Sayfa 982/1002 İlkİlk ... 482882932972980981982983984992 ... SonSon
Arama sonucu : 8014 madde; 7,849 - 7,856 arası.

Konu: Viop XXXVIII

1.  Alıntı Originally Posted by baba_baskan Yazıyı Oku
    Kimin cenazesi kalkıyor ?
    dolunay var dedık yarın
    147 gecılmezse .....ay sonu 136 beklerım.......takıp edelım.........

2.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Sabah dediğim gibi tarkank abi, bugün endekise dair bir öngörüm yok, tahminde zorlanıyorum o yüzden siftah yabmadan izliyorum.
    Akşam bakalım kasadaki ceton bugün artmış mı yoksa eksilmiş mi diye

Akşam pazarı ucuzluğu olursa biraz mal alırım belki
    Kasadaki jeton bugün de artmış, 406 bin olmuş

Son 10 gündür artış oluyor endekis yatay sayıldığı yerden paso poz. artışı oluyor...
    pala çuvala boyna dolduruyor, mühtemelen sert bir hareket yaklaşıyor ve birileri mazut olucak yine yeniden
    çok dikkatli olmak lazım.
    iyi akşamlar

16.96 Since 27 Aralık 2023

3.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Kasadaki jeton bugün de artmış, 406 bin olmuş

Son 10 gündür artış oluyor endekis yatay sayıldığı yerden paso poz. artışı oluyor...
    pala çuvala boyna dolduruyor, mühtemelen sert bir hareket yaklaşıyor ve birileri mazut olucak yine yeniden
    çok dikkatli olmak lazım.
    iyi akşamlar
    Açıkçası görünüş aşağı gibi reis, açık açık yazalım adı konsun. He bugüne kadar burada yaptığım 10 tahminin 11 tanesi yanlış çıkmış olabilir, sorumluluk kabul etmem, tutarsa gelir övünürüm, tutmazsa konuyu değiştirir geçerim ne yapalım dayu.

4.  Alıntı Originally Posted by Lambent Yazıyı Oku
    dolunay var dedık yarın
    saat verebiliyozmu. Ekran başında olayım kaçırmıyım.

Geçen kinde bankadaydım kaçırdım

5.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Açıkçası görünüş aşağı gibi reis, açık açık yazalım adı konsun. He bugüne kadar burada yaptığım 10 tahminin 11 tanesi yanlış çıkmış olabilir, sorumluluk kabul etmem, tutarsa gelir övünürüm, tutmazsa konuyu değiştirir geçerim ne yapalım dayu.
    Ha şüüüle
    Yaz öngörünü gitsin dayu, tutarsa tebrik ederiz. tutmazsa bilemedi der susarız

Borsada fırsatlar hiç bitmiycek, ölene kadar para katlıycaz burda bi sen bir ben birde Memadiabi kalacak,batık üç silahşörler.

16.96 Since 27 Aralık 2023

6.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Ha şüüüle
    Yaz öngörünü gitsin dayu, tutarsa tebrik ederiz. tutmazsa bilemedi der susarız

Borsada fırsatlar hiç bitmiycek, ölene kadar para katlıycaz burda bi sen bir ben birde Memadiabi kalacak,batık üç silahşörler.
    yok, istediğim gibi bi katlayamadım, hep bişeyler eksik kaldı, dayu borsa pişmanlıktır tam tepeden malın yarısını sattım hepsini satsaydım diye 3 gün içim içimi yedi böyle pis lanet bi iş. Kendime barıştım dayu artık neyse ne :D Haymanada kaplıca beklerken sakin sakin yaparız artık borsayı.

7.  Alıntı Originally Posted by Lambent Yazıyı Oku
    dolunay var dedık yarın
    Bu dolunay hayatımızı yüzde kaç etkiler.

8. Bu arada böyle düşünüyorum ama short açmayı düşünmüyorum, düşünsem zaaten yazmam. En fazla biraz poz kapatırım. Ne meze olcam size yiyin birbirinizi :D

Sayfa 982/1002 İlkİlk ... 482882932972980981982983984992 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •