Sayfa 708/996 İlkİlk ... 208608658698706707708709710718758808 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 5,657 - 5,664 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

1.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Sanırsam karaciğer için turşu greyfurt başta
    Sebze Meyve ağırlıklı
    Karaciğer için;
    https://www.turuncuecza.com/strath-damla-30-ml

Alıntı Originally Posted by SmuraY Yazıyı Oku
    Bu virüs doğaldır veya yapaydır bilmem. Ama gerçekle yaraltılmak istenen korku paralel değil. Pompalanan korku daha fazla. Sokağa çıkma vs. gibi önlemler sağlık sistemi çöküp bir anda 100 binler hastalanmasın diye ama algı sanki ebola gibi kapan ölecek şeklinde.
    Ailenin eline colugun cocugun var ise bunu anlaman daha kolay olur patlama olasılıgı Yüzde 2 olan bir silahı kafana dayayıp tetige basarmısın. İnsanlar korkmakta haklı.. ve insan canı korunması gereken en kutsal seydir.

3.  Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Hastalanirsam brn direk gittim o zaman, karacigerde yaglanma var ve et ve sut urunu disinda pek bir sey yemem.
    bize dana koyun yiyo diyenlere bir bakın ne yiyorlar

Kaç kişiyi gizleyebilirler.
    bu basın bende olsun yarın aya cıktık ındık bile derim

5.  Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    Ailenin eline colugun cocugun var ise bunu anlaman daha kolay olur patlama olasılıgı Yüzde 2 olan bir silahı kafana dayayıp tetige basarmısın. İnsanlar korkmakta haklı.. ve insan canı korunması gereken en kutsal seydir.
    İnsanlar korkmakta haklı ama bence ekstra korkutuluyor. Önlem alınmalı ama mevcut önemleri ne kadar sürdüreceksiniz.O zaman kışın grip içinde benzer önlemleri almalısınız çünkü kronik hastalar ve yaşlılar için onun ölümcüllüğü az değil.

İnsanlar korkmakta haklı ama bence ekstra korkutuluyor. Önlem alınmalı ama mevcut önemleri ne kadar sürdüreceksiniz.O zaman kışın grip içinde benzer önlemleri almalısınız çünkü kronik hastalar ve yaşlılar için onun ölümcüllüğü az değil.
    Normal grip insanı zatüreye cevirmiyor cok cok bakımsız kalmadıgın müddetce

7.  Alıntı Originally Posted by SmuraY Yazıyı Oku
    Tükenmiş bu urun ama bu urunde karaciğer yağlanması için bir aciklama bulamadim.

8.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    bize dana koyun yiyo diyenlere bir bakın ne yiyorlar
    Ben demedim oyle bir sey tercihim keci ve koyun eti olur her zaman, degisik tatlardaki peynirleri seviyorum.

Sayfa 708/996 İlkİlk ... 208608658698706707708709710718758808 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •