Sayfa 621/1003 İlkİlk ... 121521571611619620621622623631671721 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 4,961 - 4,968 arası.

Konu: Viop - XIX

1. ONS cular 1.695 altına dikkat edin , teknik formasyon çalışırsa 1.645 formasyon hedefi.
    Son düzenleme : sindoma53; 03-06-2020 saat: 17:18.

2. ML robotu belirli kriterler ile çalışıyor, muhtemelen Cocacola gibi sırdır.

Büyük traderlar yemleme yaparak robotu sahaya çekiyor olabilir. İncelemek lazım.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3.  Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Spotta yorgunluk belirtileri başladı gibi gözüküyor
    Makinalar ellerinde bir tuş kadar yakınlar , sıkıntı bankaları yukarı kaldırdıkları an yabancı satışı geliyor yonca da 9 milyon hcbs satışı var .

4.  Alıntı Originally Posted by KARADUMAN Yazıyı Oku
    borsalar corona virüse hazırlıksız yakalandılardı..ama Fedin sınırsız para basma söyleminden sonra para borsa nın yanında dolar ve altına da aktı..nedeni güvenli liman olmasıydı..şimdi borsadan çıkışlar başladığında dolar ve altın ne olur sizce..
    Güvenli liman dediğimiz altın 1750 küsür direncini bir türlü kıramadı. 2. dalga , ticaret savaşı vs OLMAZ ise ben altında çok hareket olmayacağını düşünüyorum bir süre en azından. Dolar endeksi basılan paraların da etkisiyle zayıf, burada üstüne swap gelirse daha da düşer.
    Borsadan çıkış olsa da sadece düzeltme olur, ana trend yükseliş, yukarıda bahsettiğim senaryo olursa. Altın döviz fonlarından sonra Serbest döviz fonlarında da vergi arttırıldı. İç yatırımcı için sadece hisse ve yatırım fonları cazip hale geldi. Özetle benim öngörüm bu.
    YTD.

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    ML robotu belirli kriterler ile çalışıyor, muhtemelen Cocacola gibi sırdır.

Büyük traderlar yemleme yaparak robotu sahaya çekiyor olabilir. İncelemek lazım.
    program (aka robot) için kullanılan yöntemler sır değil.. "quantitative finance" üzerine herhangi bir kitap temel konuları gösteriyor.. önemli olan kodlama.. fakat onunda farklı olmasını beklemek zaten normal.. zaten aynı problemi iki farklı yazılımcıya ver tamamen farklı şekilde çözeceklerdir problemi..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

6.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    107.000 üzerinde kalıcılık sağlarsa endeks, iki gündür yeni pozisyon açtığım yonca ve demirci güzeli eregl den beklentim olacak.
     Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Yonca günlük 7.97 üzerinde kalmaya başlarsa , teknik olarak olumlu olur , 8.45-50 bantları gündeme gelebilir.
    Özelden seans içinde hepinize yazamıyorum , analizimde beklentim devam ediyor.
    Sadece bam bam hareketi yabancı arada frenliyor.

7. Aristo’n abi spot pasta atabilirmisin

Xu100 tüm ve xu30 abi
    Yazılarım ve Paylaşımları YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

8.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Makinalar ellerinde bir tuş kadar yakınlar , sıkıntı bankaları yukarı kaldırdıkları an yabancı satışı geliyor yonca da 9 milyon hcbs satışı var .
    Yan tahtalar da bariz yorulma var
    İttire kaktıra gidiyor artık

2 gündür koç holdige sert girdi bakalım ne ile puan toplayacak

Sayfa 621/1003 İlkİlk ... 121521571611619620621622623631671721 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •