Sayfa 17/902 İlkİlk ... 715161718192767117517 ... SonSon
Arama sonucu : 7211 madde; 129 - 136 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Marslının da kurşunu bitti sanki çoktandır piyasada yok..
    izliyorum sıkıntı yok.

2. Son batık kredi olayından sonra munzam bu sene de temettü alamayacağını farkedip TTKnin temettü "bug"'ından faydalansa fena olmaz ;)

3.  Alıntı Originally Posted by Pericem Yazıyı Oku
    Son batık kredi olayından sonra munzam bu sene de temettü alamayacağını farkedip TTKnin temettü "bug"'ından faydalansa fena olmaz ;)
    Biz cahil kulların da anlayacağı bir lisandan

mevzuyu anlatsaydınız keşke...Neyse...
    SATACAKSAN SABAH SAT...ALACAKSAN AKŞAM AL...ÇIKACAKSAN CUMA ÇIK...
    ****************Burada yer alan yorum ve düşüncelerim kesinlikle AL/SAT/TUT ya da bırak uçsun şeklinde yatırım tavsiyesi olarak anlaşılmamalıdır...###############

4. Estağfurullah hepimiz yaşayarak öğreniyoruz. TTK madde 348 (3) Dağıtılabilecek kâr mevcut ise şirket kârın dağıtılmamasını kararlaştırmış olsa bile kurucu intifa sahipleri esas sözleşmede öngörülen kâr paylarını alırlar.

5.  Alıntı Originally Posted by Pericem Yazıyı Oku
    Estağfurullah hepimiz yaşayarak öğreniyoruz. TTK madde 348 (3) Dağıtılabilecek kâr mevcut ise şirket kârın dağıtılmamasını kararlaştırmış olsa bile kurucu intifa sahipleri esas sözleşmede öngörülen kâr paylarını alırlar.
    Ah benim devletim..
    Ben sizin bu maddenizi toplantıdan sonra burada paylaşmıştım.Burada bile hukuksuzluk var.Kurucu illaki temettü almalı madde öyle diyor..
    Hadi banka böyle bir usulsüzlük yaptı toplantıda TTK ve TDK yetkilileri ayrıca devletin denetçisi varken bu kararı nasıl alabilirler..
    Hadi onları geçtim SPK hiç mi kap a düşen toplantıları denetlemez.BDDK adı üzerinde Bankaları denetleyen kurum hiç mi bankanın kurul toplantısını takip etmez..
    Biz kıt aklımızla bu maddeleri bulup yanlışı görebiliyorken koskoca devletimin koca koca kurumları bunları göremiyor mu???
    Kaldı ki banka köşeye sıkıştırılmışken açık aranırken bunlara göz yummaları neye dalalettir...???
    Elbet birgün kara defter açılıp hesap sorulacaktır..
    Yaptım oldu mantığıyla aralarında bankacılık oynamaya çalışan yönetim ağalarının kirli çamaşırları ifşa olacaktır..
    .........İNŞAALLAH...........

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Bi sonraki sayfaya neden geçmiyor

7. Sayfayı açtım okuyabilirsin

8. Ya bu sayfada bi sıkıntı mı var

Sayfa 17/902 İlkİlk ... 715161718192767117517 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz