Sayfa 626/999 İlkİlk ... 126526576616624625626627628636676726 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 5,001 - 5,008 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

Dolar almadik, daha dogrusu unuttuk uctu gitti zalim. Ustune bir de banka mevduatlari yuzde 16.5 a cekti oha artik.

Mevduatin bir anlami kalmadi artik. Dovize de pek bulasmak istemiyorum. Borsaya basacam parayi yakinda. Para mi lazim oldu satacam hisse harcayacam

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Eylul 20 ye kadar piyasada yokum. Hadi 10 gunde kafa izni olsun. Ekimde pis donecem sahalara.

O zamana kadar bakalim ne olacak. Bu Turkiye akillanmaz zaten. Kesin bir seyler cikacaktir.

3.  Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    eskiden muhaliflerin çoğu uçuruma giden arabayı engellemeye çalışıyorlardı.. a.k.p partisi döneminde yapılan milyon tane aptalca icraatin ülkeye zarar vermesini engellemeye çalışıyorlardı.. ama yandaşlar ve dinciler buldukları ganimeti son parçasına kadar bitirmek için yaptıkları yanlış icraatlere hiç dikkat etmiyor üstelik zaten formasyonları gereği anlamıyorlardı.. tek avantajları dini hamaset ile kullandıkları için halktan bir şekilde rey alıyorlardı..

ancak son 3-4 senede gözlemlediğim şey muhaliflerin çoğunun artık arabanın önünde fren olmaktan vazgeçtiği, tamamen kendi bekaları için çalışmaya odaklandıkları.. kimse onları suçlayamaz.. ve artık uçuruma giden arabayı engellemeye çalışan insan sayısı daha az.. ekonomik kriz ve her alandaki çöküşün bu kadar görünür olmasının bir nedeni de bu.. bir şekilde eksiklikleri hataları ortadan kaldırmaya çalışan insan sayısı azaldı..
    Şaka maka baya yerinde yorum olmuş. Bende dahil tanıdığım tüm patron arkadaşlarım en kötü dönemde bile işçi çıkartmamışken şimdi herkes işçisini değil kendi geleceğini düşünüp küçülmeye gidiyor.eskiden zarar etmeyi bile göze alıyorduk çünkü işlerin dip yapıp V yaparak yukarı gideceği kesindi. Fakat şimdi herkes L ekonomisine göre firmasının geleceğini , planlarını yönlendiriyor.

Dolarda 5.85 90 araligi muhim. Cumaya kadar bu nokta gorulurse sayet satabilirim, cunku Powell amcamin cuma gunu Jackson Hole de bir cuval inciri berbat etmesini ve guvercin sevdalisi olmasini bekliyorum.

5.85 90 arasi benim icin zararina satis olacak ama canli lazim bu aralar. Kafayi bozdum iyice.

5. 2 ay sonra ilk defa dün sistem al verdi günlüklerde .

Kolay kolay bozulacağı benzemiyor durumda

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Su an arabaya atlayip gitmek istiyorum bir yerlere, plansiz ve rotasiz. Kaybolmak istiyorum

7. İş adamı Ali Ağaoğlu'nun toplam 9 milyon lira değerinde olan 5 lüks otomobilini satışa çıkardığı ortaya çıktı. 20 gündür satışta olan araçlar, henüz satılamadı

8.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    İş adamı Ali Ağaoğlu'nun toplam 9 milyon lira değerinde olan 5 lüks otomobilini satışa çıkardığı ortaya çıktı. 20 gündür satışta olan araçlar, henüz satılamadı
    Sıkılmıştır o yoksa para onda =)

Günaydınlar cds 415 olmuş
    https://www.paragaranti.com/cds

Sayfa 626/999 İlkİlk ... 126526576616624625626627628636676726 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •