Sayfa 47/889 İlkİlk ... 3745464748495797147547 ... SonSon
Arama sonucu : 7108 madde; 369 - 376 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    ne güzel söylemissin oksijenim sonuçta borsa bu kaybetmekte var kazanmakta, şu ihlasta bir hayalim vardı bir türlü nasip olmadı. Eh speğimiz sağ olsun bıktıra bıktıra çıkardı hep, halbuki eskiler belki deneyimlemişlerdir bir kısım hisse rallilerinde eğimlerini artırarak ralli yapar.Bazende ralli öncesi geri çekilme yapar, bazıları hiç geri çekilme yapmadan iç bükey parabolik. Çok değil aslında 400 senet şöyle bir hafta sonu incelense bazı davranış motifleri belki göze çarpar...
    Kınacılar geldi kadın kınacılaaaarrrr catur cutur kınalar yakılırrrrr alarmımım nazik yerlerinize acı biberler, ısırganlar sürülür bee çok kıymatlım dostum aslan parçam Şomgiller..

Alıntı Originally Posted by kabile reisi 61 Yazıyı Oku
    Kınacılar geldi kadın kınacılaaaarrrr catur cutur kınalar yakılırrrrr alarmımım nazik yerlerinize acı biberler, ısırganlar sürülür bee çok kıymatlım dostum aslan parçam Şomgiller..
    Meyve ağacı taşlanır ortak. Kınacıların halaya başlaması doğru yolda olduğumuzu ve sürenin kısaldığına işaret ediyor bence.ytd

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by kabile reisi 61 Yazıyı Oku
    Yav kabilem bende bazen pisman oluyorum, otur oturdugun yerde dimi ama bazi bazi damarim tutuyor sanirim...
    O vakit icelim buzlu caylari tokusturalim bardaklari, izleyelim
    Saygilar sevgiler

kuruşlu hissemiz var 1 liralı var 3 liralı var 4 liralı var bir tek 2 liralı eksik acaba bu boşluğu yayın mı doldurur yoksa gm mi?
    Sadece hissiyat; Kesinlikle etkileme veya yatırım tavsiyesi değildir.

5. Sürpriz yapıyormuş kuruşlu ipi göğüslermiş,,,
     Alıntı Originally Posted by aks16 Yazıyı Oku
    kuruşlu hissemiz var 1 liralı var 3 liralı var 4 liralı var bir tek 2 liralı eksik acaba bu boşluğu yayın mı doldurur yoksa gm mi?
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by aks16 Yazıyı Oku
    gazete ve alet hareketini yapan ekip yayında gibi.bizde sıramızı bekliyoruz

oralarda hareketi yapan ekip sülalece 6 aylık cezada değil mi demokrat hocam
     Alıntı Originally Posted by demokrat76 Yazıyı Oku
    gazete ve alet hareketini yapan ekip yayında gibi.bizde sıramızı bekliyoruz
    Sadece hissiyat; Kesinlikle etkileme veya yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by kabile reisi 61 Yazıyı Oku
    ne oldu aldınız mı 8/1-7/1-6/1-5/1-4/1-3/1-2/1 bunları teker teker catır catır alacaksınız.diğer hisselerine bakın.

Sayfa 47/889 İlkİlk ... 3745464748495797147547 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •