Special Days Image
Sayfa 143/300 İlkİlk ... 4393133141142143144145153193243 ... SonSon
Arama sonucu : 2394 madde; 1,137 - 1,144 arası.

Konu: DARDL Dardanel Önentaş Gıda San.

1. Şirketimizin artan satış ve ihracat hacmi ile 3.çeyrek özelinde kara geçebileceğini düşünüyorum
    Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir.

2. mansisalı kardes dogru yazmış fastih kardeş eger spk işini yapsa idi dardanel 40 olmuştu burda ben şikayete başlarsam burda kimse yazmaz şimdi tektek ıp numaralarını tespit ettrimey başlayyaım kim kimmiş nerde hangi sitede yazmaya başlamıs hem burda yazıp kuslu sitede kim neyazıyor neyse fatih kardes sana kolay glsin hisse düşünce normal bunlar yatrım tavsiysidegildir

3.  Alıntı Originally Posted by manisali Yazıyı Oku
    Ülker de satın alma görüşmelerinin ne zaman sona erdiği kaydı var. Bunların borsaya durumu bildirim tarihi de var. Bunların 2 üstünden ne kadar satış yaptıklarının kaydı da var. Haydi şikayet et.
    Bunların No gıdaya yaptığı satışın kaydı faturası, No gıdanın bu malları kaça sattığı kaydı Dardanel'de. Böylece bunları isteyebiliriz. Bilanço da da sabit zaten.
    Hodri meydan.
    Yaw 350 milyon ciro yaptı geçen sene..ne
    ödedi.borç mu azaldı,özsermaye mi düzeldi.Tam tersi dahada kötüleşti.Tabiki burda döviz kurunun yükselmeside etkili oldu.Bunun nö gıdayla olan ilişkisi kap haberlerinde var bakın 2014-2015-2016 finansal raporlara.şikayet edilmeseydi hal devam edecekti.hepimiz iyi olmasını istiyoruz.şahsen ben 2011 den beridir bekliyorum.şirket iyi ciro yapıyor ama!!!!niyet niyet niyet...

Yatırım tavsiyesi değildir...

4.  Alıntı Originally Posted by manisali Yazıyı Oku
    Bu yazı bazılarının hoşuna gitmedi galiba.
    Senin yazdıklarına cevap yazmadım. Bunu anlamamış olmana hayret ettim.

5. -1 Eylülde açılan Balık av sezonu pek verimli geçmiyor.... Geçmiş yıllara göre çok verimsiz bir yıl olacağı söyleniyor.... Buda paketli balık sektörüne ve Dardanele olumlu yansır diye düşünüyorum....

-Dün carrefour mağazasına gittim. Orada ilk kez carrrefour markalı paketli ton balıkları gördüm. Hepside yeni sayılabilecek üretim tarihine sahipti ve Dardanel üretimi idi. Bildiğiniz üzere Carrefourun 600 civarı mağazası var. Yani cirosuna ve esas faaliyet karına olumlu yansıyacaktır bu durum diye düşünüyorum.

-Bunun dışında 8000 marketli a101 lerde her zaman , 2160 marketli migroslarda her zaman , 6600 marketli bim ile 5000 küsür marketli şok marketlerinde ise zaman zaman dardanel ürünleri satılmakta

6. Sen Ramazanda da balık tüketiminin patlayacağını DÜŞÜNÜYORdun... 😂😂😂

7.  Alıntı Originally Posted by manisali Yazıyı Oku
    Sen Ramazanda da balık tüketiminin patlayacağını DÜŞÜNÜYORdun... ������
    1 nisan 30 haziran 2018 satışlar : 85 milyon.....

1 nisan 30 haziran 2019 satışlar :125 milyon.....

2.çeyrek 2018 esas faaliyet karı : 9.456.000 tl

2.çeyrek 2019 esas faaliyet karı : 14.290.000 tl....

Satışlar.... %47 artmış.......

Esas faaliyet karı : % 50 artmış.....

satışlar patlamış gerçekten ama görmek isteyen gözler için......

8. Evet ondan ramazan dan sonra 90 kuruşa düştü.

Sayfa 143/300 İlkİlk ... 4393133141142143144145153193243 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •