Sayfa 405/863 İlkİlk ... 305355395403404405406407415455505 ... SonSon
Arama sonucu : 6901 madde; 3,233 - 3,240 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1.  Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    yazmakla bırşey olmuyor....şirketi arayalım..ne oluyor neler oluyor...Hiç mi proje yok.hiçmi ihale yok..en azından kağıdın yatırımcısının finansal verileri merak ediliyor..sormak hakkımız.niye yatırımcı ilişkileri kurulmuş.bu soruları cevaplamak için.Tm firma işini iyi yapıyor ..ama birçok firma ile ilgili gazete ve ekonomi dergilerinde zaman zaman haber yapılırken klımasan maalesef kapalı kutu...3 ayda bir mutad açıklama...Reklamın iyisi kötüsü olmaz..Yaz şu ülkeye şukadar su ülkeye bukadar siparıs aldık ana firma satışları söyle böyle ..bir bilgilendirme suç mu? o zaman diğer firma haberleri nasıl yapılıyor diye düşünüyor insan..
    Geçmiş aylarda aradim çok kişide aramisti....
    tek söyledikleri; işler iyi fabrika çalışıyor, piyasa fiyatını kendi belirlermiş, müdahil olmuyorlarmis....
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

2.  Alıntı Originally Posted by sekiz Yazıyı Oku
    6-8 şubatta Belek’te yapılan toplantıdan da basına yansıyan bir açıklama yapmadılar. Bilinçli olarak kendilerini unutturuyorlar sanki. YTD..
    Brezilyadaki merkezden isteyelim bari...Onlar daha kurumsal olabilir.

3. Takıldı kaldı. Koronavirüs tenmi etkilendi napti.

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bakalım ne kadar sikabileceksin

5. Hayırdır taş falan mı düştü... ...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

6. Bırşeyler duydular sanırım. İş alışta... Fısıltı..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

7.  Alıntı Originally Posted by serdarkazanci Yazıyı Oku
    Bakalım ne kadar sikabileceksin
    Çok uğraştılar. Valla dün eğer 20200 altına gelseydi satacaktim.
    Demekki benim hisseyle işleri yok..

ALE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

8.  Alıntı Originally Posted by hectoral Yazıyı Oku
    Glimasan her yeni zirveden sonra 2-3 TL aşağı salıp yeni bir zirve yapiyor. Bence yarın yukarı yapacak. Buda benim indikatörüm. Tamamen kendi fantezim. Yoksa teknikten falan anlamam. Çanak deseniz uydu anteni derim. Fincan kulp deseniz, aklıma sadece Türk kahvesi gelir

Valla bu da benim hissi analizim

Sayfa 405/863 İlkİlk ... 305355395403404405406407415455505 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •