Sayfa 860/930 İlkİlk ... 360760810850858859860861862870910 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 6,873 - 6,880 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by costar Yazıyı Oku
    Neye yararki keşke cuma günü 3.00 TL den satsaydık

Yatırım tavsiyesi değildir.

Venus Z20 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bunu ben de düşünmüştüm. Açıkçası kendi adıma ben 1.85'lerde bu kağıdı toplamaya başladım. 2'de aldım, 2.17'de aldım, 2.47'de aldım hatta 2.90'lardan bile aldım. Bir maliyet oluştu tabii. Cuma günü 3'ün üzerinde görünce satsam çok kar yazardım ama dedim ki eğer tekrar maliyetimin altına düşmezse pişman olurum. Ben bu kağıdı bir noktada ekonomik özgürlüğümü kazanmak için biriktiriyorum. Şuan da bir paraya ihtiyacım yok. Nedense düşünce daha çok seviniyorum hem hedefime biraz daha yaklaşıyorum hem de daha ucuzdan mallanıp, maliyet düşürme imkanım oluyor. Maaşla çalışan adamım, her ay kısım kısım biriktiriyorum. İş yatırım her şirket gibi zor zamanlar geçirebilir ama sonuçta arkasında iş bankası var.
    Paylaşımlarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by canozlu Yazıyı Oku
    Bunu ben de düşünmüştüm. Açıkçası kendi adıma ben 1.85'lerde bu kağıdı toplamaya başladım. 2'de aldım, 2.17'de aldım, 2.47'de aldım hatta 2.90'lardan bile aldım. Bir maliyet oluştu tabii. Cuma günü 3'ün üzerinde görünce satsam çok kar yazardım ama dedim ki eğer tekrar maliyetimin altına düşmezse pişman olurum. Ben bu kağıdı bir noktada ekonomik özgürlüğümü kazanmak için biriktiriyorum. Şuan da bir paraya ihtiyacım yok. Nedense düşünce daha çok seviniyorum hem hedefime biraz daha yaklaşıyorum hem de daha ucuzdan mallanıp, maliyet düşürme imkanım oluyor. Maaşla çalışan adamım, her ay kısım kısım biriktiriyorum. İş yatırım her şirket gibi zor zamanlar geçirebilir ama sonuçta arkasında iş bankası var.
    sayın canozlu sabredersen şu toz duman dağılsın hisse 3 olur 4 de

3. Yükselen kanalı aşağı mı kıraacak, yoksa boşluğu doldurmaya mı gidecek izlemekte fayda var diye düşünüyorum. 2.21-2.23 üzerinde kalıp kalmayacağı belirleyici olacak gibi.

Bunlar şahsi fikirlerim olup, Yatırım Tavsiyesi Değildir.

4. Temettü yatırımcılığına başlayacak biri için buralardan maliyetlenmek uygun mudur? Yoksa temettu sonrası daha düştüğünde mi sürece başlamak mantıklı olur? Aslında genel tüm hisseler için sormak istedim, 0 dan başlayan biri için. Düşük maliyetli de başlayabilmek adına.

5.  Alıntı Originally Posted by yourocktr Yazıyı Oku
    Temettü yatırımcılığına başlayacak biri için buralardan maliyetlenmek uygun mudur? Yoksa temettu sonrası daha düştüğünde mi sürece başlamak mantıklı olur? Aslında genel tüm hisseler için sormak istedim, 0 dan başlayan biri için. Düşük maliyetli de başlayabilmek adına.
    Bence kademeli alıımla başlayabilirsin. Tek seferde değil parça parça almanı tavsiye ederim yani.

6. Halkbank temettüyü neredeyse ilk gün gün yatırdı ama Akbank az önce baktım hala yatırmamış. Akbank satılan hisse parasını aktarmada da oldukça yavaş davranıyor her zaman, belirli seviyeye geldikçe Akbank’tan çıkmayı düşündürdü tekrar bu temettü hikayesi de

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by mutluilgin Yazıyı Oku
    Halkbank temettüyü neredeyse ilk gün gün yatırdı ama Akbank az önce baktım hala yatırmamış. Akbank satılan hisse parasını aktarmada da oldukça yavaş davranıyor her zaman, belirli seviyeye geldikçe Akbank’tan çıkmayı düşündürdü tekrar bu temettü hikayesi de

Akbank 25’inde saat 6’ya doğru yatırdı.

8.  Alıntı Originally Posted by Delta Heavy Yazıyı Oku
    Akbank 25’inde saat 6’ya doğru yatırdı.

Benim hesabımda görünmüyor , müşteri temsilcisiyle görüşüp bilgi alayım o zaman. Bilgilendirme için teşekkür ederim ayrıca.

Sayfa 860/930 İlkİlk ... 360760810850858859860861862870910 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •