Sayfa 49/981 İlkİlk ... 3947484950515999149549 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 385 - 392 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Dayak öncesi hatırası mı diyorsun yani?
    ben o kismi bilmem , herkes kendine yakisani yapar ve sonuclarina katlanir..
    kisilerin yasam tarzi , neyi nasil yasamak istedikleri , bastirilmis duygulari, liyakatsizligin sonuclari , kendi yer salkimi ele verir talkini durumlari da beni alakadar etmiyor..
    bu fotunun okullarin tatil oldugu gun cekildigini ifade etmeye calistim sadece sayin bora yasar..
    benim nazarimda 'tuz koktu'ğu icin yasanilan hicbir seye sasirmiyorum , wikileaks belgelerinde kimin ne oldugu yaziyor zaten , isteyen oradan bakip ogrenebilir..
    saygilar..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    Selo/Apo arasında tercihe zorlananlar için açıklama yapmış, Apo heykeli dikmeye devam diyor..
    burda sn ocalan derken sn kisaltmasi siktgminin ocalani olarak mi kullanilmis, ben anlayamadim o kismi..
    bu seref yoksunu , emperyalist masasi , soysuz ve kopeklerin ilkincisi , imralinin kopegi , kendine kürt diyen aslinda soyu ermeni olan bu itin enigi ne zamandan beri sn olmus..
    selo muhtemelen benim dusundugum tarzda dusunup kufru kisaltma olarak kullanmis, selo adina paylasim yapani kast ediyoruz tabi..
    not :
    bu iki sahis belki koyunde belki mezrasinda secmen oylarina etki eder lakin metropoldeki oya etkisi binde 5'tir..burdan sunu artik iyice anliyoruz, siyaset kadar rezil bir alan yok..

3. Haftanin en dogru sozu...

omrum boyunca bu kadar ilkesiz bir siyasete sahit olmadim...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    şerefinle yenilmek neden düşünülmez..varsa tabi..

bu arada eline tarihi bir firsat gecmis iken imralidaki bebek katilinin (isin derinligi cok lakin kabaca bu) lafina itimat eden selahattin demirtas ne pazarligi yapti acaba.?
    ve fakat ;
    goklerden gelen bir karar vardir..
    binali yildirim kazanirsa salacaklar mi seni selahattin demirtas, tweetlerinde bundan bahsetmemissin..
    bunu da tarihe not duselim burada dursun..

6. Hadi seçim toto oynamaya. Ben ekrem 52.5 binali 47 diyorum. Tahminine güvenen yazsın. Ayrıca seçim sonucu ne olursa olsun bence ekonomi için olumsuz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Siyasette Kürt liderlerinin son hallerini görüyorum da anlıyorum gerçeği: Pazar açarsan satılacak mal bulunur...

8. Başkan %49.9 ile seçilir muhtemelen. Seçim sonuçlarının ekonomiye etkisi üzerinde yorum yapmak gerçekten çok zor. Fakat seçim sonrası ilk hareketler muhtemelen kandırıcı olacaktır.

Sayfa 49/981 İlkİlk ... 3947484950515999149549 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •