Sayfa 130/300 İlkİlk ... 3080120128129130131132140180230 ... SonSon
Arama sonucu : 2394 madde; 1,033 - 1,040 arası.

Konu: DARDL Dardanel Önentaş Gıda San.

1. Şirketimizin son günlerde yaptığı makarnalı ton balığı reklamlarının orta ve uzun vadede satışlara olumlu yansıyacağını düşünüyorum....

Birde not vereyim şirketimizin maddi duran varlıkları hariç sadece marka değeri 30 milyon dolar civarında....

Yani neredeyse borçları kadar....

Ben şirketin potansiyeli olduğuna inanıyorum şahsi fikrimdir.
    Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir.

2. röportajı okuyan birisi tanımasa bilmese kosarak Dardanel hissesi alır.. 400 milyon ciro hedef 1 milyar ama sirket gözaltı pazarında

sermaye yeterlilik ratio eksi de..

o zaman 2. bir dardanel mi var kar aktarılan ?

biz dardanelzedeler olarak ne yapabilriiz ? SPK veya Cimere sikayet etsek ise yaramaz.

adam utanmadan 65 milyon reklam harcamam var diyor..

3. Yapılacak ne var?
    Şikayet.
    Nezihi kardeş size katılmıyorum. Bizim şikayetleriniz işe yarıyor. Çok açıktan çalma işlemi yapamıyorlar. Her şikayet gözönüne alınıyor. Spk, cimer ve bist e yapacağınız her şikayetin kendinize faydası olacaktır. Konu halka açık olan Dardanel şirketinin varlıklarının, kendi malı olan karısının şirketlerinin üzerine aktarılması. Sürekli şikayet ettiğinizde mutlaka sonuç alacaksınız.

4. Bak çarli bişeyler yazıyorsun mide bulandırıyorsun.
    Makarnalı ton Dardanel şirketinin ürünü değil. Karısının üzerine olan şirketin. Bunun bize ne faydası var aksine zararı var. Çünkü karısının üzerine şirketlerdeki her üretim Dardanel e zarar yazıyor.

5. Markalı ihracata başlamayı planlıyoruz
    AĞUSTOS 8, 2 niyazi önenin söyleşisi ne hikmetse genel kurulun oldugu gün basına yansıyor carlislecullen bu arkadasta basına yanasımadan bir hafta önce burda bilgi paylaşıyor kendisi ekonomist dergsindeki ay basında ki yazıyı 3 sayfa olarak paylaşsa yiyi olur
    diger anlattıgı şeyler hakkında bilgimiz olur yatırm tavsiyesi degildri

6.  Alıntı Originally Posted by manisali Yazıyı Oku
    Bak çarli bişeyler yazıyorsun mide bulandırıyorsun.
    Makarnalı ton Dardanel şirketinin ürünü değil. Karısının üzerine olan şirketin. Bunun bize ne faydası var aksine zararı var. Çünkü karısının üzerine şirketlerdeki her üretim Dardanel e zarar yazıyor.
    Migrosta Dardanel Ton Balığına yapıştırılmış makarna var yahu daha yeni gördüm. Bilgi sahibi olmadan herşeye muhalefet etmeyin

7.  Alıntı Originally Posted by oblakbulut Yazıyı Oku
    Markalı ihracata başlamayı planlıyoruz
    AĞUSTOS 8, 2 niyazi önenin söyleşisi ne hikmetse genel kurulun oldugu gün basına yansıyor carlislecullen bu arkadasta basına yanasımadan bir hafta önce burda bilgi paylaşıyor kendisi ekonomist dergsindeki ay basında ki yazıyı 3 sayfa olarak paylaşsa yiyi olur
    Çarli nin bu soruya cevap vermesi gerekir
    Zira bu çarli nin yönetimin adamı yada yönetimin kendisi olduğu intibası oluşturuyor

8.  Alıntı Originally Posted by oblakbulut Yazıyı Oku
    Markalı ihracata başlamayı planlıyoruz
     Alıntı Originally Posted by manisali Yazıyı Oku
    Çarli nin bu soruya cevap vermesi gerekir
    Zira bu çarli nin yönetimin adamı yada yönetimin kendisi olduğu intibası oluşturuyor
    Bahsi geçen yazılar Ekonomist Dergisinin ekinden alınmıştır.

Sizde bakabilir , okuyabilir , inceleyebilirsiniz.

Ben sadece Allah'ın bir kuluyum kimsenin adamı filan diilim. Olmamda çok şürü sadece kendi fikirlerimi beyan ediyorum.

Katılır ya da katılmazsınız pek umurumda değil açıkcası....

Sonuçta kimse buraya bir başkasına Allah rızası için para kazandırmaya gelmiyor

Sayfa 130/300 İlkİlk ... 3080120128129130131132140180230 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •