Sayfa 426/611 İlkİlk ... 326376416424425426427428436476526 ... SonSon
Arama sonucu : 4888 madde; 3,401 - 3,408 arası.

Konu: HLGYO - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Teşekkürler sayın buffett . Genel kurul kararı kısmını anlamadım ama, yönetim kurullarında değil midir bu yetki ?

2.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Teşekkürler sayın buffett . Genel kurul kararı kısmını anlamadım ama, yönetim kurullarında değil midir bu yetki ?
    Oyle dogru.sirkette 3ay once mail atinca oyle soylemislerdi.kurul izni demisler gerci ben onu genel kurul algilamisim.boyle yazmislar

"Yıl içerisinde işlem görmeyen pay senetleri ile ilgili herhangi bir devir ya da satış olmamıştır. Söz konusu işlemler*Kurul iznine tabi olup, Kurul iznine ve süreçlere ilişkin kamuoyu bilgilendirmeleri yerine getirilmeden bu gibi işlemler gerçekleştirilemez."
    *

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Haklısınız, ilk bakışta öyle anlaşılıyor. 2 kelimeyi bir araya getirememiş çapsızlar. 2 ayda ancak 1 kat çıkma becerisi gösteren bir yönetim devrik de olsa cümle kurabilmeyi becerebilmiş, tebrik ederim.

4. Rusya'da mukim Yahudi sermayesinin planları. Biz bunları aylar öncesinden yazmıştık sevgili dostlarım. Brexit ile birlikte yaşanacak olası finansal türbülansları ve Türkiye'nin önüne çıkaracağı fırsatları da yazmıştık. Aşağıdaki yazıyı lütfen bu kapsamda değerlendirin.

>>>Moskova'nın Ortadoğu ve Kuzey Afrika Planı- Amaç: Bölgesel ittifaklar inşa etmek

5.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Rusya'da mukim Yahudi sermayesinin planları. Biz bunları aylar öncesinden yazmıştık sevgili dostlarım. Brexit ile birlikte yaşanacak olası finansal türbülansları ve Türkiye'nin önüne çıkaracağı fırsatları da yazmıştık. Aşağıdaki yazıyı lütfen bu kapsamda değerlendirin.

>>>Moskova'nın Ortadoğu ve Kuzey Afrika Planı- Amaç: Bölgesel ittifaklar inşa etmek
    At izi it izi birbirine karışmış, ayıklamak o kadar zor ki, rusyada mukim yahudi sermayesi siyon grubu mu, eski hazar türkleri, bu grup para ticaretinden reel üretime geçiş yapıyor görünüyor çinde vs, ben şahsen ülkemizin bu grupla beraber hareket edeceğini düşünüyorum istiyorum da ayrıca,

Ülkemizin ve bı coğrafyanın geleceği çok parlak, ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. spek sizi deli ederim mesajı veriyor

7. Spek değil üstadım, A1'in robotu. Merill'nin robotuna mal aldırıyorlar. Bakalım kime alıyor takaslardan anlarız.

8.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Spek değil üstadım, A1'in robotu. Merill'nin robotuna mal aldırıyorlar. Bakalım kime alıyor takaslardan anlarız.
    gün içinde hangi aracı kurumun aldığını görebiliyormusunuz. Hangi aracı kurum veriyor. Benimki sadece gün sonu hizmeti veriyor. Ve ücreti ne kadar biliyormusunuz.

Sayfa 426/611 İlkİlk ... 326376416424425426427428436476526 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •