Sayfa 256/594 İlkİlk ... 156206246254255256257258266306356 ... SonSon
Arama sonucu : 4750 madde; 2,041 - 2,048 arası.

Konu: İDEAL veri terminalinde /Sistem/İndikatör/Robot

1. Dilerseniz kodla yazılmış sisteminizi input olarak kullanın.

vahap beyaz, ahmet çakar ....

2. Tek tıkla optimizasyon.
    Kaydet yazısına basıldığında, o satır sistem olarak kaydedilir..

vahap beyaz, ahmet çakar ....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    afyonkarahisar
    Gönderi
    791
    bu gün ideal de trend alarmlarında ses çalımıyor (ses işaretli olmasına rağmen )
    sizlerdede aynı sorun oluyormu ?
    yoksa benim bilgisayardamı var sorun

4. Arkadaşlar merhaba algo trading konusuna bende girmek istiyorum. Fakat daha önce bu konuda bilgi sahibi degilim. O yüzden hem alacağım veri terminalini ögrenmem lazım hemde bu veri terminali ile sistem tester çalıştırılabilmesini ögrenmem lazım. Ayrıca kulladıgı program dilini basit düzeyde ögrenmem gerekiyor. Yüzden ideal mi matriksmi yeni başlayan için daha kolaydır. Bazı aracı kurumda çalışanlar ideal ögrenilmesi daha kolay dediler. İdealinde matriksinde dökümanlarını indirdim fakat matriks okadar çok ayrıntı varki korktum.

Sadece ögrenme kolaylığı, kod yaza bilme açısından hangi si kolaydır.

5. Sevgili Tiberius müthiş yenilikler / kolaylıklar emellerine sağlık. .simdiden dört gözle bekliyoruz .
    Sayın Atakan Ozaki bense yeni bir ideal kullanıcısı olarak size kesin tavsiyem ideal dir ve dili csharp dir kendi sitesi de yeterince gerekli aciklama/ dokuman mevcut ayrıca youtube vs sınırsız sayıda csharp ile ilgili öğretici bilgi anlatım var ... geçin pişman olmazsınız saygilar ...

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by OGRENCI Yazıyı Oku
    Sevgili Tiberius müthiş yenilikler / kolaylıklar emellerine sağlık. .simdiden dört gözle bekliyoruz .
    Sayın Atakan Ozaki bense yeni bir ideal kullanıcısı olarak size kesin tavsiyem ideal dir ve dili csharp dir kendi sitesi de yeterince gerekli aciklama/ dokuman mevcut ayrıca youtube vs sınırsız sayıda csharp ile ilgili öğretici bilgi anlatım var ... geçin pişman olmazsınız saygilar ...

Bende ideal düşünüyordum aracım kurumum ideal algo için 2500 tl ücret talep etti. Bu ücret aracı kurumdan bağımsız veri kuruluşunun algo için talep ettiği ücretmiş. Matriks yüzbindeli bir komisyon ile hacimle algo imkanı sunuyormuş.

7. Yooo ideal şu an kalıp robot çalışmaları var paylaşımlar gormussunuzdur bir gebeliginiz yoksa araci lurumu değiştirin bence siz

8.  Alıntı Originally Posted by atakanözbaki Yazıyı Oku
    Bende ideal düşünüyordum aracım kurumum ideal algo için 2500 tl ücret talep etti. Bu ücret aracı kurumdan bağımsız veri kuruluşunun algo için talep ettiği ücretmiş. Matriks yüzbindeli bir komisyon ile hacimle algo imkanı sunuyormuş.
    Atakan bey, bu ücreti idealin robot için talep ettiğini mi söylüyor araci kurumunuz?

Sayfa 256/594 İlkİlk ... 156206246254255256257258266306356 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •