Sayfa 496/863 İlkİlk ... 396446486494495496497498506546596 ... SonSon
Arama sonucu : 6901 madde; 3,961 - 3,968 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

11.80
    139.000 lotu kim aldı ?

Mi A1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by CahilCuhela Yazıyı Oku
    11.80
    139.000 lotu kim aldı ?

Mi A1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Geçmiş olsun cümlemize. Bu karakter yoksunu hisse ve şirket yönetimi bu hareketi zaten yapacaktı Enver tutuyordu şimdide enveri kitlediler. Bu sirkete zerre neden güvenmediği mı şimdi anlamışsınızdır. Defalarca yazdım bu işin içinde şirket var bu şirketin ne yönetimine nede yatırımcı ilişkilerine güvenmeyin boşuna mesaj vs atmayın diye..
    Hadi şimdi ne oldu günlerdir taban tabana niye gidiyor.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

3. İkinci parça alımı da yaptık tabandan...yazık, güzelim hisseleri ne hale düşürüyorlar.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

4.  Alıntı Originally Posted by Belekkimi Yazıyı Oku
    Geçmiş olsun cümlemize. Bu karakter yoksunu hisse ve şirket yönetimi bu hareketi zaten yapacaktı Enver tutuyordu şimdide enveri kitlediler. Bu sirkete zerre neden güvenmediği mı şimdi anlamışsınızdır. Defalarca yazdım bu işin içinde şirket var bu şirketin ne yönetimine nede yatırımcı ilişkilerine güvenmeyin boşuna mesaj vs atmayın diye..
    Hadi şimdi ne oldu günlerdir taban tabana niye gidiyor.
    Bence iyi oldu Enver’i gömmeleri...herkes haddini bilecek...bence şirket yabancı fonlar vs üzerinden çok iyi yönetiyor tahtayı..tabii ki en iyisi hiç bulaşmamaları...ama speklere de iyi ders verdiler.bu kağıtta kimse kolay kolay at koşturamaz artık.

Ben düştükçe alıma devam ederim...ama umarım artık düşmez, yukarı yönlü maliyet yaparız.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

5. sn. cautionary voip te devam mı . ara mı verdin.

Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    İkinci parça alımı da yaptık tabandan...yazık, güzelim hisseleri ne hale düşürüyorlar.

Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    İkinci parça alımı da yaptık tabandan...yazık, güzelim hisseleri ne hale düşürüyorlar.
    Guzel yapmissiniz, umarim isler arzu ettiginiz gibi gelisir.

Gecen gun yukaridan (13.60 lardan) yaptigim alim sonrasi, son 2 gunu ekrani da izleyerek tedirgin oldum. Enver beyi diz uzeri cokerttiler, hatta direkt gomduler diyebilirim. Haaa, kendisi icin uzuldum mu? Hiz uzulmedim, daha beter etsinler, bilincsiz yatirimcinin kanini emiyor boyleleri.

Eger bugun S&P de beklenilen duzelme gelmezse, yarina bir dip daha bekliyorum. Nitekim Alnus-Vakif arasinda 11.80tl'den gerceklesen 130.000 lot transfer tamamen cep to cep diye dusunuyorum. Sanirim Alnus, Enver beyi bu hisse icin basindan atti, yuku Vakif'a devretti.

Bu detaylar cok da onemli degil tabi, sadece mumkun olan minimum fiyattan maliyetlenmeye calisiyorum, yoksa yemisim Enver beyi.

Herkese bol kazanclar dilerim. Acik yapmayin lutfen, opuyorlar.

7.  Alıntı Originally Posted by 6.sense Yazıyı Oku
    sn. cautionary voip te devam mı . ara mı verdin.
    Son 3 yıldır profesyonel olarak piyasada işlem yapıyorum...tek işim bu oldu yani.

Önerim, hiss+viop tur...kumar oynamayın diyorum viop çalara...hisselerde de uzun vade yatırım yapın diyorum...uzun vade hisse yatırımı yapanlara da mutlaka vadeli işlemleri öğrenin...piyasalar düşüş trendine girince portföyünüzü endeks short yaparak hedge edin diyorum.

Beyaz yaka başlığında detaylı anlatıyorum bu stratejileri...viop çular hisseyle uğraşılır mi diyor, hiseciler viop kumar diyor...ben de diyorum ki, esas kumar salt hisse ya da viop işlemi yapmak...ikisini bir arada yapmak reel ve düzenli kazanç İçin olmazsa olmaz.

8. Vay anasını bea 13.5 maliyetli lotlarimi 20 uzeri satmayip, an itibariyle zarara girdim. Şaka gibi.

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 496/863 İlkİlk ... 396446486494495496497498506546596 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •