Sayfa 200/1000 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250300700 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 1,593 - 1,600 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - I

1. 23 Mayıs Perşembe 17:34 IMF SÖZCÜSÜ RICE: TÜRKİYE EKONOMİK İSTİKRARI SAĞLAYACAK ADIMLAR ATMALI -BN

23 Mayıs Perşembe 17:39 IMF/RICE: TÜRK YETKİLİLERİN IMF'DEN FİNANSAL DESTEK İSTEDİĞİNE İLİŞKİN BİR SİNYAL YOK -BN

birileri IMF mi demişti sabah ?

2. 6,10 kırmamalı diyorum ve gidiyorum artık son maliyete geldi diye sevinemedik bile bu ne be

3. Doları yaptılar tuvalet kağıdı. Daş gibi ekonomimiz varmış meğer yanıldık.🤪

4. Abd verisini hic sevmedim
    Trump fed i hirpalar bu veriyle
    Kisa bi duzeltme gelebilir belki
    Az bisey ilk kez kar aldim dolarda aylar sonra
    Tr nin durumu belli batik dxy uzun vade cok etkilemez de veri cok kotu kısa da sevmedim

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    Uzun da damat da önemli değil...
    1919da Atatürk devletin başı Osmanoğullarının teslim olması önemli değildir önemli olan Türk halkının direnişe karar vermesidir dedi..
    Simdi karsinda robotlar ve yapay zeka var nasil savasacaksin?

6. Abd pisleşip George Saros gibi köpek balıklarını üstümeze salsa bile reis hepsini filato yapar bence.

7. IMF'nin biraz evvel yaptığı Türkiye açıklamasından haberiniz var mı forumdaşlar?

Uluslararası Para Fonu (IMF) Sözcüsü Gerry Rice, "Türki̇ye, ekonomi̇k i̇stikrarı sağlayacak adımlar atmalı. Türk yetki̇li̇leri̇n IMF'den finansal destek i̇stedi̇ği̇ne i̇li̇şki̇n bi̇r si̇nyal yok."

En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

8.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    23 Mayıs Perşembe 17:34 IMF SÖZCÜSÜ RICE: TÜRKİYE EKONOMİK İSTİKRARI SAĞLAYACAK ADIMLAR ATMALI -BN

23 Mayıs Perşembe 17:39 IMF/RICE: TÜRK YETKİLİLERİN IMF'DEN FİNANSAL DESTEK İSTEDİĞİNE İLİŞKİN BİR SİNYAL YOK -BN

birileri IMF mi demişti sabah ?
     Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    IMF'nin biraz evvel yaptığı Türkiye açıklamasından haberiniz var mı forumdaşlar?

Uluslararası Para Fonu (IMF) Sözcüsü Gerry Rice, "Türkiye, ekonomik istikrarı sağlayacak adımlar atmalı. Türk yetkililerin IMF'den finansal destek istediğine ilişkin bir sinyal yok."
    yazdık ya az üstte...

Sayfa 200/1000 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250300700 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •