Sayfa 3/803 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 6424 madde; 17 - 24 arası.

Konu: NUGYO nurol gmyo

1. Amma yazmışım yaw. Savunma sanayi tespitim hariç hicbiri tutmadi. Tutsa ayvayi yediydim icerden haber aldim sanacaklardi. Ben yazdim adam iki saate tv ye cikmis yaw.

Aksam pastayı inceledim bugun alan satanlari...
    Sanki bu konusan genel mudur demis ki, ben cikip iki olumlu laf edecegim elinizdekileri basin ky nin kafasina sürünsün ezikler pastasi olmus. Ne aldilarsa bosaltmislar. Bu dupeduz....... ky yi.... neyse...

Mal çok hem borsada hem .... biziz işte ne merak ediyorsunuz....

Ben YTD im.

Alıntı Originally Posted by YTD Yazıyı Oku
    Keske Nurol holdingi halka arz etseler. Savunma sanayi alaninda dehset ilerlemeleri var FNSS ile. Dubaide gordugum kadariyla muhtesem araclari var. Tanka benzeyen araclari var. Bildigim kadariyla ortagida dunyanin onde gelen silah techizat ureticisi. Yillik 15 milyar dolar cirosu varmis internette okudum. Nurol bu altay tankina niye ilgi gostermuyorsa. Alasini yapar gibi duruyor. Nugyo ile ne alakasi var.. hic yok gibi bisey. Desim ya nurol halka arz olsa holdingle iste o zaman yarar. Sesli dusundum. Nickim gibi YTD.

2. 2017 yılının nugyoda inşaat gidelerinin minimum düzeye indirilirken şirkete bol nakdin akacağı bir yeniden diriliş yılı olmasını bekliyorum. FNSS, nurol inşaat veya nurol holding; bunların yaptığı her büyük iş, bundan sonra işi sadece pazarlama ve satış olan nugyonun elini güçlendirmektedir. Grup şirketlerinden haberlerin hisse üzerinde etkisi olması normaldir.

3. nedir bu hareketliliğin nedeni var mı bilen

4.  Alıntı Originally Posted by akın adanalı Yazıyı Oku
    nedir bu hareketliliğin nedeni var mı bilen
    yüklü miktarda açığa sattığım lotlar için olabilir.

5.  Alıntı Originally Posted by steafan Yazıyı Oku
    yüklü miktarda açığa sattığım lotlar için olabilir.
    böyle tahtada açığa satış olur mu yahu, adamı çarparlar

bu hareketin max 4.89 hedefi olmakla birlikte 4.58 4.51 aralığında dirpling yapabilir ve bu aralık yön tayini için kullanılabilir.. ancak kapanışı 4.42 üzerinde yapmalı..
    Son düzenleme : esozcan; 22-02-2017 saat: 14:34.

son durum..

8. 4,5 üstü tutmaya çalışır gibi bir izlenim bıraktı kağıt. verecek olsalardı bu kaypak kağıdı çoktan verirlerdi. ya biraz daha yukarıya çekip öyle verecek dürzüler yada haberi kullanacaklar. bu arada 4.6 oldu

Sayfa 3/803 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •