Sayfa 100/1001 İlkİlk ... 50909899100101102110150200600 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 793 - 800 arası.

Konu: Yatırım Fonlarına, Borsa Endekslerine ve Hisselere W Bakışı-2

1.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Bugun napacaksin onur
    Beklentin nedir
    not defterime 10 tane hisse yazmisim
    ama A ile başlayan grafigi en hosuma giden ikinci harfide L sonrasini soylemiyorum
    cuma günü genelde mal boşaltma günüdür ama 2 gündür endeks dinleniyor..ters köşe yapabilir
    nefretin değil,sevginin hüküm sürdüğü,iyiliğin ana dilimiz oldugu insanlar olursak dünyayı güzellik kurtarır!

Alıntı Originally Posted by onur1064 Yazıyı Oku
    not defterime 10 tane hisse yazmisim
    ama A ile başlayan grafigi en hosuma giden ikinci harfide L sonrasini soylemiyorum
    cuma günü genelde mal boşaltma günüdür ama 2 gündür endeks dinleniyor..ters köşe yapabilir
    Alarkoyu pm at bakayim bana onurum

3.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Alarkoyu pm at bakayim bana onurum
    hisse adı yok artık
    nefretin değil,sevginin hüküm sürdüğü,iyiliğin ana dilimiz oldugu insanlar olursak dünyayı güzellik kurtarır!

4. https://twitter.com/TanerGenek/statu...253906944?s=19

Onur Üstad gunaydin,

Sanırım bu yazı dizisinden bahsediyorsunuz.

Taner Genek sizi mi takip etmiş bilmem ama bu yazı dizisinde benim hayatımı değiştiren bir şey olmadı. "Kolay parayı çok seviyoruz, spek hisseler sizin hayatinizi karartır , büyük operasyonlar var, nitelikli dolandırıcılık yapıyorlar, yapmayın etmeyin" demis özetle. Eh bunu bilmeyen var mı bilmem. Güvenli alanda kalıp aleni olanı dile getirmek kolay, önemli olan soylenmeyeni söylemek.

Ben Taner Genek'i çok fazla gizemli konuşan ve bilgiyi de cımbızla veren asiri egolu biri olarak goruyorum.

Ahmet Mergen hocayı yüz kere tercih ederim. Ayrıca bence bu forumda da Taner Genek'ten daha faydalı ve neredeyse hiç ego sahibi olmayan ustadlar var.

Taner Genek burayı okuyormus, okuyorsa kendisine de bir geri bildirimim olmuş olsun. Güvenli duvarlardan çıkıp daha cesur yorumlar yapmalı. Atom fiziği değil piyasa yorumluyorsun takipçi sayısıyla artan ego tehlikeli.

5.  Alıntı Originally Posted by Fuat Soylu Yazıyı Oku
    https://twitter.com/TanerGenek/statu...253906944?s=19

Onur Üstad gunaydin,

Sanırım bu yazı dizisinden bahsediyorsunuz.

Taner Genek sizi mi takip etmiş bilmem ama bu yazı dizisinde benim hayatımı değiştiren bir şey olmadı. "Kolay parayı çok seviyoruz, spek hisseler sizin hayatinizi karartır , büyük operasyonlar var, nitelikli dolandırıcılık yapıyorlar, yapmayın etmeyin" demis özetle. Eh bunu bilmeyen var mı bilmem. Güvenli alanda kalıp aleni olanı dile getirmek kolay, önemli olan soylenmeyeni söylemek.

Ben Taner Genek'i çok fazla gizemli konuşan ve bilgiyi de cımbızla veren asiri egolu biri olarak goruyorum.

Ahmet Mergen hocayı yüz kere tercih ederim. Ayrıca bence bu forumda da Taner Genek'ten daha faydalı ve neredeyse hiç ego sahibi olmayan ustadlar var.

Taner Genek burayı okuyormus, okuyorsa kendisine de bir geri bildirimim olmuş olsun. Güvenli duvarlardan çıkıp daha cesur yorumlar yapmalı. Atom fiziği değil piyasa yorumluyorsun takipçi sayısıyla artan ego tehlikeli.
    benzer yanlarımız cok kendisiyle o yüzden benide kimse genelde sevmez
    bi webster seviyor

bu arada arada böyle uyarılar yapmak iyidir ..hayalleri olan cok ..
    bununla ilgili bi kaç yazı dizisi başka bi sitede paylaşmıştım...insanlar daha da magdur olmasın diye beni taşladılar...nasıl inandılarsa hissenin düsmeyecegine ..adam en yüksekten almış ve hisseyi dipe sürüklemişler hala diyo ki bu hisse düzeltmesini yaptı ve tavan serileri devam edecek sen patronun adamısın
    ya sonra yazmayı bıraktım..işte böyle bilgisiz insanların doldugu bi ortam burası

6. Fiziki PLATİN bulursanız alın üstüne yatın!

Gelecek HİDROJEN enerjisinde!

PLATINUM IN THE HYDROGEN SWEET SPOT

https://platinuminvestment.com/files...t_10072020.pdf

7. taner hocanın hisse adı vermemesinin en büyük sebebi hissenin düşüsünde kişiyi sorumlu tutmak ve hakaret edilmesi...
    burda ben veya başkası hisse adı verir bizi takip eden 40-50 kisi var diyelim bi anda bizim bilmedigimiz bi gelisme olur ne bilim patron satar kurum satar sonra onur hocam siz söylediniz bakın ne oldu hisseye yoksa siz patronla ortakmısınız gibisinden bi sürü sacma yorumlar ortaya cikar
    sonra spk sikayetleri bilmem bi sürü dertle ugras
    en iyisi böyle gitmek daha iyi

Alıntı Originally Posted by onur1064 Yazıyı Oku
    benide kimse genelde sevmez
    bi webster seviyor
    Adamsin lan adam

Sayfa 100/1001 İlkİlk ... 50909899100101102110150200600 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz