Sayfa 397/1001 İlkİlk ... 297347387395396397398399407447497897 ... SonSon
Arama sonucu : 8002 madde; 3,169 - 3,176 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI III ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by cerento Yazıyı Oku
    Ustad biraz daha aciklasan gosterge tahvilmi 2 5 10 yillik bununmu etkisi var
    Ost lere

ASUS_X007D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tahvil faizleri tabiki etkiler.
    Uzun uzun anlatmaya gerek yok maliyetleri artar borç alanların bundan dolayı.

Alıntı Originally Posted by Mel1005 Yazıyı Oku
    Üstadlar hisse fonlara cuma sabah satış vermiştim, para 14 gibi hesaba geçecek, merak ettiğim t+2 fonlarda t+1 fiyattan satılır t+2 günde hesaba geçer diye biliyorum ama şuan portföyüme baktığıma dünkü düşüşte etkilemiş gibi.net bilgisi olan aydınlatabilir mi

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Orası önemli değil orası güncel fiyatı çekip hesap yapar onun için.
    T+1 fiyatı üzerinden hesaba geçer.

Dün
    MPS -3,19%, GMR -2,58%, MAC 2,33%
    Yukselirken MAC>MPS>GMR
    Düşerken MAC<GMR<MPS

MPS'den MAC'e donmeyi düşünüyorum.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

3.  Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    Ne kadar tutarla bu karı yaptınız... baya baya iyiymiş bizde tık yok valla bende olsam satardım riske girmeden
    Kardeş 6 aydır malum fondayım.Portföy olarak baya büyük bir kısmı fonda.Son 6 ayda endeks getirisi %20, fonun getirisi % 90..
    Bu riski göze alamıyorsanız Tcd gibi fonlarda ne işiniz var.Herkesin kendi kararı.
    Bugünün kaybı bende 4,4 k..Ona göre hesap et.
    Kimseyi etkilemek değil niyetim, biraz sakin olunması gerektiğini düşünüyorum.

Alıntı Originally Posted by Mel1005 Yazıyı Oku
    Üstadlar hisse fonlara cuma sabah satış vermiştim, para 14 gibi hesaba geçecek, merak ettiğim t+2 fonlarda t+1 fiyattan satılır t+2 günde hesaba geçer diye biliyorum ama şuan portföyüme baktığıma dünkü düşüşte etkilemiş gibi.net bilgisi olan aydınlatabilir mi

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bugunku goruntuye aldanma ustad
    Dun gordugun hesaba gecer

5.  Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    Ne kadar tutarla bu karı yaptınız... baya baya iyiymiş bizde tık yok valla bende olsam satardım riske girmeden
    248k civarı bir para ile girdim , ilk başta TPF ile girdim sonrasında bozup TCD'ye yatırdım hepsini.
    264,8K gibi bir para gelicek.

aslında biraz daha durabilirdim ama neyse insan borsada her türlü pişman oluyor onu anladım ya zarara üzülüyorsun yada daha çok getirebilirdi neden durmadım diye

full riski seven bir insanım, Tacirler'in daha yüksek riskli fon'u olsa ona giricem, %20 viop kullandıkları bir değişken fon daha çıkarsalar daha iyi olur aslında.

Dolara ne oldu böyle?

7. Ustad
    Bu etkilenme malesef tpf de oluyor
    Bugun osf ve ahu artida
    Tpf agresif tcd gibi bunu dikkate.almak lazim2 5 10 yillik tahviller dun yukselisteydi
     Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Tahvil faizleri tabiki etkiler.
    Uzun uzun anlatmaya gerek yok maliyetleri artar borç alanların bundan dolayı.

Orası önemli değil orası güncel fiyatı çekip hesap yapar onun için.
    T+1 fiyatı üzerinden hesaba geçer.
    ASUS_X007D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Tcd yeterince büyüdü.Tpf gibi fonu alıma kapatırmı diye aklıma geliyor bazen.Tacirler yeni fon açarsa bu mümkün.Birde mütevazı oluşlarına hayranım.Gpg mevduat üzeri getiriyi zor verirken otellerde seminer düzenleyip başarılarını anlatıyor.Tcd yi yöneten arkadaşlar kendini övmek bir tarafa isimlerini cisimlerini bile tanımıyoruz.Tebrik ve saygıyı hak ediyorlar.

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 397/1001 İlkİlk ... 297347387395396397398399407447497897 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •