Sayfa 334/999 İlkİlk ... 234284324332333334335336344384434834 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 2,665 - 2,672 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

1.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Konya belediyesi 100 adet müstakbel Otosan ismarlayacakmis...bunu yapmayan belediyeyi döverler...milletin parasıyla ne zaman üretileceği otomobilden , zordaki futbol kulübünün piyangosu gibi , çılgınca sayıda sipariş vermek.

buna bir de Bahçeli olumlu fetva verirse tutmayın gali...kanal İstanbul'un parası bile çıkar aradan...

Döverler demissin Bora Abi Ekrem Başkan kurtardı desene
    Bir ülkede yalakalığın getirisi, dürüstlüğün getirisinden fazla ise, o ülke batar. Montesquieu

2.  Alıntı Originally Posted by uzay44 Yazıyı Oku
    Yav moruk hayal kuran kim?İnsanlarda hayal mi bıraktılar?Alavere dalavere gün geçiriyorlar işte.Yeni vergilerle zamlarla kırmışlar halkın belini yerli araba diye oyaliyorlar işte
    Banada oyle geliyo
    Bi kere bugunki demeçte togg başkanı sayın bay Gürkan ne dedi
    Aracın ismini bi kaç yıla koyucaz
    Bi kaç yil seri imalat yok yani
    Sayın Cumhurbaşkanımız ne dedi
    Bursa Gemlik arsanın 1 milyon metrekaresi tahsil edilecek
    Ama Aslında bu iş yapılsında arsa vs oldukca teferruat kısmı
    Ana tema ise şu olmalı:
    Ödenecek know how bedelleri bu ilk. Ikınci de pazar payı.
    Kar zarar hesabı ile umarım başlanır ve olumlu sonuçlanır

3.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Cağ atladık ya ondandır, ahali yokluktan çalıyordur.

Içki şişelerinden sonra gida maddelerine de alarm, tüp yağ benzin kuyrukları vardı diyen, enbesil tayfasına girsin!
    ben bunun ilk örneğini 3-4 sene önce görmüştüm. varoş sayılacak bir semtte carrefour'da bebek maması kutuları alarmlıydı... baya böyle şok oldum.
    görevli de şok olduğumu anladı...
    "abla nasıl çalıyorlar bir görsen kameradan, asıl o zaman şok olursun" dedi. bebeğine mama çalan anneye mi üzüleyim, markette onun için hesap veren görevliye mi, o bebeğe mi bilememiştim.

sonra alıştık zaten alarmlara hemen her üründe var artık.
    ama ben hala ara ara şaşırıyorum mesela geçen de rossmann'da minnacık paketlere açıp içindekileri alamasınlar diye (içindeki bit kadar üründe tek tek barkod yok tabi) 3 kat bant sarmışlar...bana sürekli lazım olan bir ürün ve bulunca mutlaka alırım, her zaman bulunmuyor.
    yanımdaki arkadaşa, "yine ne yapmışlar bunu ya mumyaya dönmüş" deyince görevli güldü, "ya sormayın h.efendi, elde bantla dolaşıyoruz"
    yazık.
    marketteki çalışan da patron da eminim bayılmıyordur... ne kadar mesai ne kadar dikkat gerekiyor ürün çaldırmamak için.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    bunlarin ne muthis pazarlamacı olduklarını hepimiz biliyoruz...bizim insanımız zaten kafadan pazarlanmis insanlar..aynı üçkağıtçınin tekrar tekrar çarptığı insanlar yaşıyor bu ülkede...

pazarlama tekniği size Ağaoğlu'nun projeden sattığı gayrimenkulleri getiriyor mu?

5.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    bunlarin ne muthis pazarlamacı olduklarını hepimiz biliyoruz...bizim insanımız zaten kafadan pazarlanmis insanlar..aynı üçkağıtçınin tekrar tekrar çarptığı insanlar yaşıyor bu ülkede...

pazarlama tekniği size Ağaoğlu'nun projeden sattığı gayrimenkulleri getiriyor mu?
    ben hala anlamıyorum ağaoğlu o tiple o kılık ve uslupla ve boy boy hanım(!)larla nasıl pazarlama yapabiliyor da nasıl daire satıyor...satmış adam yani bir şekilde şimdiye kadar.

bu otomobilde fiyat ne olacakmış? yerli oto diye özel bir banka kredisi filan mı olur acaba? öyle şeyler yaparlar sanki.

TOGG ismi bana TOE'yi (Türk Otomotiv Endüstrileri) hatırlattı, sonları benzemez umarım.

Bu da Devrimden sonra yapılacak olan ve yapılamayan 2. otomobil procesi.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

7. Aynı Avm de bir giyim mağazasında da .

Pahalı kıyafetin etiketini kesip almaya çalışan bir genç çifti yakalamışlardı .

Kasiyer bu hep denk geliyor demişti .

Pahalı kabanı ucuz fiyata alacaklardı

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Cağ atladık ya ondandır, ahali yokluktan çalıyordur.

Içki şişelerinden sonra gida maddelerine de alarm, tüp yağ benzin kuyrukları vardı diyen, enbesil tayfasına girsin!

Vakti zamanında kestirmek lazımmış, şimdi kestirenler para etmiyor!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 334/999 İlkİlk ... 234284324332333334335336344384434834 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •