Sayfa 123/555 İlkİlk ... 2373113121122123124125133173223 ... SonSon
Arama sonucu : 4436 madde; 977 - 984 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by batu34 Yazıyı Oku
    Tüm ismenciler burada
    Bir ben yokum galiba

Batuhan
    Ortak burası daha bi cıvıl cıvıl, gözlerim seni arıyor gelsene

2.  Alıntı Originally Posted by Tarila Yazıyı Oku
    Ortak burası daha bi cıvıl cıvıl, gözlerim seni arıyor gelsene
    Hisse cok sığ.
    Hisse fiyatı ucuz mu pahalı ederinde mi ? temel analiz de yapmak lazım. İşi var..
    Ortaklar Batuhan için genel bir değerlendirme yaparsalar memnun olurum tabii
    Siz giriş yaptınız mı ortak , yoksa izleyici modunda takılıyormusun.

Batuhan
    Bu görüşler yatırım tavsiyesi olmayıp tamamen benim hayal dünyamda uydurduklarımdır

3.  Alıntı Originally Posted by batu34 Yazıyı Oku
    Hisse cok sığ.
    Hisse fiyatı ucuz mu pahalı ederinde mi ? temel analiz de yapmak lazım. İşi var..
    Ortaklar Batuhan için genel bir değerlendirme yaparsalar memnun olurum tabii
    Siz giriş yaptınız mı ortak , yoksa izleyici modunda takılıyormusun.

Batuhan
    Ortak ben giriş yaptım bugün ve portföyde ciddi bir yer edindi. Teknik olarak zaten fincan kulp var, temelde ise mevcut şartlarla benim projeksiyonumda 2.5 F/K ile fiyatlanıyor. Bugün bist+viop 5.47 milyar tl hacim oldu ortalama komisyon oranı 10 binde 1 yani yaklaşık bugün kasaya 550 bin lira girdi. 250 iş gününde ortalama 300 bin lira bile yapsa 75 milyon lira komisyon geliri yapar. Zart zurt masraflarla 66-68 milyon civarına düşse HBK 2 lira yapıyor. Selamlar ortak

4.  Alıntı Originally Posted by Tarila Yazıyı Oku
    Ortak ben giriş yaptım bugün ve portföyde ciddi bir yer edindi. Teknik olarak zaten fincan kulp var, temelde ise mevcut şartlarla benim projeksiyonumda 2.5 F/K ile fiyatlanıyor. Bugün bist+viop 5.47 milyar tl hacim oldu ortalama komisyon oranı 10 binde 1 yani yaklaşık bugün kasaya 550 bin lira girdi. 250 iş gününde ortalama 300 bin lira bile yapsa 75 milyon lira komisyon geliri yapar. Zart zurt masraflarla 66-68 milyon civarına düşse HBK 2 lira yapıyor. Selamlar ortak
    Ortak biraz daha ugraşırsan beni tahtaya getireceksin
    Bende biraz bakayım kafama takılan olursa sorayım.
    Gelirsem burada yazarım, hissedersin.

Aleykümselam...

Batuhan
    Bu görüşler yatırım tavsiyesi olmayıp tamamen benim hayal dünyamda uydurduklarımdır

5. 7.07.2020 tarihi bir gün oldu. Daha nicelerine diyelim
    Son durum:

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İyi ki bilmiyor kalabalıklar,/ Yağmura bakmayı cam arkasından/
    İnsandan insana şükür ki fark var; / -Birine cennet birine zindan- /İyi ki bilmiyor kalabalıklar

6. 1 milyar lirayı bulduk. Tahminimce bugün info 3.3 milyarı, xutum ise 35 milyarı aşacaktır.

7. Kas işlemleriyle ilgili olarak şirkete attığım maile cevap gelmiş.

Merhaba........ bey,
    *
    1.Gelir kalemi yatırımcılarımızın gerçekleştirmiş olduğu işlemlerden doğan komisyon gelirini göstermektedir. 2. Gelir kalemi ise Kurumumuz sahip olduğu SPK lisansı gereğince Piyasa Yapıcılığı faaliyeti kapsamında gerçekleştirilen işlemlerden doğan geliri ifade etmektedir. Bu gelirin devamlılığı işlem hacmi ve piyasa koşullarına göre değişiklik göstermektedir.
    *
    İyi günler dileriz, *

Ben net bir çıkarım yapamadım ama sanirim işlem hacimlerine parelel bir gelir var bu islemlerde.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Sn balıkadam üstadım teşekkürler.
    Son durum rica edebilir miyiz hacimlerde ?

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İyi ki bilmiyor kalabalıklar,/ Yağmura bakmayı cam arkasından/
    İnsandan insana şükür ki fark var; / -Birine cennet birine zindan- /İyi ki bilmiyor kalabalıklar

Sayfa 123/555 İlkİlk ... 2373113121122123124125133173223 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •