Sayfa 199/216 İlkİlk ... 99149189197198199200201209 ... SonSon
Arama sonucu : 1727 madde; 1,585 - 1,592 arası.

Konu: Pmvr3 - tokı park mavera 3 projesi

1. Değerli arkadaşlar merhaba,

Yaklaşık 2 hafta önce inşaat ilerlemesinin yavaş olduğundan çalışmaların neredeyse hiç olmadığından bahsetmiştim fakat 2 gün önce şantiye alanının yakınına gittiğim zaman, çalışmaların hızlandığı bazı blokların içlerinde boyama dış kaplama ve boya işlerinin hızlı bir şekilde devam ettiğini söylemek isterim, Millet bahçesinin önünde güzel bir konumu var

Dün oradaki millet bahçesine gittim. Meğer onceden Botanik park dedikleri şeyi millet bahçesine cevirmisler. Bir yere değer kazandırmaktan uzak bir şey bence belki 10 yıl sonra birşeye benzer ağaçlar falan buyudugunde. Sitesine resimlerini yuklemisler resimlerde proje de gözüküyor. Kaba inşaatlar hemen hemen bitmiş. Bazı binaların camları falanda takılmış. Bu arada resimlerde şehir hastanesi de gözüküyor. Projeye çok yakın. prim potansiyelini aslında o hastane sağlıyor. Sonuçta İstanbul'un en büyük hastanesi. Ciddi prim potansiyeli var diyorum.

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Aslı edinim 91 olmuş. Yatırım fonları ve ortaklıklarının elindeki hisse bitti. Emeklilik fonları kaldı ve onlardan güçlü satışlar oldu. Yalniz bu kadar yüksek satışların karşılanması ve ardından aslı edinim gelmesi fonlardan satanla alanların ilişkili kişiler olduğunu düşündürdü bana. Ne güzel dünya baskasinin malını vur gitsin

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. bence her kim olursa olsun bu fiyatlardan satış yaptıklarına inanmıyorum bence önce fiyatta anlaşıp farkını elden alıp sonra anlaştıkları fiyattan borsada satış yapılıyor gibi geliyor bana çünki şurada son asli edinime 3,5 ay kala kimse 3 yıl bekleyip maliyetin %50 aşağısına vemez.Yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

5.  Alıntı Originally Posted by orca1001 Yazıyı Oku
    Aslı edinim 91 olmuş. Yatırım fonları ve ortaklıklarının elindeki hisse bitti. Emeklilik fonları kaldı ve onlardan güçlü satışlar oldu. Yalniz bu kadar yüksek satışların karşılanması ve ardından aslı edinim gelmesi fonlardan satanla alanların ilişkili kişiler olduğunu düşündürdü bana. Ne güzel dünya baskasinin malını vur gitsin

bence her kim olursa olsun bu fiyatlardan satış yaptıklarına inanmıyorum bence önce fiyatta anlaşıp farkını elden alıp sonra anlaştıkları fiyattan borsada satış yapılıyor gibi geliyor bana çünki şurada son asli edinime 3,5 ay kala kimse 3 yıl bekleyip maliyetin %50 aşağısına vemez.
    Önce fiyatta anlaşıp farkını elden nasıl alıyorlar? Farkı veren kim?
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

6.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    böyle bir işlem yapılamaz. borsada planladığın kişiye satış yapma işini planlamak işlem hacmi çok düşük olduğu için mümkün ama yine de kolay değil. ayrıca daha fazlasına almaya razı bir alıcı da mantıklı değil. muhtemelen al satçı emlakçıların ve onların organize ettiği alıcıların alımlarıdır. alım fiyatlarına baktığımızda bu daha makul geliyor.
    alan kişiler 40-41,5 aralığı arasında sadece alım yapıyor. fiyat bu limite geldiğinde alımı kesiyor.fiyat biraz gevşemeye başlıyor. tekrar bu banda getirecek alım yapılıyor. satış ofisinin %30 civarında altında fiyatla alıyor borsadan alanlar.
    satış ofisinin hiç satış yapmadığını hesaba kattığımızda bu seviyeler normal gibi geliyor. piyasaya göre ucuz borsa. ama piyasadaki fiyatlardan da alış veriş yok.
    satış ofisinin de satış yapabilmesi için borsada satılacak hisse sayısının daha azalması lazım. azaldıkça makas daralacak. bu makas oldukça satış ofisinin satış yapması mümkün değil. şu anda satış ofisindeki yüksek fiyatlar borsadaki satışlara destek veriyor. belki de bunu yapmak istiyorlar.
    daire ihtiyacı olanlar için alınabilir fiyatlar.

7.  Alıntı Originally Posted by orca1001 Yazıyı Oku
    bence her kim olursa olsun bu fiyatlardan satış yaptıklarına inanmıyorum bence önce fiyatta anlaşıp farkını elden alıp sonra anlaştıkları fiyattan borsada satış yapılıyor gibi geliyor bana çünki şurada son asli edinime 3,5 ay kala kimse 3 yıl bekleyip maliyetin %50 aşağısına vemez.Yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.
     Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
     Alıntı Originally Posted by privetcan Yazıyı Oku
    böyle bir işlem yapılamaz. borsada planladığın kişiye satış yapma işini planlamak işlem hacmi çok düşük olduğu için mümkün ama yine de kolay değil. ayrıca daha fazlasına almaya razı bir alıcı da mantıklı değil. muhtemelen al satçı emlakçıların ve onların organize ettiği alıcıların alımlarıdır. alım fiyatlarına baktığımızda bu daha makul geliyor.
    alan kişiler 40-41,5 aralığı arasında sadece alım yapıyor. fiyat bu limite geldiğinde alımı kesiyor.fiyat biraz gevşemeye başlıyor. tekrar bu banda getirecek alım yapılıyor. satış ofisinin %30 civarında altında fiyatla alıyor borsadan alanlar.
    satış ofisinin hiç satış yapmadığını hesaba kattığımızda bu seviyeler normal gibi geliyor. piyasaya göre ucuz borsa. ama piyasadaki fiyatlardan da alış veriş yok.
    satış ofisinin de satış yapabilmesi için borsada satılacak hisse sayısının daha azalması lazım. azaldıkça makas daralacak. bu makas oldukça satış ofisinin satış yapması mümkün değil. şu anda satış ofisindeki yüksek fiyatlar borsadaki satışlara destek veriyor. belki de bunu yapmak istiyorlar.
    daire ihtiyacı olanlar için alınabilir fiyatlar.
    orca1001 adlı arkadaş yapılacağını söyleyince öğrenmek adına sormuştum.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

8. Oyun çeviren varsa burnundan fitil fitil gelsin. Ne diyeyim, bu insanlara sorsan Allah'a taptıklarını söylerler. Aslına bakarsan rab'leri para.

Sayfa 199/216 İlkİlk ... 99149189197198199200201209 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •