Sayfa 20/990 İlkİlk ... 1018192021223070120520 ... SonSon
Arama sonucu : 7920 madde; 153 - 160 arası.

Konu: Viop XLVII

1.  Alıntı Originally Posted by dva glaza Yazıyı Oku

Hani aslan ceylanı parçalerken ŞOK a girer ve gülümser gibi olur ya,İnsanlar da önce ŞOK a giriyorlar,sonra beynin salgıladığı hormonlarla acıya alışıyorlar.

Yok mu bizi kurtaran diye feryat edip sağda solda kurtarıcı arıyorlar.
    Yapacak 1 şey yok,aldıkları yara ölümcül değilse zamanla alışacaklar..
    2 gün önce VİOP ta LONG pozisyon alanın durumu vahim.
    VİOP ta pozisyon alırken çok dikkatli olunmalı.!!

YTD
    Aslan avını önce boğarak öldürür sonra yer.

Avını canlı canlı yiyenler Sırtlanlar...
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

2.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    sn. Medwig gelmiş.Asayişlik bir durum mu var?
    Matrix'deki kedi benzeri bazen burada da hayal görülebiliyor, bir mesaj vardı kayboldu sanki.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,098
     Alıntı Originally Posted by dva glaza Yazıyı Oku

Dün gece (diğer topikte kaldı) KaraKemal ve Lucky arasında istişare oldu ama KaraKemal haklı,bende ona katıldım..(belgesi yukarıda)

Borsamızda büyük oyuncu her zaman Ky.nin 1 adım önünde,bu psikolejiye oynuyorlar ve sonuç Ky. mağdur oluyor.

VİOP çok ama çoook tehlikeli özellikle borsaya yeni girenler için.!

YTD

1- Ülkemizde borsa=oyun algısı kırılması imkansıza yakın çünkü bu istenmiyor.
    2-Borsaya gelen sermaye getirenlerin yüzde 90-95 kimseyi dinlemez.(özellikle yükseliş dönemlerinde)
    Diğer yüzde 5 lik kesim bilen kesimdir onlar herkesi dinler.
    3-çiftlik bankda mavi yumurtaya tav olan ,burda bilançoyla uğraşamaz
    4-Özellikle bizim ülkede ekonomistler kısa ve orta vadede terse yatar
    uzun vadede de" ben demiştim" der.
    5-Borsa sonradan ilmi öğrenilse dahi ,pratikde başarı insan fıtratıyla gelir.
    6-Teori ve pratiğin ne denli ayrı olduğunu yaşayarak öğretir borsa.

Burnum büyükdü burnumu sürtmediler kırdılar 2 defa geçmiş yıllarda.
    Şu an çok mütevaziyim.(zor yoldan öğrendik)
    Burada yazmakdan bile imtina ediyorum (hisse ve viop hakkında)
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

4.  Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Kapanış seansın da yatırım finansman 2 milyarlık mal almış

Yatırım finansman garanti ve TEB yatırım sporta alıcı para girişi olmuş bugün.
    Benim de dikkatimi çekti kapanışta inanılmaz bir mal aldı. Bu kadar hareket danışıklı dövüşlü olur anca diye düşünüyorum.

5. Altins1 düştü o değil de

Ulan borsaya vuruyonuz altins1 e ne vuruyonuz çok acımasız bu borsacilar

Benim %25 malım kalmış idi ama onda bile güzel zarar var, dursun evladiyelik artık bi iddiam hirsim yok tamamen dışarıda olacak kadar iyi borsaci görmüyorum kendimi.

6.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    bugece khk gelebilir hissi oluştu bende
    Kim için abim
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

7. Seçim 2 tur olacağı tahmin edildiği ve 18 Haziran'dan sonra Kurban Bayramı olduğu için öne çekilecekmiş.

2. turda Hacca ve tatilie gidecekler büyük şehirler açısından risk teşkil ediyor olabilir iktidar tarafı için.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

8.  Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Ne alırsam alayım gider devri bitti. Saçma sapan fiyatlarda olan kağıtlar var. Özellikle telekom, beyaz eşya sektörlerinde 2025 i fiyatlamaya başlamıştı piyasa. Tam tersi şekilde ederinin altında kağıtlar da var. Endeks buralarda dolanır %15-20 marjla. Kimi kağıt en iyi ihtimal yatay kalır kimisi gider
    maalesef endeks düşerken ederinde olan veya altındaki kağıt da düşüyor...
    pgsus, thy geçen seneki karına göre pahalı sayılmaz, üstelik bu sene de karları geçen seneye göre düşmeyecek ender sektörlerden ama endeks %7 düşerken bunlar da %6 düşüyor... şişe, karına göre pahalı değil, 10 sene alıp unutacaksın desen ilk seçeceğim şirket olur muhtemelen, %7 düşmüş o da...

yani endeks artarken iyi şirket pozitif ayrışıyor belki de düşerken hepsi yiyor satışı...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

Sayfa 20/990 İlkİlk ... 1018192021223070120520 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •