Sayfa 517/817 İlkİlk ... 17417467507515516517518519527567617 ... SonSon
Arama sonucu : 6530 madde; 4,129 - 4,136 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

1.  Alıntı Originally Posted by emekli2 Yazıyı Oku
    bütün her yerde imf gelecek diye yazmışsınız. algı oluşturmayın boşuna. öyle birşey olmayacak. eger imf nin fazla ve atıl parası var ise ancak bizim şartlarımıza uygunsa kredi alabiliriz. yok eger kendilerinin para vermek için şartları varsa, başka kapıya gitsinler.
    Üstadım sizin gelene geçene atarınız giderinizin nedeni nedir ? Size burada verilen bir görev mi bu ?

Ayrıca dün bahsettiğiniz ralliyi de gördük. 197 den çıktıklarımı bugün itibaren 1.93 den koymaya başladım. 1.8X lerdne de koyma fırsatı verirse hafta başı ne ala. Bırakın insanlar durumları haberleri söylentileri düşüncelerini paylaşsın herkesin kendi filtresi ve algısı var. İlginç bir tarzınız var ama pozitif yönde değil.

2018 blançosu 4.667 milyar tl
    piyasa beklentisinden iyi gibi
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,920
     Alıntı Originally Posted by proleter Yazıyı Oku
    sn kentuf imf gelecek söylentileri gazete haberleri var. imf şart olarak develüasyon yaparak mı gelir ? arjantin ve bizim 2001 yılı gibi. deval olur mu fikrinizi alabilirmiyim.
    millet imf i neden öcü olarak görüyor anlamış değilim
    imf programı olmasa idi akp 2003-2012 arası bu şekilde bir büyümeyi gerçekleştirebilirmiy di
    nedir yani gelip seni disiplinize etse
    sen imf gelmeden bile %13 faizle döviz borcu alıyorsun şuan
    gelsin algıymış malgıymış traş
    bencede bal gibi imf programı şuan uygulanan
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,920
    bilanço çok iyi geldi.
    geçmiş olsun 1.55 altına bir daha zor gelir bu tahta.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

5. IMF nin gelmesi son çaredir
    Gelirse dolarda devilasyon olur, faizler ve enflasyon artar, herşeye zam gelir hayat daha pahalılaşır, erken seçim bile gündeme gelebilir ki bu hükümetin mevcut ekonomi politikası ile çok ters
    Ama imf borç vereceğine borsaya girerse dediklerimin tam tersi olur
    Ne yatırım tavsiyesi la sen bana baklava

G3221 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    bilanço çok iyi geldi.
    geçmiş olsun 1.55 altına bir daha zor gelir bu tahta.
    1,5 den güzel mal almışlar Kentuf baba..Gün içi çok sağlam duruyor. Hee sağlam bir alıcı geldi mi hemen yerleştirirler bunu da biliyoruz ama millet 2 hafta önce 1,5 idi şimdi 2 den alınır mı dedikçe sürerler yukarı.

7. Türkiye IMF ile anlaşma yaparsa borsa coşar.

8.  Alıntı Originally Posted by mehmetarslan Yazıyı Oku
    Üstadım sizin gelene geçene atarınız giderinizin nedeni nedir ? Size burada verilen bir görev mi bu ?

Ayrıca dün bahsettiğiniz ralliyi de gördük. 197 den çıktıklarımı bugün itibaren 1.93 den koymaya başladım. 1.8X lerdne de koyma fırsatı verirse hafta başı ne ala. Bırakın insanlar durumları haberleri söylentileri düşüncelerini paylaşsın herkesin kendi filtresi ve algısı var. İlginç bir tarzınız var ama pozitif yönde değil.
    gelene geçene atarımız yok sana da atarım yok uzun süredir hissede duranların çıkışta malını yok pahasına kaptırmasın isterim. Aferin trade edene dediğim bişey de yok. imf söylentileri kasıtlı yayılıyor. buna dikkat çekmek istedim. elbette imf şart ileri sürmeden %4 ile para verecek ise eyvallah. ancak para veririm ama politikalarını da ben belirlerim diyiyorsa, kesinlikle hayır.

Sayfa 517/817 İlkİlk ... 17417467507515516517518519527567617 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •