Sayfa 376/416 İlkİlk ... 276326366374375376377378386 ... SonSon
Arama sonucu : 3322 madde; 3,001 - 3,008 arası.

Konu: POLTK - Politeknik Metal

1.  Alıntı Originally Posted by mehmetisik_66 Yazıyı Oku
    merhaba, çalı arkasında beklemeye devam.
    Arada bir ses verin

Batuhan
    Bu görüşler yatırım tavsiyesi olmayıp tamamen benim hayal dünyamda uydurduklarımdır

2. Size bir hikaye anlatayım; piyasadaki bu hisseden sıkılıp satanların hisselerini ben alayım diyen bir Prens cıkmış ortaya,anlaşma yapmış.Baronlar olur demiş. Prens de; İşyatırım hesabını kullanıyormuş.Bu toplama bitince ; tak- tak-tak. Mesaisi başlayacakmış . Prens ‘ in diger hisseside THY ‘ imiş. Yakında orda uçuş başlayınca Prens de tüm agırlıgını buna verecekmiş. GLYHO ‘ daki Baron da beklemede imiş.😂😂.Dedik ya; Hikaye. Canınız baktım cok sıkılmış . Sizlere bir Merhaba!

3. Prens firmanın cirosu ihracatı karlılığı gibi parametreleriyle ilgileniyor muymuş?

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Mal da mülk de yalan ama oyalanıyoruz işte...

4. Prens sizin için çalışıyor, Malınızı kaybetmeyin diyor. Daha ne yapsın. Hava yı koklayan bazı kucukler üşüştüler hemen tavan oldu. Yalnız Prens de mal cok , Tepesini attırmayalım demiyorlar. BATU arkadaşımız iyi tanır, Bu Masal kahramanını😂😂

5.  Alıntı Originally Posted by Doctors finance Yazıyı Oku
    Size bir hikaye anlatayım; piyasadaki bu hisseden sıkılıp satanların hisselerini ben alayım diyen bir Prens cıkmış ortaya,anlaşma yapmış.Baronlar olur demiş. Prens de; İşyatırım hesabını kullanıyormuş.Bu toplama bitince ; tak- tak-tak. Mesaisi başlayacakmış . Prens ‘ in diger hisseside THY ‘ imiş. Yakında orda uçuş başlayınca Prens de tüm agırlıgını buna verecekmiş. GLYHO ‘ daki Baron da beklemede imiş.����.Dedik ya; Hikaye. Canınız baktım cok sıkılmış . Sizlere bir Merhaba!
     Alıntı Originally Posted by Doctors finance Yazıyı Oku
    Prens sizin için çalışıyor, Malınızı kaybetmeyin diyor. Daha ne yapsın. Hava yı koklayan bazı kucukler üşüştüler hemen tavan oldu. Yalnız Prens de mal cok , Tepesini attırmayalım demiyorlar. BATU arkadaşımız iyi tanır, Bu Masal kahramanını����

Ha haa dostum alemsin. Hikayeni çok sevdim bilesin
    Arada gelip neden hikaye anlatmıyorsun dostum ya..
    Bak bizim canımız sıkılıyor, duvarlara konuşmaya başladık 4 kişi..

Batuhan
    Bu görüşler yatırım tavsiyesi olmayıp tamamen benim hayal dünyamda uydurduklarımdır

6. Sevgili Batu; kal saglıcakla , Tüm Poltk yatırımcısı Arkadaslarıma sadece sabırla beklemelerini tavsiye ediyorum.

8. Tak & Tak ‘ lar başladı. 104-110 arasında bile Sabır gösterin. Prens dedik ama aslında 59 yasında😂😂. Olsun İngilterede Charles ‘ dd hala Prens😂😂

Sayfa 376/416 İlkİlk ... 276326366374375376377378386 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •