Sayfa 270/993 İlkİlk ... 170220260268269270271272280320370770 ... SonSon
Arama sonucu : 7941 madde; 2,153 - 2,160 arası.

Konu: Yatırım Fonlarına, Borsa Endekslerine ve Hisselere W Bakışı-1

1.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    d.kaymaklı ya gidin güzel yapıyorlar cevizlisi daha iyi oluyor sanırım.
    Kiremithane' de arkadaşlarla takılıyorum , uzak kalıyor...
    Son düzenleme : HMZ STBYK; 14-08-2020 saat: 22:41.
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

3. Bu dolar çıksa enflasyonu çıkmasa ihracatı etkiliyor ah bu faiz çıksa yatırımları çıkmasa dolara olan talebi ...bu ülkede yaşayan her birey yarı ekonomisttir. Git bunu Avrupa’da bir vatandaşa sor haberi yoktur

4.  Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    Bu dolar çıksa enflasyonu çıkmasa ihracatı etkiliyor ah bu faiz çıksa yatırımları çıkmasa dolara olan talebi ...bu ülkede yaşayan her birey yarı ekonomisttir. Git bunu Avrupa’da bir vatandaşa sor haberi yoktur
    Güncel kahvehane muhabetleri...
    swap
    geç likitide penceresi
    aktif rasyo
    politika faizi
    repo
    vs.
    Halkımızn merakla beklediği tarih 20 Ağustos PPK kararı.

5.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Dolar 5,80
    BİST 1500
    yolunda
    Bekleyin geliyor.
    Şu son birkaç günde 8 lerden 5 lere inen hisseler gördüm ve hiç sasirmadim ama dolar 7 lerden 5 lere düşerse Çok ama cok şaşırırım üstad

Yazılarım yatırım tavsiyesi değildir.SM-M307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

6.  Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    Bu dolar çıksa enflasyonu çıkmasa ihracatı etkiliyor ah bu faiz çıksa yatırımları çıkmasa dolara olan talebi ...bu ülkede yaşayan her birey yarı ekonomisttir. Git bunu Avrupa�da bir vatandaşa sor haberi yoktur
    Avrupada ya da abd de olsan merkez bankalarının ne yapacağını herkes önceden bilir. Yetkilileri sürekli açıklamalar yaparak piyasayı dengesinde tutmaya çalışır. Bizde nasıl? Ne yapacaklar kimse bilmiyor. Iletişim yok. Yetkililerin isimlerini bile bilen yoktur.

Yazılarım yatırım tavsiyesi değildir.SM-M307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

7.  Alıntı Originally Posted by karamizah Yazıyı Oku
    Şu son birkaç günde 8 lerden 5 lere inen hisseler gördüm ve hiç sasirmadim ama dolar 7 lerden 5 lere düşerse Çok ama cok şaşırırım üstad

Katılıyorum

8.  Alıntı Originally Posted by karamizah Yazıyı Oku
    Avrupada ya da abd de olsan merkez bankalarının ne yapacağını herkes önceden bilir. Yetkilileri sürekli açıklamalar yaparak piyasayı dengesinde tutmaya çalışır. Bizde nasıl? Ne yapacaklar kimse bilmiyor. Iletişim yok. Yetkililerin isimlerini bile bilen yoktur.

En önemli sorun o işte.
    Öngörülebilirlik yok.
    Haftaya Perşembe öğleden sonra ne olacağı belli değil.
    Bu belirsizlik ortamında nasıl yatırım yapılabilir?
    Ekonomide herşey öngörülebilir olmalı.

Sayfa 270/993 İlkİlk ... 170220260268269270271272280320370770 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •