Sayfa 39/81 İlkİlk ... 29373839404149 ... SonSon
Arama sonucu : 645 madde; 305 - 312 arası.

Konu: INVEO - İnveo Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by derinlikler Yazıyı Oku
    Yolun açık olsun

2.  Alıntı Originally Posted by derinlikler Yazıyı Oku
    Yolun açık olsun

Aminnnnn

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bır amınde benden isme bak isme hıvc... Hubvc bitti şimdi hıvc zamanı..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

4.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Bır amınde benden isme bak isme hıvc... Hubvc bitti şimdi hıvc zamanı..
    Sen habere bak dostum habere........!!!!!!

5. Sayın Paydaşlarımız;

%100 iştirakimiz olan Gedik Portföy çatısı altında kurulan, Gedik Portföy Boğaziçi Ventures Girişim Sermayesi Yatırım Fonu'na (BV Growth Fonu) 3.000.000 TL yatırım yapılmasına karar verildiğini 13.08.2020 tarihinde açıklamıştık.

13.08.2020 tarihli açıklamamıza istinaden Gedik Portföy Boğaziçi Ventures Girişim Sermayesi Yatırım Fonu'na (BV Growth Fonu) 3.000.000 TL yatırım yapılmasına ilişkin yatırımcı sözleşmesi taraflarca imzalanmıştır.

Bilindiği üzere, BV Growth Fonu, 1514 Tech-InvestTR Programı kapsamında yer almakta olup, Hazine ve Maliye Bakanlığı'ndan yatırım almaya hak kazanan 5 Girişim Sermayesi Yatırım Fonu'ndan biri olmuştur. Aynı zamanda Fon, Türkiye'de yerleşik olup küresele açılma potansiyeline ve yetkinliğine sahip 60 farklı büyüme aşaması teknoloji girişimine yatırım yapmayı planlamaktadır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

6.  Alıntı Originally Posted by tatardemir Yazıyı Oku
    Sayın Paydaşlarımız;

%100 iştirakimiz olan Gedik Portföy çatısı altında kurulan, Gedik Portföy Boğaziçi Ventures Girişim Sermayesi Yatırım Fonu'na (BV Growth Fonu) 3.000.000 TL yatırım yapılmasına karar verildiğini 13.08.2020 tarihinde açıklamıştık.

13.08.2020 tarihli açıklamamıza istinaden Gedik Portföy Boğaziçi Ventures Girişim Sermayesi Yatırım Fonu'na (BV Growth Fonu) 3.000.000 TL yatırım yapılmasına ilişkin yatırımcı sözleşmesi taraflarca imzalanmıştır.

Bilindiği üzere, BV Growth Fonu, 1514 Tech-InvestTR Programı kapsamında yer almakta olup, Hazine ve Maliye Bakanlığı'ndan yatırım almaya hak kazanan 5 Girişim Sermayesi Yatırım Fonu'ndan biri olmuştur. Aynı zamanda Fon, Türkiye'de yerleşik olup küresele açılma potansiyeline ve yetkinliğine sahip 60 farklı büyüme aşaması teknoloji girişimine yatırım yapmayı planlamaktadır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
    Bak KWON3 dostum HUBVC bizden sorulurdu eskiden hissenette....!!!

Hubvc resmen KY ya satıldı geçmişte.....Şimdi HUBVC den gelen paralarla YATIRIM BANKASI kurulacak....!!!!

Ayrıca DEVLET DESTEKLİ Boğaziçi Ventures Girişim Sermayesi Yatırım Fonu (BV Growth Fonu) ile TOHUM değil BÜYÜME AŞAMASINDA olan START-UP lara yatırım yapacaklar......!!!!...Hem de 60 farklı yatırıma....!!!

7. Tıpkı HUBVC de olduğu gibi GEDİK satıyor İŞ,GARAN-ZİRAAT -VAKIF-YATIRIM FİNANSMAN-HALK kapıyor .....Ve tavandan da GEDİK satıyor bunlar alıyor....!!!!!

Dün de 18:05 te bekleyen 50 bin lota basmıştı GEDİK....Kapanışta sadece 250 lot alıcı kalmıştı

AMA sabah GEDİK sattı bunlar KAPTI LOTLARI ve 20 dakikada TAVAN kapattılar....TAVANDAN GEDİK MAL verip durdu bunlara....!!!!

Bugün de 18:08 de 74 bin bekleyene bastılar.....Sonra 2 bin lotla tavan kapattı yine....!!!

Sayfa 39/81 İlkİlk ... 29373839404149 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •