Sayfa 11/290 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon
Arama sonucu : 2314 madde; 81 - 88 arası.

Konu: KATMR - Katmerciler Ekipman

1. şimdidlik 4.8 85 şimdilik buralarda durdu bilançoya kadar buralarda oyalanır durur bilanço belli zarar yazaıcak yinee sonra yeniden bi parti daha aşagıyaa ben 2 liraya kadar çekileceğii tahmin ediyorumm şu an için ara verdi sonraki dipleri içinn borçlar euro cinseine çevrildi gelirin bi kısmı yabancı para ama 8 yıla kadar mevcut borçç iki hatta 3 e katlarr bunlar hangi mantıkla yaptılar bilgi de vermiyolarr bari bi telekonferans yapp yatırımcılarınaa adi insanlarr İNŞŞ SONUMUZ BİMEKS GİBİ OLMAZZ olursada sizde batarsınız bizdee hayırlı olur inşş sonumzz ytdd

2.  Alıntı Originally Posted by mstfbztk80 Yazıyı Oku
    şimdidlik 4.8 85 şimdilik buralarda durdu bilançoya kadar buralarda oyalanır durur bilanço belli zarar yazaıcak yinee sonra yeniden bi parti daha aşagıyaa ben 2 liraya kadar çekileceğii tahmin ediyorumm şu an için ara verdi sonraki dipleri içinn borçlar euro cinseine çevrildi gelirin bi kısmı yabancı para ama 8 yıla kadar mevcut borçç iki hatta 3 e katlarr bunlar hangi mantıkla yaptılar bilgi de vermiyolarr bari bi telekonferans yapp yatırımcılarınaa adi insanlarr İNŞŞ SONUMUZ BİMEKS GİBİ OLMAZZ olursada sizde batarsınız bizdee hayırlı olur inşş sonumzz ytdd
    nerden belli bilançonun zarar yazacağı birader içerden bilgi mi geliyor sana

3.  Alıntı Originally Posted by hayta58 Yazıyı Oku
    nerden belli bilançonun zarar yazacağı birader içerden bilgi mi geliyor sana
    görünen köy klavuz istemez son bi haftada % 25 düşmüşş daha da düşecekk

4.  Alıntı Originally Posted by mstfbztk80 Yazıyı Oku
    iyi de niye satıp gitmiyorsun öyleyse

5.  Alıntı Originally Posted by mstfbztk80 Yazıyı Oku
    o zaman sat kurtul dahada düşecekse. Komiksin yazdıklarınla çelişme.. söylediklerin yatırımcıyı yönlendirme bilip bilmeden konuşma.

6. Burayı patronun adamları basmış diye gelirler şimdi.. genel kurul fln gerekmiyor bunu da söyleyim neye dayanarak genel kurul gerekir mi diye sordunuz anlamadım ytd

7. Halka açıklık yüzde 57 olduda ondan

8.  Alıntı Originally Posted by trmcleod Yazıyı Oku
    Burayı patronun adamları basmış diye gelirler şimdi.. genel kurul fln gerekmiyor bunu da söyleyim neye dayanarak genel kurul gerekir mi diye sordunuz anlamadım ytd
    sen ve bi kaç tane daha var senden sizin ya hisseniz yok yada evet patronun adamısınız hisse yerin dibine girmiş ve daha da giriyor en ufak bi tepki yok sizde siz kimsiznizz

Sayfa 11/290 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •