Sayfa 758/1001 İlkİlk ... 258658708748756757758759760768808858 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 6,057 - 6,064 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VI ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1.  Alıntı Originally Posted by Pestilence Yazıyı Oku
    Eurobond fonları bugün artı. Düne göre yüksek getiri olacak.
    Bugün istisnasız tüm Türk tahvilleri değer kazandı.
    Haklısınız bugün iyi geçti bu fonlar yönünden

2. Dün blcyt hisse fiyati temettu miktari kadar dustu.
    Temettu odemesi ise yarin yapilacak.
    Fona katkisi olacak mi acaba ? Yarin aksam goruruz.
    Saygilar.

3. Döviz yerinde sayıyor,
    Altın çıkacağı kadar çıktı bundan sonra ons 2000 dolar olsa ne olacak, hatta ons her aşı lafında kafa üstü gidiyor, sonra toparlıyor, ilaç aşı işi ciddi olsa düşüşü büyük olacak
    Faiz için söz söylemeye değmez.
    Paranın gidecek başka yeri olmadığı için BİST'in önü açık.
    Ufak tefek düzetmelerle yön yukarıya doğru devam edecek gibi.

4. TCD fonu inceledim. Gerçi hemen hemen her gün bakıyorum. Bugün portföyündeki yirmi adet hisseden Hektaş ın fiyatı değişmemiş. Bir de Orge 0,59 düşmüş. Portföydeki payı % 2.38 . Diğer bütün hisseler artıda Örneğin Gsd holding %6,28, Karsan %8,20 artıda, Yani ters bir hareket yapmadılar ise sağlam bir getirisi olması gerekir.

5.  Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    TCD fonu inceledim. Gerçi hemen hemen her gün bakıyorum. Bugün portföyündeki yirmi adet hisseden Hektaş ın fiyatı değişmemiş. Bir de Orge 0,59 düşmüş. Portföydeki payı % 2.38 . Diğer bütün hisseler artıda Örneğin Gsd holding %6,28, Karsan %8,20 artıda, Yani ters bir hareket yapmadılar ise sağlam bir getirisi olması gerekir.
    İşte maalesef Tcd son zamanlarında endeksin iyi yükseldiği günlerde kensisinden beklenen getiriyi sağlamıyor.
    Ancak Ocak ayından önceki borsa yükselişinde endeksin yükseldiği günler çok iyi yükselişler yapıyor ve birçok kişinin takdirini topluyordu. Artık daha defansif davranıyor gördüğüm kadarıyla. Hala zirvesini yakalayamadı. (Birçok hisse zirvesini yakaladı, baya geçti bile.)
    Umarım dediğiniz gibi olur bugün iyi bir yükseliş yapar.

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Bugünün mps belli oldu mu
     Alıntı Originally Posted by tradestop Yazıyı Oku
    Mps % +0,82

7.  Alıntı Originally Posted by onurbey Yazıyı Oku
    Ölümden ve vergiden kaçış yoktur.
    Saygılar.
    Vergiden kaçınma? Onuda biz beceremeyiz.
    Uyuşmadı bir türlü dem'e "ben"de ki meşrep

8.  Alıntı Originally Posted by ZİRVEE Yazıyı Oku
    İşte maalesef Tcd son zamanlarında endeksin iyi yükseldiği günlerde kensisinden beklenen getiriyi sağlamıyor.
    Ancak Ocak ayından önceki borsa yükselişinde endeksin yükseldiği günler çok iyi yükselişler yapıyor ve birçok kişinin takdirini topluyordu. Artık daha defansif davranıyor gördüğüm kadarıyla. Hala zirvesini yakalayamadı. (Birçok hisse zirvesini yakaladı, baya geçti bile.)
    Umarım dediğiniz gibi olur bugün iyi bir yükseliş yapar.

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Dün TCD yi incelediğim zaman yüzde olarak değer kazanan hisseler, düşen hisselere oranla az farkla da olsa biraz daha iyiydi. Ve bu nedenle dünkü %0,26 lık getirisini normal buldum. Bakalım yarın nasıl olacak. Çok iyi hesap kitap yaptığımdan değil ama genel olarak durum anlaşılıyor.

Sayfa 758/1001 İlkİlk ... 258658708748756757758759760768808858 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •