Sayfa 63/235 İlkİlk ... 1353616263646573113163 ... SonSon
Arama sonucu : 1877 madde; 497 - 504 arası.

Konu: HUBVC - HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by yelkenli Yazıyı Oku
    Münemcim misiniz siz?Sahi,bu hisselerden var mı sizde?Gerçekten BİST yönetimi de sizin gibi düşünmüş ki HUBVC'yi ANA PAZAR GRUP-1'e almaya karar vermişler.
    Yaw neden saldırıyorsun utanmaz herif. İnanmıyorsan banane der geçersin..Hangi Mevzuata sokacaklarmış 15 gün tek fiyata nasıl soktularsa 2. bir bildireye kadar tek fiyata da öyle sokacaklar.Hisseyi mi kötüledik burda ahlaksızlık yapıyorsunuz milleti uyarıyoruz... siz gibi asalakların yüzünden hisse 15 gün tek fiyata geldi 5 günde %40 düştü bunlar olurken devekuşu gibi kafayı kuma gömüyorsunuz.Sizin isteğiniz dışında burada bilgi paylaşılmasın mı??

2. Maalesef bir grup var hep onların hoşuna gidecek şeyler söyleyeceksin..Millet bunlar yüzünden foruma girmez oldu bende girmedim uzun süre..bunlar böyle normal zaman kendileri istediği şekilde fikir belirtmeyenlere topluca saldırıyorlar..Sonra hisse yaptırıma girip %40 düştü mü hepsi arazi oluyor bulamıyorsun bunları hiç kimsenin vebalini almıyorlar.

3. Hubvc ve oylum gibi hisselerden malum ekip sayesinde para kazanan bazı ky lar "Sağol üstad sayende artık Arge ci olduk ,bize balık tutmayı ogrettin " diye sevinç naraları atıyor kuslu sitede.Arge ci olmuş ,balık tutmayı öğrenmiş adamlar 3-5 ay once 0.60 lar civarındaki rygyo hissesini 4 tllerden alıp bekliyor büyük ümitlerle

Yorumları okuyup okuyup gülüyorum.

4. Bu yapı gerçekten müthiş akıllı .Helal olsun.Ky nin psikolojisini cozmusler ve ona göre bir strateji ile hareket ediyorlar .Adamlar akıllarının karşılığını da borsa kazansinlar.Helal olsun adamlara .

5. Yarın bir miktar hubvc alıp hikayede ben de olmak istiyorum.Hisse hareketlerine göre ya tamam ya devam diyeceğim.Beklentim hubvc yükseltip yapının diğer hisselerinde lotu olanlara hisselerini sattirip hubvc aldırmak....Hubvc yi belli bir noktaya getirdiklerinde de bu defa yapının yeni bir bebek doğurması veya başka bir hisseyi yükseltmesi .Bu defa da yine eldeki hisseler satılıp yeni yukselene kosturulmasi.

Bunca zamandır bu yapıyı cozememissek yazık bize .

Yazdıklarım hayal ürünü olup kendi kurgularimdir .Yaniliyorum da olabilir .

6. Yazdıklarım yanlış anlaşılmasın ben hubvc de yönün yukarı olduğunu düşünüyorum.15.50 yukarı doğru kirilamazsa aşağıda da 14.00 tl aşağısına günlük kapanışta dusmeyip bedelli onaylanincaya kadar yatay bir hareket olabilir.Bedelli onaylandıktan sonra %50 veya %100 luk bir yukselis bekliyorum.

Ama bunlar benim kurgularim olmayabilir de .

Herkesin kararı kendine .Isteyen istediği olumlu veya olumsuz senaryoyu burada yazabilir.

Burası borsanin demokrasi meydani olan HISSENET tir.Burası gruplar ve cakallarin keriz yatırımcı avladığı tek adam zihniyetiyle begenmedigi kisilerin engellendigi tek adam kralligi kuslu site degildir.

7. Benim görüşüm su .Bu gedik in piyasaya saldığı hisseler ky ya satimak içindir .Hubvc fiyatini düşürerek satamazlar .Ky düşen hisseyi almaz yükselen hisseyi alır tıpkı rygyo daki 3 tlden 4.80 e yükselirken ki gibi ARGE ci ky çıkarın rygyo alması gibi.

Bu yüzden hubvc de ben yukselis bekliyorum bu lotların piyasaya yedirilebilmesi için.

Ben de bu yükselişte satış için acele etmeyip yukarıdan satmak istiyorum .Bu yapinin pastasindan bir dilim kapmak istiyorum.

Yazdıklarım tamamen hayal ürünüdür. Tutmayabilir.

8.  Alıntı Originally Posted by mortac20 Yazıyı Oku
    Hissenin beklentileri bir yana BİST yönetimi bu Oylum Hubvc gibi hisselere sert uygulamalar düşünüyor..Önce açığa satış, brüt takas soktular defalarca devre kesici girdi yine aynı işlemler devam ediyor.En son 15 gün tek fiyat cezası verdiler Fakat bu işlemler devam ederse süresiz tek fiyata sokacaklar bu kağıtları bilginiz olsun.
    Yazdığınız yorumda "BİST yönetimi bu Oylum Hubvc gibi hisselere sert uygulamalar düşünüyor" demişsiniz bende size kaynak soruyorum ne var bunda lafı kim gevelemiş her şey açık ve net.
    Siz neden bu kadar agresifsiniz onu anlamadım. Yada biri size hakaret mi etti bilemiyorum. Ne oluyoruz.
    Biraz daha saygı çerçevesinde yorum yapabiliriz.
    3 liradan beri burdayım hiç bir yere ayrılmadım sıvışmadım Sn Alyatçı da şahittir.
    hergün aynı nakaratı tekrar etmenin anlamı yok. Zaten forum siteleri epey bir zamandır kalitesi düşmüş eskisi gibi güzel paylaşımlarda yapılmıyor.
    Onun dışında hisse ile ilgili varsa başka bilgi temel teknik yada bilmediğimiz gözümüzden kaçan paylaşırsanız seviniriz. Belki eksiklerimiz vardır tamamlamış oluruz.
    Bol kazançlar.
    YTD.

Sayfa 63/235 İlkİlk ... 1353616263646573113163 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •