Sayfa 136/156 İlkİlk ... 3686126134135136137138146 ... SonSon
Arama sonucu : 1241 madde; 1,081 - 1,088 arası.

Konu: TETMT - Tetamat Gıda

1.  Alıntı Originally Posted by FENERBAHÇE Yazıyı Oku
    Cankuşu her an boş bir inşaatta bulabilirsin ağlarken ����������
    arazi..

hisse başka bır boyuta geçti...!!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2. Tetamat ın yatırımları sürüyor. Yeni yapılan inşaata topu kaçan cankuşun ağzından burnundan sahlep aktığı görüldü.
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

Meksa gelip 7500 lot 405 ten alıyor sizin aklınızı ******* o para ile bu kadar sığ dandik tahtada alım yapacağına git Ereğli Al kumarbaz sonra Ankaralı kumarbaz işte böyle aşağı başar

4.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Meksa gelip 7500 lot 405 ten alıyor sizin aklınızı ******* o para ile bu kadar sığ dandik tahtada alım yapacağına git Ereğli Al kumarbaz sonra Ankaralı kumarbaz işte böyle aşağı başar
    Dostum belkı kendısı almıştır .Basarsa bassın ben bugün bıle aldım.

Büyük resim bana herşeyı anlatıyor ben buna bakarım .buradaki parayı sildim .

Bu tahtada 7500 lot tahtacının bilgısı dışında cesaret edemezler dıye düşünüyorum .ıkı gün daha bassa bırakır kaçarlar .

Taban taban basıp bu fırsatı verırsen senden daha büyük kumarbazlarda çıkabılir .Ama ben yınede cesaret edemezler dıye düşünüyorum bütün ipler tahtacıda .
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

Kardeş meksa alıyor info satıyor bu ikisi aynı kişi emir paketi tedbiri gelmeliydi

6. taban olsunda ne olursa olsun dıyen bırı var tahtada...

4200 lot kesmez ama daha fazla koymalı ...

normalde pıyasa ıle inatlaşmam ama burada inatlaşacağım ...

ıkı taban daha beklıyorum vermezsen **..

7. 5 taban cepte bence. 75-100'e gelince bakariz

8. gelmişsin yer faresı .çıkmışsın toprak altından .senı kaç kurtarır.

Sayfa 136/156 İlkİlk ... 3686126134135136137138146 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •