Sayfa 249/782 İlkİlk ... 149199239247248249250251259299349749 ... SonSon
Arama sonucu : 6251 madde; 1,985 - 1,992 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1.  Alıntı Originally Posted by El_Rey Yazıyı Oku
    trade edenler için: sat al yapacak olan varsa spot satmayın, satacağınızın karşılığı kontrat kadar viopta şort açın, tüm hisselerde viopta müthiş arbitraj var
    ya da spot al viop aynı miktar sat yaparak sene sonuna kadar yuzde 2 civarı risksiz bedava para var.

2.  Alıntı Originally Posted by cemal31 Yazıyı Oku
    Ortak kutu kutu sakızları götürdün inşallah...
    Yok ağam dedim yaa bu sefer sakıza gelmedim ortak olmaya geldik
    ytd deli saçmasıdır

Güzel bir gündü.. Ama böyle şirket abd de olsa 50 Usd fiyatla işlem görürdü.. Neyse önümüzdeki günlerin güneşli olması dileğiyle.

4. Yukseldigi zaman bile ters iblis sirketin yarin fed sonraki gun mb karari . Insalah guzel gunumuzun devami gelir , buradaki emektarlar olarak cok cektik hep birlikte sag salim kazanclarla cikariz .

5. yalnız şu polipropilen işinin iptal olması iyi oldu. tekfen'in batışına neden olabilirdi. plastik hammaddesi falan geleceği olmayan iş. yanına sağlam hammaddesi olan devlet şirketini ortak almadan olacak iş değildi. garanti satış kontratlarını da önden yapamadılar. olmayacaktı o iş.

tekfen'in düzenli iş olarak yapması gereken altyapı imtiyaz işleri. dünyanın market cap olarak en değerli inşaat şirketlerinin her çeyrek raporlarını okuyorum. ferrovial , vinci, acs . hepsi otoyol ve havaalanı inşa edip işletiyor. üretimleri de bunları beslemek için yapıyorlar. asfalt , agrega falan üretiyorlar. plase olarak da atık yönetimi ve geri dönüşümü yapıyorlar. o işte de deli para var.

yüksek getirili batı pazarlarında imtiyaz işlerinde para var yani.

tekfen zamanında toros ile müthiş bir yatırım yapmış büyütmüş. çok çok istisnai bir girişim. bir daha toros gibi serbest piyasada başarılı olacak bir girişim yapamazlar. çıkmaz.

imtiyaz sözleşmeleri kovalamak lazım. enerji imtiyazları dahil.

6.  Alıntı Originally Posted by cemal31 Yazıyı Oku
    Üstadım 50 gün ve 200 günlük ortalamalarda yakında ters yüz olacak galiba. Artık citi ve doçeden grafiğin hakkını vermesini bekleyeceğiz...
    Selamun Aleyküm
    Mübarek olsun abicim tavanınız
    Oralet yok mu
    Ona da selamlar

7. https://twitter.com/mervecalis1113/s...758899720?s=21

Hele sukur birisi Dolar bazli grafik paylasmis , surekli tl grafigi gormekten biktim yok canak yok kama yok flama hepsi hikaye bu ortamda . Dolar bazli kirmisiz iste duseni devami gelsin artik

8. Limak Construction, #Rusya’da Gazprom’a ait Ust-Luga projesinde yardımcı tesislerin yapım işini aldı

Limak Construction, Rusya’da #Gazprom’a ait Ust-Luga projesinde yardımcı tesislerin yapım işini aldı.

#Rus enerji şirketi Gazprom’a ait St #Petersburg yakınlarındaki #UstLuga Projesi’ni yürüten RusHimAlyans ile #LimakConstruction arasında Gaz İşleme Tesisi kapsamındaki Yardımcı Tesisler ana müteahhitlik sözleşmesi 13 Aralık 2021 tarihinde imzalandı. Sözleşme kapsamında Gaz İşleme Kompleksi (GPK) projesinin yanındaki üretim dışı tesislerin ve binaların inşaatı Limak tarafından yapılacak

Proje, St. Petersburg yakınında, Baltık Denizi kıyısında bulunan Ust-Luga kasabasında ‘mega proje’ olarak hayata geçirilen endüstri şehrinde yer alıyor.

Projede gaz işletme kompleksinin çevresinde, 135 bin metrekarelik bina inşa edilecek. Bu tesisler içinde hizmet binaları ve laboratuvarlar da bulunuyor. Bölgede ayrıca inşaat çalışmaları için 2 bin 500 kişi kapasiteli tesis yapılacak. Kontrata göre inşaata 2022 baharında başlanacak.

Limak Construction şirketi 2019 yılında Limak İnşaat’ın yüzde 100 iştiraki olarak Rusya’daki önemli altyapı, endüstri ve diğer büyük inşaat projelerinin hayata geçirilebilmesi için kuruldu. İki yıl gibi kısa bir sürede yaklaşık 2 milyar dolarlık projeye imza atan Limak Constructions, Rusya inşaat piyasasında önemli bir yer edinmiş bulunuyor.* Yatırımlar Dergisi

3-4 gun once yazmistim Ceyar gidip ronesans a taseron olsun cok buyuk isler var diye , elin oglu gitmis kapmis isi .Ronesans in tekfen gibi bir firmanin bilgi birikimine ihtiyaci kesin var bu projelerde nasil kacirirlar anlamiyorum . Gir iste gazprom ile iliski gelistirirsin edersin marji dusur gerekirse

Sayfa 249/782 İlkİlk ... 149199239247248249250251259299349749 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •