Sayfa 49/804 İlkİlk ... 3947484950515999149549 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 385 - 392 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

1.  Alıntı Originally Posted by viva Yazıyı Oku
    Ben değil, adamın yarattığı psikolojiyi yazdım. Tabandan 2000 adet aldım ilk kez alıyorum hepsi bu.
    tabandaki lotları çekmesinin amacı oydu zaten ...biraz daha mal vermek ve başarılı oldu itin oğlu..sonuçta ben şunu biilirim son 3 yılda buraların iyice boku çıktı..hırsızdan itten uğursuzdan geçilmez oldu..ha birde bunu sorsan memleket uçuyor yerse..bu kadar başı boş borsa olurmu yahu poker masası gibi..yarında bürüt gelirse şaşırmam vallahi

2. Bu yabancı takası ne ayak arkadaşlar gerçekten yabancı mi yatırım yapmış bu hisseye yoksa bıyıklımi bu

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by börkü Yazıyı Oku
    tabandaki lotları çekmesinin amacı oydu zaten ...biraz daha mal vermek ve başarılı oldu itin oğlu..sonuçta ben şunu biilirim son 3 yılda buraların iyice boku çıktı..hırsızdan itten uğursuzdan geçilmez oldu..ha birde bunu sorsan memleket uçuyor yerse..bu kadar başı boş borsa olurmu yahu poker masası gibi..yarında bürüt gelirse şaşırmam vallahi
    sp moodys fich boşa not indirmedi yatırım yapılmaz seviyedeyiz buda vurkaç borsası oluyor ytd değil asla

4.  Alıntı Originally Posted by fatimi Yazıyı Oku
    Bu yabancı takası ne ayak arkadaşlar gerçekten yabancı mi yatırım yapmış bu hisseye yoksa bıyıklımi bu

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    o bizim cabbardır orada hesap açtıran virmandır lot maliyeti sıfırytd değil asla

5.  Alıntı Originally Posted by börkü Yazıyı Oku
    Aynen hocam sana katılıyorum 10 bin tl ile girdim borsaya kaldi elimde 5 binlara Metro mepet ozgyo kaybettik simdide burda elimdeki de gitti Bir daha da bulaşmam bu borsa illetine Allah belasini versin milletin elindekileri alanlari

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. 2.88 den alan 3.30 larda satmadiysa yapacak bir sey yok.en azindan bir günde iyi kar ederdi.akpaz bunun gibi merdiven formasyonu yapti.simdi durumu ortada.spk dan kacisi yok.3 günde 3 taban.

7. Borsamizda son aylarda böyle hareketler artmaya basladi.maalesef kimse önlem alamiyor.b grubu hisselerin en az yüzde 51 kismi yonetimde olmasi zorunlu kilinsin.piyasadaki lot miktari kesinlikle yüzde 49 u gecmesin.seklinde bir düzenleme yapilsin.bak bakalim bir daha boyle yogun satislar oluyor mu

8. Yani sirketin halka aciklik orani yüzde 49 la sinirlansin.

Sayfa 49/804 İlkİlk ... 3947484950515999149549 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •