Sayfa 132/863 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182232632 ... SonSon
Arama sonucu : 6901 madde; 1,049 - 1,056 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1.  Alıntı Originally Posted by CahilCuhela Yazıyı Oku
    Enverin götürdüğü kağıtta nr bekliyordunuz her gün +3 +5 artışlar mi ?
    Onun oyunu oynama stili bu ...
    Ileride 20 30 40 li rakamlara giderse bu volatilerden cok daha yüksek volatiliteleri izleyeceksiniz
    Bunu kabul etmek gerek.
    Hani temel tekniği çiziyor ya
    Parada temeli çizer
    YTd
    19,22 gördüğü gün kimse satamadı. Buradan tavana kilitler diye düşündüm. Hedef bence çok büyük kısa vade 27 bekliyorum

2 aydır bu kağıtta olan bir abiniz arkadaşınız olarak izlenimim şu.Kağıt resmen speğin elinde oyuncak olmuş .Bana göre hiçbir borsa tekniğine uymayan hareketler yapıyor.Şirketin mali portresinin fena olmadığına katılıyorum ama kağıdın anlamsız harekelerine aklım ermiyor.2'şer saat arayla bir aşağı bir yukarı neden iner neden çıkar varmı izahı allahaşkına.Gerçekten bilinçli yorumlarını gördüğüm arkadaşlarım kusura bakmasın lütfen.

3.  Alıntı Originally Posted by eldoR21 Yazıyı Oku
    2 aydır bu kağıtta olan bir abiniz arkadaşınız olarak izlenimim şu.Kağıt resmen speğin elinde oyuncak olmuş .Bana göre hiçbir borsa tekniğine uymayan hareketler yapıyor.Şirketin mali portresinin fena olmadığına katılıyorum ama kağıdın anlamsız harekelerine aklım ermiyor.2'şer saat arayla bir aşağı bir yukarı neden iner neden çıkar varmı izahı allahaşkına.Gerçekten bilinçli yorumlarını gördüğüm arkadaşlarım kusura bakmasın lütfen.
    Nacizane gorusum bir yerlerden topladi ve buraları kendikerine satış yeri olarak belirlediler . Biraz yukarı kaldırıp gidecekmiş hissi uyandirip uyandirip milletin eline veriyorlar.

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by eldoR21 Yazıyı Oku
    Teknikle ilgisi olmayan kağıt görmek isteyen Parsan grafiğine baksın. Klimasan da doğum sancısı bunlar. Zerre şüphe etmiyorum

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by grandprix2002 Yazıyı Oku
    Teknikle ilgisi olmayan kağıt görmek isteyen Parsan grafiğine baksın. Klimasan da doğum sancısı bunlar. Zerre şüphe etmiyorum

Değerli kardeşim beni parsan kağıdı ilgilendirmiyor .Ben sahibi olduğum kağıtta son günlerdeki anlamsız iniş çıkışlara değinmek istedim.Yinede son hareketlerin teknikle ilgili olmadığını basit spek hareketleri olduğunu düşünüyorum.Hoşçakalın.

6.  Alıntı Originally Posted by eldoR21 Yazıyı Oku
    Değerli kardeşim beni parsan kağıdı ilgilendirmiyor .Ben sahibi olduğum kağıtta son günlerdeki anlamsız iniş çıkışlara değinmek istedim.Yinede son hareketlerin teknikle ilgili olmadığını basit spek hareketleri olduğunu düşünüyorum.Hoşçakalın.
    teknik bakmaktan siz bahsettiniz. Parsan bu konuda teknik olmayan kagittir.
    Spek i begenmiyorsunuz. 10 a geldinde 100 bin Lot alisa yazdı. Kağıt elinizde olduğu için anlamlı geliyor değil mi. Vereceksiniz buyrun ben alıyorum dedi. Oradan bir kaç gün geçmeden ek üretim tesisi haberi geldi. 12.24 . Sonra 13.35.- 15.10- 17.35 -18.82 .
    Maalesef siz olaya kesinlikle soğukkanlı bakamiyorsunuz. İhtiyaciniz yoksa yillik bilançoya kadar ekranı bile açmayın.
    Bu göstergeler nasıl soğuyacak. Böyle aşağı yukarı yaparak. 3 ten 19 gelmiş herkese nasip olmayacak bir trend. Sağlıkla kalin

Alıntı Originally Posted by grandprix2002 Yazıyı Oku
    teknik bakmaktan siz bahsettiniz. Parsan bu konuda teknik olmayan kagittir.
    Spek i begenmiyorsunuz. 10 a geldinde 100 bin Lot alisa yazdı. Kağıt elinizde olduğu için anlamlı geliyor değil mi. Vereceksiniz buyrun ben alıyorum dedi. Oradan bir kaç gün geçmeden ek üretim tesisi haberi geldi. 12.24 . Sonra 13.35.- 15.10- 17.35 -18.82 .
    Maalesef siz olaya kesinlikle soğukkanlı bakamiyorsunuz. İhtiyaciniz yoksa yillik bilançoya kadar ekranı bile açmayın.
    Bu göstergeler nasıl soğuyacak. Böyle aşağı yukarı yaparak. 3 ten 19 gelmiş herkese nasip olmayacak bir trend. Sağlıkla kalin

Tam olarak böyle

8. Bu 10 binlik alışları giren kim acep.

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 132/863 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182232632 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •