Sayfa 6/64 İlkİlk ... 456781656 ... SonSon
Arama sonucu : 508 madde; 41 - 48 arası.

Konu: Zafer Partisi (ümit özdağ)

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    Vatan haini Cumhuriyet düşmanı saidi nursinin müridi gültekin uysal çocukluğunda tecavüze mi uğramışki o psikolojiyi çok iyi biliyor ben anlamadım. İnsan tecrübesi olmadığı şey hakkında nasıl böyle bir yorumda bulunsbilir ki?

2. ABB başkanı Yavaş için sarf ettiği aşağılayıcı benzetmeden sonra Ümit hoca benim nazarımda epey kredi kaybetti.

tam bir faşist kafasıda basmıyor
    belediye başkanlığını çöp toplama işi olarak gören adamdan bu ülkeye hayır gelmez
    geçimsiz ve uymsuz
    gttiği hiç bir partide barınamamış zavallının teki
    oh be yazdım rahatladım
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4. Tıpkı Akape gibi Vatan/Millet/Devlet diyen ama asla Türk vatanı/Türk milleti/Türk devleti diyemeyen, Türk milletini Atatürk'ü tüm mutabakatlarında sansürleyen, Kürdistan Açılımında Sığınmacı işgalinde birlik olan 6'lı masa mı muhalefet! 6'lı masa mutabakatının açıklandığı dev toplantı salonunda istiklal marşı bitiminde o tek kişi bırakılmış "Mustafa Kemal'in askerleriyiz" sloganın beş saniyelik videosu, orada Atatürk'ün olmadığının inkar edilemez kanıtı oldu. Önceki ve şimdiki mutabakatın da Türk/Atatürk düşmanı Kürtçü/Açılımcı olduğunu açığa çıkaran çok güzel bir turnusol testiydi o slogan. Mustafa Kemal’in askerlerine YeniCHPde Faşist Irkçı denildiğini bilmeyen o saf yurttaşımız, linç edilmediğine şükretsin.

5. Rauf Orbay, Refet Bele, Fuat Cebesoy gibi savaş kahramanı komutanlar kursaklarında Türk halkının değil Padişahın ekmeği olduğunu düşündükleri için saltanatın kaldırılmasına karşı çıktılar ve yanlış yaptılar. Şimdi aynı yanlışı Mansur yaptı. İlk kez Açılımcı Sığınmacı yandaşı olmayan Türk/Atatürk diyebilen bir adayın %65 gibi açık ara ile seçilme şansının olduğunu anketlerde görüp aylardır aday olmalısın dedik ama olmadı. Bu kadar ayak sürüdüğüne göre o da kursağında Türk halkının değil Kılıçdaroğlunun ekmeği olduğunu düşünüyor olmalı. Bir adam zorla gönülsüz C.Başkanı yapılmaz hayatının fırsatını tepti yapacak söyleyecek başka da bir şey yok..

6. Senin Dersimli Kürtçün 2010dan beri resmen SeyitRızaya sahip çıkan onun kinini güden Türk/Atatürk düşmanı azgın bir Kürt milliyetçisidir. Millet ittifakı da ortak bildirilerinde tıpkı Cumhur ittf. gibi Türk/Atatürk diyemiyor Kürdistan Açılımından Sığınmacı işgalinden yana.. Ivır zıvır konulardaki farklarınızın da içine tüküreyim beni hiç ilgilendirmiyor.. "Hdp PKK'dır.." diyemeyen bu Açılımcı tiplerin "Kahrolsun PKK.." demesine asla inanmadım, onlar PKK'yı böyle yasallaştırmaya çalışan şark kurnazlarıdır. Bunlar "Türkiye Türklerindir" diyen Atatürk'ün mirasına sahip çıkan Ümit Özdağ gibi insanlara Faşist derler ama kucağına oturmakdan zevk aldıkları Kürtçülere vatan haini diyemezler. Bu tipler bizim bu forumda yüzlerce sayfada binlerce kez vatan haini deyip lanetlediğimiz PKK/hdp'li Kürtçülere tek bir söz diyemediler tam tersine Hdp'liyim diyen bu Hevallerle kardeş kardeş sohbet etmekten utanmadılar.. Biz bu Kürtçülere ve onları yalayan Açılımcılara yıllardır boşalırız, bugün de boşaldık bugün de rahatladık..

7.  Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    Rauf Orbay, Refet Bele, Fuat Cebesoy gibi savaş kahramanı komutanlar kursaklarında Türk halkının değil Padişahın ekmeği olduğunu düşündükleri için saltanatın kaldırılmasına karşı çıktılar ve yanlış yaptılar. Şimdi aynı yanlışı Mansur yaptı. İlk kez Açılımcı Sığınmacı yandaşı olmayan Türk/Atatürk diyebilen bir adayın %65 gibi açık ara ile seçilme şansının olduğunu anketlerde görüp aylardır aday olmalısın dedik ama olmadı. Bu kadar ayak sürüdüğüne göre o da kursağında Türk halkının değil Kılıçdaroğlunun ekmeği olduğunu düşünüyor olmalı. Bir adam zorla gönülsüz C.Başkanı yapılmaz hayatının fırsatını tepti yapacak söyleyecek başka da bir şey yok..
    yapacak birsey yok kendi tercihi

8. Tarikat ve cemaatler konusunda güzel konuşmuş. Bu adam kendisi aday olsa da olur aslında.

Sayfa 6/64 İlkİlk ... 456781656 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •