Sayfa 38/200 İlkİlk ... 2836373839404888138 ... SonSon
Arama sonucu : 1598 madde; 297 - 304 arası.

Konu: YESIL Yeşil Yatırım Holding

Dip notlar sayfa 31 de kâr nerden geliyor yazıyor gerçeğe uygun yeniden değerleme
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

2.  Alıntı Originally Posted by tatarramazan. Yazıyı Oku
    YEŞİL ci arkadaşlarımın gözü aydın.....200 milyon kar gelmiş......Hayırlı uğurlu olsun.....!!!

Ben dün satmıştım....Nasip böyleymiş.....!!!

Yeşil için 100 yolculuğu başlamıştır bana göre....!!!

Asla yatırım tavsiyesi değildir....!!!
    hayal kurmana gerek yok. bilnçoda kar var diye 100 neden gitsin. en buyuk beklenti ulusal pazara geçişti bitti. sen mallarına sahip çık 100 ü bkle. yazdıklarınla bşylere vesile olma

2016 da yıllık yine değerlemeden gelen kâr ile tavan tavan gitti 2017 yıllık da yine değerlemeden gelen kâr var umuyorum ikinci yükseliş başlar büyük hayaller kurmamak gerek yarın açılış belli eder

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

4. Gecen yıl bir hafta tavan tavan gitmisti...sonrasıda hep yukselis...24 milyon sermayeli ve oz sermayesi yıllardır ekside kerevitas 100 lerde...konya karton vb.mali yapiları yesilden iyimi sanki..6 donumluk tarladan 250 milyon hasılat...2018 de bunun iki katı olacagı simdiden belli...sirket 150 lere rahatlıkla gidebilir...bunun sebebi wowwo parakendeciligi...banka gibi calısıyorlar...50 trilyon vergiye verildi...kdv vergi indirimi ve wowwonun halka arzı ve bedelsiz yada yeni yatırımlar olabilir...wowwo avrupanın ve Turkiyenin en buyuk 2 el otomobil pazarı...48 milyonluk ödenmis sermayeli beyaz 130 larda.. beyaza göre yesil herhalde fiyatı 1250 olurdu...neyse uzun bir yıl olacak..zaten bistde yesil gibi hiç bir sirket yok...halka arzlar ortada..yesil yatırım wowwo ile yolu acık...ytd. ayrıca bu wowwo basarı hikayesi iktisat kitaplarına konu olacak bir hikaye....ytd.

5. İlginç arkadaşlar....Yeşil 31 açacak gibi.....!!!!

5200 lot eşleşecek var 31.00 de...1000 lota yakın da satıcı var....!!!

SOn saniye silmezlers e tabii ki....!!!

DİKKATLİ OLUN...!!!

Alıntı Originally Posted by tatarramazan. Yazıyı Oku
    İlginç arkadaşlar....Yeşil 31 açacak gibi.....!!!!

5200 lot eşleşecek var 31.00 de...1000 lota yakın da satıcı var....!!!

SOn saniye silmezlers e tabii ki....!!!

DİKKATLİ OLUN...!!!
    az once 32 gösterdiler

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. 28.94 TEN AÇtı yeşil...!!!

8. Egeendüstri olma potansiyelinde hayırlısı olsun müthiş bir kar

Sayfa 38/200 İlkİlk ... 2836373839404888138 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •