Sayfa 282/1001 İlkİlk ... 182232272280281282283284292332382782 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 2,249 - 2,256 arası.

Konu: Viop XXXVII

1. Post

Alıntı Originally Posted by 6.sense Yazıyı Oku
    herhalde bu yanlış inatlaşmalarla, yanlış tercilerle kötünün de kötüsü noktaya geldik, kötülüğün nirvanasına az kaldı yani. piyasa artık kötüyü daha ne kadar satın alacağım diye hesap yapıyordur.
    Bir taraftan da bu kadar kötü bir yönetimin , ilk seçimde gideceğini çok iyi biliyordur piyasa. eee bunu da satın almak ister piyasa...
    Diye diye 2022 geldi!
    Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

2. Aman isin ozu g.te giren semsiye acildi. Tarragi yedik. Bosverin akilli akilli konusmayi.

3. Şunu 13.8e çekin bugün
     Alıntı Originally Posted by oguzvortex19 Yazıyı Oku
    13.4 demokles kılıcı oldu bugün

4.  Alıntı Originally Posted by sazeli Yazıyı Oku
    Kişisel görüşüm siyasetle uzaktan yakından ilgisi yok kimse yanlış anlamasın eğitimi ne olursa olsun FAİZİ SIFIRLASIN YETER .Bizde İsveç ekonomisi gibi oluruz.Çok değil 2-3 önce İSVEÇMİ mi İSVİÇRE mi karıştırıyorum dünya para saklama merkezi bankası faiz oranlarını açıkladı değişikliğe gidilmedi dediler % 0 .İsrail de % 0.25 , şimdi soruyorum İsveç gibi İsrail Japonya almanya fransa daha bir çok AB ülkeleri gibi sıfır faiz uygulayan ülkeler akılsızda faizler artsın diye gece gündüz yırtınanlar biz mi akıllıyız. ?????????
    Na ha Ha ha Ha ha Ha(Erol TAŞ gülüşü)
    Beleş eğlendirdin bizi, moralimiz fişşek gibi oldu

Alıntı Originally Posted by oguzvortex19 Yazıyı Oku
    Şunu 13.8e çekin bugün
    tanzim satışı yapıp 12.50 ye çeksinler. 1 trilyon TL kenarada dolara girmek için bekliyor hazırda. Onlar dolar alamadık diye üzülmesinler.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

6. Ağa senin ülken hem siyasi hem ekonomik hem de insan namusu ve karakteri olarak çok mu güvenli ülke
     Alıntı Originally Posted by sazeli Yazıyı Oku
    Kişisel görüşüm siyasetle uzaktan yakından ilgisi yok kimse yanlış anlamasın eğitimi ne olursa olsun FAİZİ SIFIRLASIN YETER .Bizde İsveç ekonomisi gibi oluruz.Çok değil 2-3 önce İSVEÇMİ mi İSVİÇRE mi karıştırıyorum dünya para saklama merkezi bankası faiz oranlarını açıkladı değişikliğe gidilmedi dediler % 0 .İsrail de % 0.25 , şimdi soruyorum İsveç gibi İsrail Japonya almanya fransa daha bir çok AB ülkeleri gibi sıfır faiz uygulayan ülkeler akılsızda faizler artsın diye gece gündüz yırtınanlar biz mi akıllıyız. ?????????
    M2101K9AG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Aman isin ozu g.te giren semsiye acildi. Tarragi yedik. Bosverin akilli akilli konusmayi.
    aynen negatif kısır çevrime girmişiz. sorgulanacak bir şey kalmamış. o sınırı aştık artık.
    karar alıcılar geri adım atmazsa işimiz zor ülke olarak.

Vadelide işlemler mi durdu? niye hiç hareket yok

Sayfa 282/1001 İlkİlk ... 182232272280281282283284292332382782 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •