Sayfa 66/86 İlkİlk ... 1656646566676876 ... SonSon
Arama sonucu : 681 madde; 521 - 528 arası.

Konu: DENGE - Denge Holding

1.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Sayın elfidaa selâmlar,

Denge benim eski gözağrım. Borsa hayatımın en yüksek oransal karını bu hissede yapmıştım.

Raci Şaşmaz ın sirketi devir almasindan sonra surekli radarimda oldu. Sonra Raci kafasindakileri yapamadığı için apar topar hisseleri Uğur Bayraktar a devredince sirketin içi bosaltildi resmen. Faliyetsiz kaldi. 2 sene önce satilan istirakin parasi bile tahsil edilmemis baksaniza.

Ben bu sirkete artik batti gözüyle bakiyordum ama yeni alıcılar yeni bir hikaye yazmayami yoksa dalavete cevirmeye mi geldiler çok merak ediyorum.

Ama bu fiyatlarin şişik oldugu bir gerçek sizin de dediğiniz gibi. Bekleyip görelim.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Merhaba balıkadam

04.09.2020 tarihli şirket Yönetim Kurulu kararı uyarınca, Al Bawakir Konut A.Ş'nde bulunan %50.01 iştirak payımızın satışı konusunda, Al Bawakir konut A.Ş. ortaklarından Al Qaradawi ailesi ile görüşmelere ve Al Bawakir Konut AŞ'nin değerleme çalışmalarına başlanmıştır. (Bilanço degeri 42 milyon tl )

25.09.2020 tarih 2020/06 sayılı Yönetim Kurulu kararı uyarınca, İştirakimiz Toma Finance Ltd.' e ait Pana Proje ve Gayrimenkul Yatırımları Geliştirme Anonim Şirketi'nin hisselerinin, 21.12.2018 tarihli sözleşmeyle Cevdet Taşçeken'e satılması kapsamında, tahsil edilmesi gereken 52.251.100,- TL. alacağın 7 gün içerisinde Şirketimiz hesaplarına ödenmesi konusunda Cevdet Taşçeken'e Beyoğlu 18.noter kanalıyla 14043 Yevmiye nosuyla ihtarname gönderilmiştir.

42 +52 =94 milyon tl için aksiyon almışsın tamam güzel

kap bir açıklama

Şirketimiz A grubu imtiyazlı pay sahibi Sn. Erdal KILIÇ SPK'nun Pay Alım Teklifi Seri:II-26-1 Tebliğinin Madde 18/1-a bendine göre Pay Alım Teklifi muafiyetinden yararlanmak için 09.10.2020 tarihinde SPK'na başvuruda bulunmuştur.

mali durumum kötü muafiyet ver, 94 milyon tl alacak durumun var bekle 6 iş günü başvurma hakkın var spk ya

pay alımında geriye dönük 6 aylık ortalaman 3 tl çıkmaz

A grubu hisseler için devir fiyat belli degil kaça satıldı ses yok işlemler tamamlanmış ...

sözün özü şirket A grubu paylar hariç %94 halka açık hale gelecek denge Spk burda çok dikkatli olmak zorunda.

2. Bağımsız Denetim Görüşü

Görüş Bildirmekten Kaçınmanın Dayanağı

1-) Grup'un tam konsolidasyon esasıyla finansal tablolarını konsolidasyona tabi tuttuğu Al Bawakir Konut İnşaat A.Ş.'nin finansal tablolarında yer alan ve konsolide finansal durum tablosunun aktif toplamının %78,45'ini oluşturan 41.462.033 TL tutarındaki stoklara ilişkin olarak yılsonu stok envanter listesine erişilememiş ve stoklara ilişkin bakiye tarafımızca alternatif prosedürlerle doğrulanamamıştır. Ayrıca net gerçekleşebilir değer testleri yapılamadığından stok değer düşüklüğüne ilişkin bir kanaat tarafımızca oluşturulamamaktadır. Bununla birlikte, Grup'un kentsel dönüşüm kapsamındaki inşaat faaliyetlerinden kaynaklanan olası yükümlülükleri de sağlıklı olarak doğrulanamamaktadır.

2-) 30 Haziran 2020 tarihi itibarıyla finansal durum tablosuna dâhil edilmiş olan varlık ve yükümlülüklerle ilgili olarak dış teyit işlemleri gerçekleştirilememiş, Grup avukatlarından Grup'un muhtemel hukuki yükümlülükleri hakkında bilgi alınamamış, ayrıca alternatif prosedürlerle doğrulama yapılamadığı için söz konusu varlık ve yükümlülüklere ilişkin bir kanaat oluşturulamamıştır.

3-) Grup'un tam konsolidasyon esasıyla finansal tablolarını konsolidasyona tabi tuttuğu Al Bawakir Konut İnşaat A.Ş., Denge Film Prodüksiyon Sinema Televizyon Reklam Sanayi Ve Ticaret A.Ş. ve Denge Yatırım Holding A.Ş.'ye ait maddi ve maddi olmayan duran varlıklara ilişkin amortisman tabloları temin edilememiş ve söz konusu finansal tablo kalemleri ile amortisman ve itfa payı giderlerine yönelik bağımsız denetim çalışmaları tarafımızca gerçekleştirilemediğinden kanaat oluşturulamamıştır.

4-) Grup'un bağlı ortaklarının güncel değerlerine ilişkin herhangi bir değerleme raporu bulunmamaktadır. Bu nedenle, Grup'un bağlı ortaklıklarına ilişkin değer düşüklüğü çalışması yapılamamıştır.

Grup'un yukarıda sayılan belirsizliklerinin finansal tablolar üzerindeki muhtemel etkileri sebebiyle, finansal tablolara ilişkin görüş oluşturmak mümkün olmamıştır.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/870025

3. Sayın elfida son gönderilen kapla ilgili görüşleriniz nedir. Saygilar
     Alıntı Originally Posted by elfidaa Yazıyı Oku
    Bağımsız Denetim Görüşü

Görüş Bildirmekten Kaçınmanın Dayanağı

1-) Grup'un tam konsolidasyon esasıyla finansal tablolarını konsolidasyona tabi tuttuğu Al Bawakir Konut İnşaat A.Ş.'nin finansal tablolarında yer alan ve konsolide finansal durum tablosunun aktif toplamının %78,45'ini oluşturan 41.462.033 TL tutarındaki stoklara ilişkin olarak yılsonu stok envanter listesine erişilememiş ve stoklara ilişkin bakiye tarafımızca alternatif prosedürlerle doğrulanamamıştır. Ayrıca net gerçekleşebilir değer testleri yapılamadığından stok değer düşüklüğüne ilişkin bir kanaat tarafımızca oluşturulamamaktadır. Bununla birlikte, Grup'un kentsel dönüşüm kapsamındaki inşaat faaliyetlerinden kaynaklanan olası yükümlülükleri de sağlıklı olarak doğrulanamamaktadır.

2-) 30 Haziran 2020 tarihi itibarıyla finansal durum tablosuna dâhil edilmiş olan varlık ve yükümlülüklerle ilgili olarak dış teyit işlemleri gerçekleştirilememiş, Grup avukatlarından Grup'un muhtemel hukuki yükümlülükleri hakkında bilgi alınamamış, ayrıca alternatif prosedürlerle doğrulama yapılamadığı için söz konusu varlık ve yükümlülüklere ilişkin bir kanaat oluşturulamamıştır.

3-) Grup'un tam konsolidasyon esasıyla finansal tablolarını konsolidasyona tabi tuttuğu Al Bawakir Konut İnşaat A.Ş., Denge Film Prodüksiyon Sinema Televizyon Reklam Sanayi Ve Ticaret A.Ş. ve Denge Yatırım Holding A.Ş.'ye ait maddi ve maddi olmayan duran varlıklara ilişkin amortisman tabloları temin edilememiş ve söz konusu finansal tablo kalemleri ile amortisman ve itfa payı giderlerine yönelik bağımsız denetim çalışmaları tarafımızca gerçekleştirilemediğinden kanaat oluşturulamamıştır.

4-) Grup'un bağlı ortaklarının güncel değerlerine ilişkin herhangi bir değerleme raporu bulunmamaktadır. Bu nedenle, Grup'un bağlı ortaklıklarına ilişkin değer düşüklüğü çalışması yapılamamıştır.

Grup'un yukarıda sayılan belirsizliklerinin finansal tablolar üzerindeki muhtemel etkileri sebebiyle, finansal tablolara ilişkin görüş oluşturmak mümkün olmamıştır.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/870025
    [https://www]

DENGE YATIRIM HOLDİNG A.Ş.

DENGE

Özet Bilgiler

*

Genel Bilgiler

*

Kurumsal Yönetim

Merkez Adresi

Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Astoria Sit. No:127 B-50 B Kule Kat 14 Daire 1404 Şişli İstanbul

Elektronik Posta Adresi

[email protected]

İnternet Adresi

www.dengeholding.com.tr

Şirketin Süresi

Süresiz.

Bağımsız Denetim Kuruluşu

ELİT BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.

Şirketin Dahil Olduğu Endeksler

Şirketin Sektörü

MALİ KURULUŞLAR / HOLDİNGLER VE YATIRIM ŞİRKETLERİ

Sermaye Piyasası Aracının İşlem Gördüğü Pazar

YAKIN İZLEME PAZARI

Bağlantı Kurulacak Yetkililer

EZGİ MINGIR

YATIRIMCI İLİŞKİLERİ

[email protected]

0212 283 00 19

----

----

----

----

Son Beş Bildirim

5

Dün 19:18

Özel Durum Açıklaması (Genel)

4

Dün 18:14

3

Dün 18:10

BORSA İSTANBUL A.Ş.

Borsa İstanbul A.Ş. Duyurusu / DENGE

2

Dün 15:54

1

Dün 15:54

Şirketin Önümüzdeki Bir Aylık Hak Kullanımları

Şirketten Beklenen İlk Beş Periyodik Bildirim

Beklenen Bildirimler

Finansal Rapor Tarihleri

Borsa Günlük Bülteni

SPK Bülteni

Gayrimenkul Sertifikaları

DENGE

Gönderim Tarihi

09.10.2020 19:18:39

Bildirim Tipi

ÖDA

Yıl

-

Periyot

-

Özet Bilgi

YENİ YATIRIMLAR VE FON GİRİŞİ İLE İLGİLİ YÖNETİM KURULU KARARI HK.

İlgili Şirketler

[]

İlgili Fonlar

[]

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?

Hayır (No)

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?

Hayır (No)

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi

-

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?

Hayır (No)

Bildirim İçeriği

Açıklamalar

**
    Şirketimiz Yönetim Kurulu 09.10.2020 tarihinde toplanarak aşağıdaki kararları almıştır.

Dahili ve Uluslararası kara, deniz, havayolu* taşımacılık ve nakliye, Transit taşımacılık, Kargo taşımacılığı, Depo ve* Gümrük Antrepoculuğu, Yazılım ve Otomasyon faaliyetlerinde bulunmak* amacıyla çalışmalara başlanmasına,

*

Bu kapsamda yatırımlar yapılmasına, gayrimenkuller* satın alınmasına,

*

Yine bu kapsamda gerekli araç gereç ve ekipman* tedarikine,

*

Bu amaçla Site Lojistik A.Ş'nin (İstanbul Ticaret Odası* Sicil N 4762-5) iştirak olarak edinilmesine,

*

Bu çerçevede; Şirket'in sözkonusu faaliyet ve yatırıma* başlayabilmesi ve acil finansal ihiyaçlarının karşılanması amacıyla, Erdal* Kılıç'tan sonraki dönemlerde gerçekleştirilecek* sermaye artımlarından kendisi lehine mahsup edilmek üzere,ilk etapda 20.000.000,00* TL. fon girişi kabulüne, * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * **karar verilmiştir.

* * * Pay Sahiplerine duyurulur. * * *

SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by elfidaa Yazıyı Oku
    2019 yılı serve satış kopyası denge de vizyona girdi.

1-Serve sahibi Ugur bayraktar serve satış sonrası Denge yi devir edeiyor alıcı kim Veysi kaynak + Erdal kılıç

2- Servede yine iştirak satışı nedense tahsil edilememiş Cemalettin doğan dan geri şirket iade

Denge de nedense 2 yıldır Cevdet ihtarname gönderme yok şüpheli karşılık ayır vb tekrar aktif gelirse şaşırmam

3-En dikkat çekici durum 17 Temmuz dan sonra Bayraktar ait B grubu 14 milyon hisse kimlere devir oldu %5 geçen devir olsa MKK görme şansımız olacaktı 2.5 milyon hisse adet geçmeyen 6-7 kişi en az devirler yapıldı.

4-Şirketimiz Yönetim Kurulu 07.10.2020 tarihinde şirket merkezinde toplanarak aşağıdaki kararları almıştır.

Mustafa Uğur Bayraktar'a ait, A Grubu İmtiyazlı paylarının, 4.325.000 adedinin, Erdal Kılıç'a, 1.900.000 adedinin Veysi Kaynak'a satış ve devrinin onaylanmasına, karar verilmiştir.

Pay sahiplerine duyurulur

devir için yönetim kurulu kararı gerekmez devri yapar tescil ile biter bu iş ama neden se 2 güne bir kap haber yollama

Şuan için defter degeri 60 kuruş + İştirakler geri gelse (52 milyon tl gerçek degerse ) 1.6 tl ederi olacaktır.
    14 milyon hisse B grubu hisse 2.490 %4.98 Mkk geldi

DENGE YATIRIM HOLDING A.S.

BURAK SARAL
    2.490.000,000

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/880811

5.  Alıntı Originally Posted by elfidaa Yazıyı Oku
    Merhaba balıkadam

04.09.2020 tarihli şirket Yönetim Kurulu kararı uyarınca, Al Bawakir Konut A.Ş'nde bulunan %50.01 iştirak payımızın satışı konusunda, Al Bawakir konut A.Ş. ortaklarından Al Qaradawi ailesi ile görüşmelere ve Al Bawakir Konut AŞ'nin değerleme çalışmalarına başlanmıştır. (Bilanço degeri 42 milyon tl )

25.09.2020 tarih 2020/06 sayılı Yönetim Kurulu kararı uyarınca, İştirakimiz Toma Finance Ltd.' e ait Pana Proje ve Gayrimenkul Yatırımları Geliştirme Anonim Şirketi'nin hisselerinin, 21.12.2018 tarihli sözleşmeyle Cevdet Taşçeken'e satılması kapsamında, tahsil edilmesi gereken 52.251.100,- TL. alacağın 7 gün içerisinde Şirketimiz hesaplarına ödenmesi konusunda Cevdet Taşçeken'e Beyoğlu 18.noter kanalıyla 14043 Yevmiye nosuyla ihtarname gönderilmiştir.

42 +52 =94 milyon tl için aksiyon almışsın tamam güzel

kap bir açıklama

Şirketimiz A grubu imtiyazlı pay sahibi Sn. Erdal KILIÇ SPK'nun Pay Alım Teklifi Seri:II-26-1 Tebliğinin Madde 18/1-a bendine göre Pay Alım Teklifi muafiyetinden yararlanmak için 09.10.2020 tarihinde SPK'na başvuruda bulunmuştur.

mali durumum kötü muafiyet ver, 94 milyon tl alacak durumun var bekle 6 iş günü başvurma hakkın var spk ya

pay alımında geriye dönük 6 aylık ortalaman 3 tl çıkmaz

A grubu hisseler için devir fiyat belli degil kaça satıldı ses yok işlemler tamamlanmış ...

sözün özü şirket A grubu paylar hariç %94 halka açık hale gelecek denge Spk burda çok dikkatli olmak zorunda.
    Biri mkk ya kayıt yaptı bile arkası gelir 2 milyon 490 bin lot bozdur bozdur harca

6. 2 üç taban daha yaparsa alınıp, aksiyona göre pozisyon alınabilir şuan çok pahalı duruyor 1.5 liralık hisse, birde acayip çok kap atıyorlar kafa karıştırmak mi amaçları ,çözemedim

7. Burak Saral 2 milyon kusur malını fiyat i 6 dan boşaltsa 15 milyon para yapar bunu bu hissede anca 1 yılda yapar ama, kap map ,viddiri vizzik de tuzu alır koşar ky ,belli olmaz

8. Hisse pahalı ucuz vs diyen tipler de geldi
    Tam olduk. Yaz, uydur, çok bildimcik tiplersiz hisse forumu mu olurmuş. Ama siz bu tipleri asla dikkate almayin. Kaybbedersiniz

Sayfa 66/86 İlkİlk ... 1656646566676876 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •