Sayfa 648/1001 İlkİlk ... 148548598638646647648649650658698748 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 5,177 - 5,184 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Bu iktidardan en büyük zararı fakir fukara görüyor der bir yerde ki yazıda.

Ve tespit yapar.

İnek süt verir.ve sağıldıkcada rahatlar der.

Bu durumda Bekir Ağırdırın tespiti devreye giriyor.

Kafama silah dayasalarda Chp oy vermem.

Lanet olsun yine akp ye oy vereceğim diyenler.

Fındıkcılar vb gibi.

Alıntı ve karışık yorum.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Garanti BBVA/Baştuğ: 2020 yılında kamu bankaları-özel bankalar arasında daha dengeli bir büyüme tablosu görmeyi bekliyoruz

Garanti BBVA/Baştuğ: Enflasyonun, 2020'nin ilk yarısında mevsimsel etkiler ve ücret artışlarına bağlı hizmet fiyatlarındaki değişimden dolayı yüzde 11-12 bandında dalgalanmasını öngörüyoruz

Garanti BBVA/Baştuğ: Enflasyonun ciddi bir şok yaşanmaması durumunda 2020 yılı sonunda yüzde 9'un altına gelebileceğini öngörüyoruz

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Ordu'da, üniversite öğrencisi Ceren Özdemir'in katil zanlısı Özgür Arduç'un ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istemiyle yargılanmasına başlandı. Sanık güvenlik gerekçesiyle mahkemeye cezaevinden görüntülü olarak katılıyor
    Sanık : Ben açık cezaevinden çıktıktan sonra karşıma kim çıkarsa öldüreceğim dedim. Benim akıl sağlığım yerinde değildir. Ceren Özdemir'den önce başkasını takip ettim. Fakat o karakola girdi."

Sanik : Karakol da verdiğim ifadeyi kabul etmiyorum. Ben halk tarafından linç edildim. O yüzden öyle ifade verdim. Benim aklı sağlığım yerinde değil. Dışarıda insanlara kötülükler yapmak istiyorum.”

Sanık : Ceren beni farketti o yüzden Metin diye birini tanıyor musun diye soracaktım. Metin dedim ve 2 kere bıçakladım ve kaçtım."

Sanık : Ben dışarı çıkarsam yine suç işleyeceğim. Beni tedavi ettirin.”

Sanık : Avukatıma sesleniyorum beni tedavi ettirin yoksa buradan çıkarsam yine birilerini öldüreceğim."

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Imamoğlu: 6 ayda bütçe açığını 4,7 milyar tl'ye indirdik

5. SSCB zamanında Rusya, Karadeniz'de gücünü artırmak için Ukrayna kıyısında bir uçak gemisi inşaa etmeye başlar: VARYAG
    Ancak SSCB dağılınca geminin inşaa işi durur ve gemi çürümeye terk edilir.
    Ancak 90'lı yıllarda Çin bu hurda gemiyi fakir Ukrayna'dan satın alır.

Sorun VARYAG hurdasının boğazlardan nasıl geçirileceği ve Çin'e nasıl götürüleceğidir.
    Çünkü Türkiye, Montrö Boğazlar Sözleşmesine göre bu büyüklükte bir askeri geminin boğazlardan geçişine izin vermemekte özgürdür.

Çin, önce geminin askeri amaçla kullanılmayacağını, eğlence amaçlı değişim geçireceğini söyler ama Türk Dış İşleri (monşörler) bu yalana inanmaz.

2000 yılında Çin Devlet Başkanı Türkiye'ye gelir.
    Her yıl en az 1 milyon Çinlinin turist olarak Türkiye'ye gönderileceğini söyler.
    Ekonomik krizdeki Türkiye bu teklifi kabul eder ve VARYAG boğazlardan geçmeye başlar.

VARYAG büyük bir uçak gemisidir.
    Mevcut haliyle köprülere çarpma ihtimali vardır. O yüzden gemiye su pompalanır ve gemi 8-10 metre fazladan suya gömülerek çekilmeye başlanır.
    Nihayetinde 2001 yılında boğazlardan geçer ve uzun bir süreç sonunda Çin'e ulaşır.

Çin, tam 17 yıl bu paslı gemi hurdasını yenilemekle uğraşır.
    2018 yılında VARYAG ilk uçak gemisi olarak Çin ordusuna teslim edilir.

Montrö Boğazlar Sözleşmesi işte bu kadar önemlidir.
    Kanal İstanbul dedikleri proje gerçekleşirse Karadeniz Ruslara karşı bir askeri yığınak haline getirilecektir.

Kanal İstanbul bu haliyle bir ABD-İngiliz projesidir.
    Etrafında oluşacak rant ise elbette bir AKP projesi olacaktır.

https://twitter.com/KontAlmasy/statu...39147475845120
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

KAŞIKCI CİNAYETİ DAVASINDA YARGILANAN SUUDİ ARABİSTAN'IN ESKİ İSTANBUL BAŞKONSOLOSU SERBEST BIRAKILDI - SUUDİ SAVCILIĞI

eee...tabiii..
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

7.  Alıntı Originally Posted by ÖMER GÜÇLÜ Yazıyı Oku
    Ora nere gardaş? İyi geziyong haa!
    garsın dağlarından çiçekli ovalarından gelmişem , zurnayla halay çekirem ...
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık , rasyonel akla atılan imza. İnsanlığın ebedi mutluluğunun anahtarı olacak olan Mazardium EF87 madeni mucidi. Yaşasın !

8. '' Türkiye'de yerli üretim palavrası şöyle işler;
    %70'i Türkiye'de üretilen ürüne devlet vergi muafiyeti sağlar.
    Üretim izni alındıktan sonra
    bütün parçalar Çin'den getirilip,
    burada sadece montajı yapılır.
    %70'lere varan vergi avantajı cebe indirilir.
    Yeni soygunumuz hayırlı olsun! ''

alıntı
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 648/1001 İlkİlk ... 148548598638646647648649650658698748 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •