Sayfa 171/213 İlkİlk ... 71121161169170171172173181 ... SonSon
Arama sonucu : 1700 madde; 1,361 - 1,368 arası.

Konu: METUR - Metemtur Otelcilik

1.  Alıntı Originally Posted by makif Yazıyı Oku
    s. A. Yav kardeşler biraz önce investinge girmeden cuma namazı kıldım moral bozukluğla ilk sizin burayı açtım senin yorumları okuyunca dilek ve temenni sandım açınca şok oldum. Allah ne muradınız varsa versin hep birlikte güzel günlere inşallah sende almışssındır umarım ege. Kapda henüz bir haber yok ama haber falan diyorlar investte cimşit kardeş senin haberin olur varsa bir şey yaz sana zahmet..
    teşekkürler kardeş yok bende daha ....ama dualarım bu kağıt ve sizlerle ...saplantı olmuş kağıt yeterki çıksın bende olması önemli değil....kağıdın itibarı düzelsin...ENDEKS 113 BİNİ KIRARSA AYNEN 105 BİN KISA VADEDE..

Bugün biraz aşağıdan mallanıp verdim. Speğin sürekli yaptığını ben yapayım dedim.

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by magnefito Yazıyı Oku
    bugün biraz aşağıdan mallanıp verdim. Speğin sürekli yaptığını ben yapayım dedim.

Sm-a705fn cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    allah razı olsun spekten vijdanlı birine benziyor aslında....

4.  Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    allah razı olsun spekten vijdanlı birine benziyor aslında....
    haydi metur yarım kalan işini tamamla ....

5.  Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    yaa zaten toplamışşın kağıdı götür sat 5,5-6 tl.den zaten endeks düşecek 105 binlere ordan yüklen ucuz kağıtlara parana para kat hem küçük yatırımcılar yıllardır sürünenler sebeblensin spek kardeş sevaptır ben mi söyleyeceğim herşeyi....hem yıllardır küskün metur yatırımcısıyla helalleşmiş olursun ..bir taşla 3-5 kuş daha ne olsun ..şükür...diyeceksin..
    ben bu kağıtla ilgili güzel şeyler yazınca çıkmıyooo....bütün kastı bana ...sustuummm..

6. hazırmısınız.. beyler..

7.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    hazırmısınız.. Beyler..
    neerdeeee o günler sayın kardeşim muhteberu ağzımıza bi kaşık bal çalıyooo sonra bizi heeeep üzüyoooo...

Bugün kafayı kaldırdıkça vuran çok oldu. İyi fiyattan topladılar. Yeni haftada iyi olur inşallah.

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 171/213 İlkİlk ... 71121161169170171172173181 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •