Sayfa 254/554 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304354 ... SonSon
Arama sonucu : 4428 madde; 2,025 - 2,032 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,043
     Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    ben hafiten çözmüşüm siz gibi değilsiniz ciddi ciddi by siniz, ahanda 4. by hep mi beni bulursunuz sizler?
    Ben de varım değil mi abi, listede by olarak.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,043
    Anladım abi, biz inşaallah gönüllerde büyük olacağız anlaşılan...

3. Valla by lerden kalavı da cobrayıda tanıyorum, ikiside iyi insanlar, mırmır hakkında bir fikrim yok, en azından onların olgunluğu yok , ön yargıları ve genel toplumunun kayığına biniyor kanaati var bende, 2 kere seni millet neden sevmiyor deye yazı yazdı, önemsemedim gençtir olgunlaşmamıştır diye düşünüyorum, onlar kadar büyük , olduğunuda düşünmüyorum onlardan bayağı bi küçük, batakçıdan büyük belli.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi
    6,160
     Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Valla by lerden kalavı da cobrayıda tanıyorum, ikiside iyi insanlar, mırmır hakkında bir fikrim yok, en azından onların olgunluğu yok , ön yargıları ve genel toplumunun kayığına biniyor kanaati var bende, 2 kere seni millet neden sevmiyor deye yazı yazdı, önemsemedim gençtir olgunlaşmamıştır diye düşünüyorum, onlar kadar büyük , olduğunuda düşünmüyorum onlardan bayağı bi küçük, batakçıdan büyük belli.
    beyfendi sizinle hisse harici 2li diolog kurmak istemiyorum 1
    yaşım 38 ..... yaşımın gerekliliğini yerine getirdiğime inanıyorum 2
    kimsenin dini,siyasi,futbol görüşü ,beni hiç ilgilendirmez ön yargıya değil ön sezilerime inanırım 3
    3 e örnek vercek olursak siyaset harici en yakın krontta bir yazı var izcim ve sizin ile ilgi...
    izci için gerekli cevap olay yerinde verilmiştir
    by-oy- ky konusuna gelirsek bakış açınıza bağlı sizce hangi rakam 2.5oo- 25.ooo- 250.ooo tl vs
    beni bu hissede hangi katogoriye sokar ??
    ben evet kendimce varlıklı bir kişiyim... bunada nasıl ulaştığımı soracak olursan
    önce zengin bir hatun buldum para ile alına bilecek herşeyi alır satarım ....
    borsada ki başarı sırrım ise sabır ve çok geniş bir portfey ile özellikle pozitif ise zamanı gelen hisseden ayrılmak
    bir daha by-oy-ky yapmaz iseniz memnun olurum
    Bir Anda Sabah Olmaz Ebeda
    :

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi
    6,160
     Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Anladım abi, biz inşaallah gönüllerde büyük olacağız anlaşılan...
    he he anlat dinliyoruz desa nın altını üstüne gedirdiğin günleri bilmiyoruz sanki

sen zaten gönüllere taht kurmuşsun da birde gariban takılmıyonmu

hastayım sana mali MÜBAŞİR im

ben balığa kaçar yarın levrekler benden
    Bir Anda Sabah Olmaz Ebeda
    :

6. abi ya çok yazıp çizmişsinizde pekde bi çıkarım yapamadım bana tane tane annatsan keşke
    özetleyeyim sana kardeş, firmanın 2016/3 cirosunu baz alıp bir hesap yapmıştım kendimce
    o zaman 255 milyon yapmışmış tek çeyrekde, ondan sonra terör olayları sebebiyle satışlar yasaklanınca firma da hisse de kendini saldı gitti aşağıya doğru mecburiyetten
    şimdi diyorumki ben madem her şeye yeniden başlandı ve yeni bir de yatırım yapıldı 19/3 cirosu, 16/3 cirosundan çok daha iyi olmalıydı
    çözemedim ben bu işi pazartesi firmayla konuşacağım nedir ne değildir diye
    bütün bu görüşlerime rağmen firma küllerinden yeniden doğuyor bu gerçek, benim tahmin ettiğim gibi değilmiş galiba.
    sözün özü firmanın durumu iyiye gidiyor, hissenin aşağı gitmesi için bir sebep yok o düşe kalka yoluna devam edecek, benim arzu ettiğim hızda olmayacaktır, şimdilik beklemeye devam tabi,, hisseleri taramaya da.

özün özü, büyük balık değilmiş ama balık
    Son düzenleme : kitapci34; 21-07-2019 saat: 05:56.

7. bak kardeş şunuda diyeyim kulağına küpe olsun
    bu piyasada ne kadar kazanırsan kazan yetinmiyorsun, hep daha fazlasını istiyorsun
    bilirsin insanoğlunun bir vadi dolusu altını olsa 2 vadi olsun ister
    bende 94 /2000 arası yarım kg altın sermayeyle 9.5 kg altına ulaşmıştım, hiç bir şey yapmayıp çelebiyi satmasaydım hesabı sen yap
    nasreddin hoca misali 10 olsun dedim, hatta ne yalan söyleyeyim 11 kg, olsunda 10kg'yi kenara koyar, 1 kg yi de aydan aya hatunun maaşına takviye olarak yetmediği yerde bozdurup yerim demiştim kafamda
    sonra o para sıfırlandı nasıl olduğunu sorma boş ver uzun hikaye
    Onun için birilerinin çok parasını önemsemez allah vermiş der geçerim (zaman zaman piyasada bunalmıyor değilim) zaten o malı istediğine ilmi isteyene verir, hikmetinden sual olunmaz , sorgulamak haddimize değildir.

çok parası olan by'ler de tanıyorum, ikimizde karnımızı doyuruyoruz yalan dünya.

8. Bu sabahlık son gönderim olsun, tökezlemeyeceksin düşmeyeceksin düşersen eğer seni idol olarak gördüklerini söyleyenler bile mırın kırın ederek bakarlar suratına.

Sayfa 254/554 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304354 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •