Sayfa 203/350 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303 ... SonSon
Arama sonucu : 2796 madde; 1,617 - 1,624 arası.

Konu: Sistem Karşılaştırma 2

1.  Alıntı Originally Posted by serseri26 Yazıyı Oku
    ideal eğitim işler ne oldu hocam ses seda yok ?
    Valla bildiğim kadarıyla bazı planlamalar olacak ; geçtiğimiz hafta yapılmış ttarena da.

Alıntı Originally Posted by eloy Yazıyı Oku
    Elbet yapalým hatta sakýncasý yoksa baþka sistemciler de gelsin tanýþýr dertleþiriz biraz . Ýlerleyen dönemde dediðim gibi sadece ikimiz ayrýca bi buluþalým istiyorum
    Sistemci değil ama misafir çok olur

3. Resimdeki işaretli bölge de kar elde edebilen sistem var mıdır? Benim bütün sistemler o bölgede ciddi bir zarar yazdı. Çok nadir görülen bir kalıp. Böyle durumlarda flat kalsam çok mutlu olurum ama bu bölgeyi diğerlerinden ayıran bir kriter lazım Genelde yatay ve dikey sistemler aynı anda ciddi zarar yazmıyordu ama bu bölgede öyle oldu..

4. bu bir örnek o bolgede zarar edenlere dıgerlerındede durum farksız onlarda zarar etmiş.

bu problemı y koç veya tiberus çözebilmişmi asıl merak ettıgım o benım.

klasık al sat yontemlerının dısında stratejiyle benim sistemim bu bolgeyı es geçiyor ayın 29 una kadar. resmini yayınlayamam ama.

Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

5.  Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    bu bir örnek o bolgede zarar edenlere dıgerlerındede durum farksız onlarda zarar etmiş.

bu problemı y koç veya tiberus çözebilmişmi asıl merak ettıgım o benım.

klasık al sat yontemlerının dısında stratejiyle benim sistemim bu bolgeyı es geçiyor ayın 29 una kadar. resmini yayınlayamam ama.

YKOC ustanın KZ tornası bölgeyi başarılı geçti.
    İrite olanlar olabilir diye resim atmadım ama talep gelirse orjinal KZ ve tornalı KZ resmi atarım.
    vahap beyaz, ahmet çakar ....

6.  Alıntı Originally Posted by Tiberius Yazıyı Oku
    İrite olanlar olabilir diye resim atmadım ama talep gelirse orjinal KZ ve tornalı KZ resmi atarım.
    torna neymıs abi :D

valla kım ne diyecek yaw mumkunmu degılmı gormek ıstıyorlardır herhalde.
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

7.  Alıntı Originally Posted by Tiberius Yazıyı Oku
    KZ tornası merak ettim. Getiri eğrisiyle ilgili sanırım. Ben o kısmı hala çözemedim.

8.  Alıntı Originally Posted by Tiberius Yazıyı Oku
    Gönderin gelsin Tiberius hocam...

Sayfa 203/350 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •