Sayfa 16/277 İlkİlk ... 614151617182666116 ... SonSon
Arama sonucu : 2213 madde; 121 - 128 arası.

Konu: BFREN - Bosch Fren Sistemleri

1. Öngörünüz şaşırtıcı. Hakikaten tam isabet ...
    Genel Kurul toplantısı 9 Aralık mıydı. Yoksa ben mi yanlış biliyorum?
     Alıntı Originally Posted by joker16 Yazıyı Oku
    beklediğimden erken kalkmış
    yarım saatte tavanız, forumda sessizlik ..
    güzel haberlerle taçlandırması dileğiyle ...
    CPH2125 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by esentepe54 Yazıyı Oku
    Öngörünüz şaşırtıcı. Hakikaten tam isabet ...
    Genel Kurul toplantısı 9 Aralık mıydı. Yoksa ben mi yanlış biliyorum?

CPH2125 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hocam bryat,egeen,konya , bfren.. sırayla aliyolar hepsini. Bi kac gündür geride kalmistik , unutulmustuk. o yüzden boyle bi hareket beklemistim. Keske alti dolu olsa tabii

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    21,838
     Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Bfren uyuma

https://twitter.com/eozpeynirci/stat...137601025?s=21

#FROTO

��Ford Pro, uzun yıllardır çok amaçlı minibüs serisine öncülük eden Tourneo serisinin tam elektrikli gelişmiş güç aktarma sistemine1 sahip olan ve Ford Otosan Kocaeli fabrikalarında üretilecek yeni nesil E-Tourneo Custom modelini tanıttı.
    Biz uyumuşuz adamlar uyutmuş bizi
    “50 lot Egeen satıp 52 lot bfren alan gariban bir yatırımcı )"! “MASA KASA NİSA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

4.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Biz uyumuşuz adamlar uyutmuş bizi
    sevgili dostum uyutamazlar biliyorsun ki er geç şu ks gündeme gelecek o zaman benim kanatime göre gene egeen ve konyaya nal toplatacaktır diye düşünürüm bu yüzden fazlaca yazmak kafa karıştırmak istemem ama benim beklentim o yönde hayırlısı olsun birileri egeende kulagınızı çınlatmış rüzgar eken fırtına biçer ve o şekilde ithamda bulunması benim de zoruma gitti o kişi sanırım kendi kendine boguşan biri hayırlısı diyelim.
    Son düzenleme : mercek2; 23-11-2022 saat: 19:54.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

5. Bugun de tavan kaparsa carsi karisir

Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

6.  Alıntı Originally Posted by joker16 Yazıyı Oku
    Bugun de tavan kaparsa carsi karisir

olmaz öyle şey spk nın kem gözleri nazar yapar hem sindirmeli hem dökmeli eski günlerde spk nın kılcı tepesinde degildi şimdi ise fırsat kolluyor ve tahtacımız da bunu bildiginden işini seviyeli bir şekilde hallediyor var olasın panzerim benim.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    21,838
    22.11.2022 saat 18.26da gelmiş ve gözden kaçmış
    KAP: BFREN [ ] BOSCH FREN SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. İlişkili Taraf İşlemleri

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1081653
    Dosyalar:

İlişkili Taraf İşlemleri 2022-11-14
    Dil Seçimi
    Dil seçimi
    Türkçe
    İngilizce
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi -
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Hayır (No)
    Bildirim İçeriği
    Açıklamalar
    Açıklama Sermaye Piyasası Kurulu'nun II-17.1 sayılı Kurumsal Yönetim Tebliği'nin 10. maddesi hükmü gereğince hazırlanan "2022 Yılı Yaygın ve Süreklilik Arz Eden İlişkili Taraf İşlemleri Raporu"nun sonuç bölümü aşağıda kamuoyu bilgisine sunulmuştur.

Sermaye Piyasası Kurulu'nun 3 Ocak 2014 tarih ve 28871 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe giren "II-17.1" sayılı "Kurumsal Yönetim Tebliği'nin "Yaygın ve Süreklilik Arz Eden İşlemler" başlıklı 10. maddesi gereğince, Şirketimizin 2022 yılı finansal planlaması (bütçe) kapsamında, Şirketimiz ile Şirketimiz hissedarlarından Robert Bosch GmbH arasındaki yaygın ve süreklilik arz eden işlemlerin 2022 hesap döneminde de Tebliğ'de belirlenen %10 oranından fazlasına ulaşması öngörülmekte olup, işbu raporda Şirketimiz tarafından 2022 yılında Robert Bosch GmbH'a yapılması öngörülen ürün satışı işlemlerine ilişkin fiyat belirleme yöntemleri ve bu yöntemin seçilmesindeki gerekçeler açıklanarak, işlemlerin önceki yıllarla ve emsalleriyle uyumlu ve piyasa koşullarına uygun olduğu sonucuna ulaşılmıştır.

Kamuoyuna saygılarımızla duyurulur.
    “50 lot Egeen satıp 52 lot bfren alan gariban bir yatırımcı )"! “MASA KASA NİSA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Sayfa 16/277 İlkİlk ... 614151617182666116 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •