Sayfa 474/485 İlkİlk ... 374424464472473474475476484 ... SonSon
Arama sonucu : 3873 madde; 3,785 - 3,792 arası.

Konu: LINK - Link Bilgisayar

Paylaşımlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz.

49 kritik bir rakam...bunun üstünde haftalık kapanış ya da kapanma ihtimalinde güzel bir artış yaşanma olasılığı mevcut...

kesinlikle ytd...

3.  Alıntı Originally Posted by Laykın Yazıyı Oku
    49 kritik bir rakam...bunun üstünde haftalık kapanış ya da kapanma ihtimalinde güzel bir artış yaşanma olasılığı mevcut...

kesinlikle ytd...
    Brüt takas hayırlı olsun, suyunu çıkardılar bu volativitenin, ben yine uzak duramadım. Yakında link bırakma terapileri ne katılacağım.

4.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Brüt takas hayırlı olsun, suyunu çıkardılar bu volativitenin, ben yine uzak duramadım. Yakında link bırakma terapileri ne katılacağım.
    Ben 35-38 beklemeye devam ediyorum. Aynı düzen devam ediyor çünkü. Eğer şahane yılsonu bilançosu gelecekse ki gelebilir önce 35-38 lere sonra 70 lere gidebilir. Beklemeye devam...

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by alltimeinvest Yazıyı Oku
    Ben 35-38 beklemeye devam ediyorum. Aynı düzen devam ediyor çünkü. Eğer şahane yılsonu bilançosu gelecekse ki gelebilir önce 35-38 lere sonra 70 lere gidebilir. Beklemeye devam...

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Olmaz görmez diyemiyorum. Su an diğer hisselerde aldığım pozisyonlar brüt takastaki bir hissede al sat yapmaya yetecek nakit akışı yaratmamı zorlaştıracak. Daha önceki bürüt takasta kenarda nakitim vardı rahat işlem yapmamı sağlayacak. Daha fazla nakit ayirabilseydim 36 ya da gelse bana sıkıntı yapmaz al sat a devam ederdim. Ama maliyetime yakın oldugum için yarın yakıp çıkmayı düşünüyorum. Bakalım yine de hayırlısı baska bir pozisyonu yakarım belki. Zararda hisse satılmaz diye birsey yok önemli olan hangi hissenin potansiyeli ne

6. Linkin kıymetli ve bir o kadar şanslı yatırımcıları.
    Şu anda tam destekte aşağı kırarsa biraz daha beklete bilir. Ben şahsen tahtacinin bu desteği kıracağını düşünmüyorum. Ama dediğim gibi vermiş olduğu bedelsiz miktarından dolayı ki ben en az %300 bekliyordum 0 maliyetle devam ediyorum.Geri kalan sermaye ile de farklı bir hisse aldım.

Slogan devam ediyor
    Bir logo olmadan asla

Al sat turşusunu kur tavsiyesi değildir

7. Bugün gelen kap için yorumu olan warmı.. çevremde bikaç arkadaş ilk başvuruda onay süresinde sıkıntı yaşanır bedelsiz arttırımdan gelicek paranın nereye harcancanı tam açıklayamamış bu kapı o yüzden attı falan diyo..
    gelen kap’ı açıklayabilcek olan warmı

8.  Alıntı Originally Posted by Özgündilber54 Yazıyı Oku
    Bugün gelen kap için yorumu olan warmı.. çevremde bikaç arkadaş ilk başvuruda onay süresinde sıkıntı yaşanır bedelsiz arttırımdan gelicek paranın nereye harcancanı tam açıklayamamış bu kapı o yüzden attı falan diyo..
    gelen kap’ı açıklayabilcek olan warmı
    Şöyle bir inceledim sadece ekteki madde 7 kaldırılmış, muhtemelen hazirlanan evrakta ufak bir hata yapmışlar. Öyle paranın nereye harcanacağının açıklandığı bir belge yok, zaten gelen bir para da olmayacak bedelli değil bu, iç kaynaklardaki parayı sermayesine ekliyor. Sermaye yapısında bir değişim sadece. Onay gelmesi ile ilgili bir sıkıntı olmaz.

Sayfa 474/485 İlkİlk ... 374424464472473474475476484 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •