Sayfa 407/863 İlkİlk ... 307357397405406407408409417457507 ... SonSon
Arama sonucu : 6901 madde; 3,249 - 3,256 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    Bu kadar basit işte
    Bunun bugünkü yükselişle ne alakası var şimdi akrep dostum , 😀

2. Sasaları boşalttım , çok azıcık daha yüklendik buna bakalım hissemin mevcut büyüklüğüne göre , sasa 10 sonrası tehlikeli , vergi geliri çok yüksek normal karı çok düşük

3. Sırada halklar var,

Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    Bu kadar basit işte
    Aynen öyle Akrep Kral
    Az daha aşağı gelip verseydi iyiydi dün yazdığım kademelere alış yazmıştım bugün
    Olsun elimizdekilerde fazlasıyla yeter
    https://tr.tradingview.com/symbols/BMFBOVESPA-FRIO3F/ frio %32 ile kapatmış bu ne böyle ya
    Yabancı satiyeah, klimasan elden gidiyeah

5.  Alıntı Originally Posted by ibagatir Yazıyı Oku
    Sasaları boşalttım , çok azıcık daha yüklendik buna bakalım hissemin mevcut büyüklüğüne göre , sasa 10 sonrası tehlikeli , vergi geliri çok yüksek normal karı çok düşük
    Ortalama 10,40 sasa ver 20,60 bundan artır kısa günün karı allah bereket versin , yarın için beklediğim sürpriz için hazırlıktı ana bu veled aceleci çıktı kaçırmadık en azından yarın da sürprizin devamı gelebilir bakalım 😂😂

6. Halkbank gitmiyi , bunuda boşaltabilsek iyi olacak ama

7. Akrep dostum anlaşılan sen hisseler arasında fazla dolaşıyorsun , pegasusla ilgili ne düşünüyorsun , thy nin gerisinde kaldı , son çeyrek fk çok düşecek , yabancı yolcu artışı iyidi , kaza olmasa çok iyi olacaktı ama , buna hisse tepkisini verdi galiba , ne diyorsun ?

8.  Alıntı Originally Posted by CahilCuhela Yazıyı Oku
    Aynen öyle Akrep Kral
    Az daha aşağı gelip verseydi iyiydi dün yazdığım kademelere alış yazmıştım bugün
    Olsun elimizdekilerde fazlasıyla yeter
    https://tr.tradingview.com/symbols/BMFBOVESPA-FRIO3F/ frio %32 ile kapatmış bu ne böyle ya
    Yabancı satiyeah, klimasan elden gidiyeah
    arık tat vermiyah

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 407/863 İlkİlk ... 307357397405406407408409417457507 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •