Sayfa 205/749 İlkİlk ... 105155195203204205206207215255305705 ... SonSon
Arama sonucu : 5987 madde; 1,633 - 1,640 arası.

Konu: VESTL - Vestel

1.  Alıntı Originally Posted by maviera Yazıyı Oku
    Bu akşam değişik bir final olabilir mi?
    kesinlikle

2.  Alıntı Originally Posted by maviera Yazıyı Oku
    Bu akşam değişik bir final olabilir mi?
    Mesela nasıl bir değişik final. Yatay kapatır mı diyorsunuz. Öbür iki ihtimali birkaç gündür yapıyor zaten. Ytd.

3. GAME OVER'mi to be continued'mi sorun burada ...vestel in hareketsiz kaeldığı zamanlarda vesbe nin 18.4.2014'den itibaren 2.15 den başlayarak 12.12.2014 tarihine kadar 8,20 de sonlardırdığı bir ralli var yaklaşık dört katı bu gidişat ona benzemiyor,tarih aralığı itibari ile şuan belirsiz...ancak yine vesbe'nin 4.2.2015 tarihinden (burada şubat ayı yine) 7.38'den 14.43.ü görerek 13.54'den 23.2.2015 de kapattığı yüzde seksenlik bir ralli sözkonusu,durum itibari ile daha çok görünüm bu ralliye benziyor,çıkış noktasını 6.50 varsayarsak 12.00.li bir rakamlara tekabül ediyor....bir haftalık bir ralli sözkonusu,,,bugün güniçi gördüğü enyüksek rakam 11.20.ara ara düzeltmeler ile bakalım 12.00.li fiyatlar test edilip,yukarısı test edilecek mi?

4. hissedeki hareketler oldukça sert, gün içerisinde sürekli hızlı bir biçimde pozitif veya negatife dönüş yapabiliyo, günün sonunda ne olacağını kestiremiyorum, varsa çözebilen beri gelsin

5.  Alıntı Originally Posted by balkabağı Yazıyı Oku
    hissedeki hareketler oldukça sert, gün içerisinde sürekli hızlı bir biçimde pozitif veya negatife dönüş yapabiliyo, günün sonunda ne olacağını kestiremiyorum, varsa çözebilen beri gelsin
    Gaza gelip bugün hisse alanlar acaba uzun vadeli yatirımcı mı oldular diye derin derin düşünmekten kendimi alamıyorum.Yani kısacası bu fiyatları hazmetmesi aylarca sürebilir mi?

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by emikoteli Yazıyı Oku
    Gaza gelip bugün hisse alanlar acaba uzun vadeli yatirımcı mı oldular diye derin derin düşünmekten kendimi alamıyorum.Yani kısacası bu fiyatları hazmetmesi aylarca sürebilir mi?

bugün bu hisseyi alana acımak caiz değildir o kişi kumarbazdır yatırımcı burdan hisse almaz kumarbaz alır

7. aslında 10.larda bir mola vermesi uygun ve mantıklı olur,tabi şalvara vermeyip,yoluna devam edecek ise...

ancak hisse o kadar agresif hareket ediyor ki...

takip edenin başı dönüyor,bir acelesi varmış gibi...

bir şey söylemek gerçekten zor.

8.  Alıntı Originally Posted by emikoteli Yazıyı Oku

son bir haftayı düşündüğümüzde çok hızlı yükselişle neredeyse iki katına yükseldi, ancak hatırlayalım geçen yıl borsa 120 binlerde seyrederken vestel 10 lira 12 liralarda hareket ediyordu, beklentileri de dikkate aldığımızda bence bu seviyeler vestel için pahalı değil, ama biz bir hafta önceki fiyatını düşündüğümüz için hisseyi pahalı gibi algılıyoruz, vestel bu seviyeleri haketse de bir haftada ikiye katlayan hisseye de her küçük yatırımcı kolay kolay yaklaşamaz, cesaret ister gerçekten, ben bekliyorum inşallah daha iyi yerlere gelecektir,

yatırım tavsiyesi değildir, ben kim yatırım tavsiyesi kim

Sayfa 205/749 İlkİlk ... 105155195203204205206207215255305705 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •