Sayfa 23/601 İlkİlk ... 1321222324253373123523 ... SonSon
Arama sonucu : 4801 madde; 177 - 184 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1. hocam bütçe sunumu 15inde diye hatırlıyorum. bu haber de copy paste olmuş 1 aydır aynı haber aynı kelimelerle geçiyor bugün tarihli görünüyor.

hocam iki tane nokta bu konuda benim dikkatimi çekiyor.

1. Gana haberlerinde iki tarafında işine yarayacak çözüm bulmalıyız diyor Gana yetkilileri.
    2. AKSEN analist toplantısında beklentimizden daha iyi (600 mio operasyonel nakit) tahsilat yaptık dediler.

umutlanmak için kendi kendime bahaneler. yatırım tavsiyesi değildir. İlgili arkadaşlar ayın 15'ini bekleyebilirler.

2.  Alıntı Originally Posted by Cemilsavar Yazıyı Oku
    Ayrıca ülkedeki enerji fiyatlarının makul seviyelere çekilebilmesi için hükümetin ülkedeki gazi maksimum kullanmaya yönelik çalışmaları hızla devam etmektedir. Gana'daki tesisin gazla da çalışabilecek bir tesis olması hususunun ileride sirket için avantajlı bir pozisyon yaratabileceğini düşünüyorum.
    https://mobile.ghanaweb.com/GhanaHom...project-770561
    hocam valla eline sağlık. Forumda böyle bilgilendirmeler olunca 2 kere mutlu oluyorum valla

3. Bu kadar pozitif husus mevcutken hisse fiyatının hala çok seviyede olması üzerinde düşünülmesi gereken bir konu. Belki bizler şirkete aşık olduğumuz için gözümüzde büyütüyoruz. Eğer böyle değilse ortadaki pasta sandığımızdan daha büyük olabilir ve ağamız pastayı bizlerle paylaşmak istemiyor olabilir. Bunu zamanla anlayacağız.
    Kesin olan tek şey var bu hissede zamanınız ve sabrınız gerçekten bu hisseye bulasmamalisiniz... zira burası kurtlar sofrası ve çok acımasızlar...

4.  Alıntı Originally Posted by kingo_disco Yazıyı Oku
    hocam bütçe sunumu 15inde diye hatırlıyorum. bu haber de copy paste olmuş 1 aydır aynı haber aynı kelimelerle geçiyor bugün tarihli görünüyor.

hocam iki tane nokta bu konuda benim dikkatimi çekiyor.

1. Gana haberlerinde iki tarafında işine yarayacak çözüm bulmalıyız diyor Gana yetkilileri.
    2. AKSEN analist toplantısında beklentimizden daha iyi (600 mio operasyonel nakit) tahsilat yaptık dediler.

umutlanmak için kendi kendime bahaneler. yatırım tavsiyesi değildir. İlgili arkadaşlar ayın 15'ini bekleyebilirler.
    Haklisiniz haber eski ve farklı kanallar tarafından servis edilip duruyor. Ama burada önemli olan şey oradan ses gelmesi. Zira ülkedeki en önemli konu bu şu anda ve öyle yada böyle bir çözüm bulmak zorundalar. Geçmiş hükümet zamanında yapılan bu anlaşmalar ülkenin sırtında bir kambur durumunda şu anda. Yeni hükümet bir çözüm bularak bunu secim kampanyası hâline getirmek isteyecektir diye düşünüyorum. Bu nedenle incemizdeki dönemde secim yaklaştıkça haber akışı da yoğun olacaktır.

5. The Tema section of the TTIP, which includes revamping the WAPCo Tema Regulatory and Metering Station (RMS), is ongoing and expected to be complete by the fourth quarter of 2019. Commissioning and performance testing of the scope of the project had been successfully carried out.

6. Ben yukarıdaki ifadeden yola çıkarak yılın son çeyreğinde bol action beklerim...

7. Hocam bu adamların Gana ile jeneratör tarafında da büyük ilişkileri var. Nerdeyse tüm büyük projelere jeneratör vermişler. Ben bir şekilde umutluyum süreçten.

En büyük 2 ihraç kalemi altın ve petrol olan ve cari açık vermeyen garip bir ülke Gana. Bir şekilde güveniyorum bizimkilere hallederler diye.

Hakkımızda hayırlısı

8.  Alıntı Originally Posted by kingo_disco Yazıyı Oku
    Hocam bu adamların Gana ile jeneratör tarafında da büyük ilişkileri var. Nerdeyse tüm büyük projelere jeneratör vermişler. Ben bir şekilde umutluyum süreçten.

En büyük 2 ihraç kalemi altın ve petrol olan ve cari açık vermeyen garip bir ülke Gana. Bir şekilde güveniyorum bizimkilere hallederler diye.

Hakkımızda hayırlısı
    Hayırlısı hep birlikte yaşayarak göreceğiz ne olacagini

Sayfa 23/601 İlkİlk ... 1321222324253373123523 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •