Sayfa 978/1032 İlkİlk ... 4788789289689769779789799809881028 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 7,817 - 7,824 arası.

Konu: HALK Cafe - I

Türkiye'den flaş karar: Suriyeli mültecilere Avrupa kapıları açıldı

Türkiye, İdlib'den gelmesi muhtemel yeni göç dalgasının kara ve deniz yoluyla Avrupa'ya geçmesine engel olmayacağını açıkladı.

Reuters haber ajansının üst düzey bir Türk yetkiliye dayandırdığı habere göre, İdlib'den gelmesi muhtemel yeni göç dalgasının kara ve deniz yoluyla Avrupa'ya geçmesine engel olunmayacak. Türk yetkili, alınan kararla ilgili sahil güvenlik ve sınır güvenliği ekiplerine gerekli talimatların verildiğini söyledi.

Son dakika haberi... İdlib'den kahreden haber: Şehit sayımız 22'ye yükseldi

Acin, hepsi gitsin. Butun Suriye gitsin hatta.
    Artik nasil bir lagimin icindeyiz anlamak mumkun degil.

4. Allah rahmet eylesin, mekanları cennet olsun. Ülkemiz bir önceki gibi bu savaşdan kazanarak çıkacaktır. Korumacı bir tavır, saldırıya maruz kaldı. Avrupa kapıları hamlesi büyük bir hamle.

5.  Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    Öteki tarafta 10 Şubat'ta karanlık odadaki kapanıştan 66.5 tl den PGSUS aldığımdan bahsetmiştim. Meraklananlar için not düşeyim. Bunları aldıktan 1 hafta sonra elimdeki diğer PGSUS'larla birlikte hepsini 5 gün önce 17 Şubat'ta 72 tl civarından vermiş bulunuyorum. Elimde artık PGSUS kalmadı bunun da altını çizeyim. Bu hisseden tümüyle çıkmamın nedeni a) Suriye'deki gelişmelerin olumsuz yönde devam etmesi, b) Havacılık sektörünün Çin'deki virüs yüzünden olumsuz etkilenmesi idi. An itibariyle PGSUS 68.75 den işlem görmektedir. Bu hisseyi izlemeye devam edeceğim. 60 tl nin altına geldiği taktirde bu hissede alım yapmayı düşünebilirim.
    Evet, yukarıda belirttiğim gibi 17 Şubat'ta elimdeki tüm PGSUS'ları 72 tl civarından elimden çıkartmıştım ve 60 tl nin altına geldiği taktirde de tekrar bu hisseye gireceğimi belirtmiştim. Sözümde durdum ve bugün karanlık odada PGSUS'ta 57.90 tl den hatırı sayılır bir alım yaptım. Böylece PGSUS'a tekrar bir giriş yapmış oldum. Havayolu hisselerinde çok şiddetli bir satış dalgası yaşandı son günlerde ve bu satışların artık iyice abartıldığına inanıyorum. Kendi adıma hayırlı olsun diyorum.
    23 Aralık 2021'de portföyün %50'si ile 11.18 den dolar aldım. Geri kalan %50 ile al-sat yapıyorum.

Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    Evet, yukarıda belirttiğim gibi 17 Şubat'ta elimdeki tüm PGSUS'ları 72 tl civarından elimden çıkartmıştım ve 60 tl nin altına geldiği taktirde de tekrar bu hisseye gireceğimi belirtmiştim. Sözümde durdum ve bugün karanlık odada PGSUS'ta 57.90 tl den hatırı sayılır bir alım yaptım. Böylece PGSUS'a tekrar bir giriş yapmış oldum. Havayolu hisselerinde çok şiddetli bir satış dalgası yaşandı son günlerde ve bu satışların artık iyice abartıldığına inanıyorum. Kendi adıma hayırlı olsun diyorum.
    Abi en cok dusen hisse alinmaz. Eger digerlerinden fazla dusuyorsa vardir bir nedeni. Tam tersine borsa duserken en guclu olan hisseleri almalisin.

Sen hatayi burada yapiyorsun. Yarin pgsus ile thyao en az bugun dustugu kadar yine dusecek. Virusun yanina bir de Rusya eklendi.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. PGSUS'ta karanlık odadaki işlemler genellikle 40,000 - 50,000 lot gibi oluyorken bugünkü seansta 171,000 lot oldu. Hisse 59.05 den karanlık odaya girdi ama 1.15 tl gibi anormal bir düşüş yaşayarak 57.90 dan çıktı karanlık odadan. Tabii karanlık odadaki işlemlerde aşırı satış yazılmış olması bunun nedenidir ancak satıcıların panikleyip yüksek lotlar satılabilsin diye düşük limit ile satışa yazmaları bana yaradı ve almak istediğim miktarda lotu bana göre cazip diyebileceğim bir fiyattan alma imkanına kavuştum. Bana bu lotları satanlara buradan teşekkürlerimi gönderiyorum.
    23 Aralık 2021'de portföyün %50'si ile 11.18 den dolar aldım. Geri kalan %50 ile al-sat yapıyorum.

8. PGSUS'ta karanlık odada bugün şahit olduğumuz gelişmeye THYAO'da da şahit olduk. Orada da ayni satıcılar boy göstermiş olmalı ve ellerindeki yüksek miktardaki lotlar satılabilsin diye düşük limitle karanlık oda seansına sokmuş olmalılar.

Sayfa 978/1032 İlkİlk ... 4788789289689769779789799809881028 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •