Sayfa 1000/1002 İlkİlk ... 500900950990998999100010011002 SonSon
Arama sonucu : 8014 madde; 7,993 - 8,000 arası.

Konu: Viop XXXVIII

1. milletin endeksi 1-2% düşer bizimki gavura vurur gibi saplıyor

2. İşlemi durdurdun bunun açığa satanı var, gün içi kredili alımlarda satıp parayı yerine koymak zorunda olan var.

Şimdi ne olacak, açığa satan ödünç pay piyasasında gidecek durduk yere fahiş rakamlar ödeyecek, gün içi işlem limiti ile kredili alanın da takas günü hesaba gönderecek parası yoksa %60-70-100 temerrüt faizi ödeyecek, 2. kez bu durumda kalırsa işlem yapma yasağı yiyecek vs.
    Yukarıda yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

3. son 5 senenin dördünde ocak rakamı hep yılın en zirvesi olmuş o yüzden işleme girmedim...

para çıkışıda endekste netti yıl başından bu yana...

bir yerde yıkılacaktı ve yıkıldı...

Allah longta olanlara sabır versin...

4.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Bu ve benzeri durumlarda kendi başarım değil ama okuduklarımla benim öğrendiklerimi karşılaştırıp daha iyi netice almak adına çabalıyorum
    Her şeyi bilmek , güçlü tahminlerde bulunmak maalesef bunlar para etmez , önemli olan bunları uygulamak hayata geçirmektir.Borsanın düşeceğini biliyordum dediğinizde satışa yakalanmışsanız bildiğinizin önemi yoktur bilginizi realize edememişssinizdir bu tahminler bilgiler geçmişin tarihi sayfalarında sadece hayal , pimanlık olarak yerini alır.Yani konu düşündüklerinizi yapın tehlike varsa önceden kaçın , paçayı kaptırdıysan artık bir yemsin.
    FAİZLE ALIŞVERİŞ YAPANIN , FAİZLE YATIP KALKANIN BURNU B.....K DAN KURTULMAZ.

5.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Karşılıklı işlemlerle top çevirmeye devam ,
    pıst100 de 2070 geçilemiyor ,
    Bademcuklerin borsa sistemi dolar yüzünden eror veriyor ,
    aşağı tükürse sakal yukarı tükürse bıyık formasyonunun içinden nasıl çıkacaklar bakalım.
    yeni hikayesi olan ve endeks ağırlığı olan tahtalar gerekli.
     Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Kuşta veya burada veya başka sitelerde uçucak kaçacak diyen , altını dolduramadan analiz yaptığını söyleyen bir sürü adam dolu.
    çızgıyı çekmişte çekmiş yukarı hepsi
    Dizinin ilk sahneleri 17 Aralıkta hem dolarda , hem endeks te çekildi.
    düşmez denilen 2 oyuncu dolares ve endeks kardeşler bademcuk ve biraz yabancı ile neler yapıldı neler.
    Çok piyasa oyuncusu game over oldu.
    Endeks yukarı gidicekse eğer seneryoyu doğru okuyup ROL istemeli Yönetmen Bademcukten
    Geçen hafta perşembe gerekenleri söyledik ,
    bademcukler eror veriyordu ,
    kendilerini resetliyorlar.
    resetleme biraz makinalardan dolayı hızlı oldu.
    mert45 senide tebrik ediyorum pozisyondaysan.

6. bear bull sen aç yeni topiği uğurlu gelir belki...

kurban arıyoruz...

7. Borsa düştü diye dükan mı kapatılır, çok saçma sapan işler

16.96 Since 27 Aralık 2023

8.  Alıntı Originally Posted by Turnike Yazıyı Oku
    İşlemi durdurdun bunun açığa satanı var, gün içi kredili alımlarda satıp parayı yerine koymak zorunda olan var.

Şimdi ne olacak, açığa satan ödünç pay piyasasında gidecek durduk yere fahiş rakamlar ödeyecek, gün içi işlem limiti ile kredili alanın da takas günü hesaba gönderecek parası yoksa %60-70-100 temerrüt faizi ödeyecek, 2. kez bu durumda kalırsa işlem yapma yasağı yiyecek vs.
    Adam batırmaya oynarsan bunları önemsemezsin.

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 1000/1002 İlkİlk ... 500900950990998999100010011002 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •