Sayfa 10/899 İlkİlk ... 891011122060110510 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 73 - 80 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

trakya cam iyi çıkıyor...soda da camlar ile paralel hareket etmeye başlıyor...dünyada faizler iniyor..para bollaşıyor..buda tüketim demek ,piyasaların canlanması demek..sodanın 6,00 ı test edip geçmesini bekliyorum önümüzdeki zaman diliminde...sabır sabır sabır...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. Bu arada ha bire bunu paylaşıp duruyorum ama...
    Bilmeyen varsa...:
    Para yazan yerdeki değer, hisse takasında en çok hisseye sahip ilk 5 aracı kurumdan hisseye giren veya çıkan parayı gösterir.
    Yani buna göre şu ana dek ilk 5 aracı kurum, Soda tahtasında; +17.237.694 TL artıda.

https://www.kisavade.com/
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    trakya cam iyi çıkıyor...soda da camlar ile paralel hareket etmeye başlıyor...dünyada faizler iniyor..para bollaşıyor..buda tüketim demek ,piyasaların canlanması demek..sodanın 6,00 ı test edip geçmesini bekliyorum önümüzdeki zaman diliminde...sabır sabır sabır...
    Bırakınız çıksınlar.. ayrıca şişenin bu grubun hisselerini almaktaki gaye bence kendi finansallarinida düşünmek adına. Cep to cep.. ne de olsa bilançoları onlar daha iyi biliyor.ytd

Bu grupta yabancının çıkmasına müsade edip hisseleri alttan toplamış olmak isteyemezler mi? Bilançoda iki kaleme bakar. Yatırım yaptık derler bedelsiz vermezler vs vs. Hopp temettuyu bedelsizi belirlerler alttan hisseleri toplarlar karar alınca yine yukardan pay ederler. Ne hayal ne hayal benimki de şimdi ne saçma oldu.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,488

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Eşeğe semer alınırken fikri değil ölçüsü alınırmış. Benim veya kimsenin demesiyle hisse alıp satmayınız.

6. Anadolu Cam mı, hangisiydi o, soda külünü hani Soda'dan değil de Ciner'den alan?

Alıntı Originally Posted by Tokalon Yazıyı Oku
    Anadolu Cam mı, hangisiydi o, soda külünü hani Soda'dan değil de Ciner'den alan?
    Evet ben soylediydim. Ancm ama oradan almanın başka sebebi vardı. Bak şimdi o sebebi yaşıyor ancm, sn tokalon.

Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Evet ben soylediydim. Ancm ama oradan almanın başka sebebi vardı. Bak şimdi o sebebi yaşıyor ancm, sn tokalon.
    Sadece ancm yaşamıyor bu durumu ülke de kazanıyor. Soda da iç piyasaya maliyetli vermediği için dışarıya vermekle kazanıyor.

Sayfa 10/899 İlkİlk ... 891011122060110510 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •