Sayfa 468/504 İlkİlk ... 368418458466467468469470478 ... SonSon
Arama sonucu : 4025 madde; 3,737 - 3,744 arası.

Konu: KFEIN Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş.

1. Buyük günler yaklasiyor.

Sermaye tavani 200 milyona yukseltildi.

Sermaye genel kurulda onaylanacak.

Kasada 70 milyin tl var bunu sermayeye eklemek isteyecektir.

Agustos 31 de 30 milyon tl papil odemesi olacak.

Bunu borcla degil sermaye artirimi ile yapacaktir.

Kasada ki parayi sermayeye aktarmak isterse en az yuzde 150 bedelsiz olacaktir.

Daha fazla artirmak isterse yuzde 350 ye kadar yolu var.

Bu haber geldiginde herkes siraya girecek.

Millet ayikamadi daha😁

13 nisandan sonra hergun bu haberin gelme ihtimali artar.

Bakalim fiyat kac tl olacak🤪

2.  Alıntı Originally Posted by Royalci Yazıyı Oku
    Buyük günler yaklasiyor.

Sermaye tavani 200 milyona yukseltildi.

Sermaye genel kurulda onaylanacak.

Kasada 70 milyin tl var bunu sermayeye eklemek isteyecektir.

Agustos 31 de 30 milyon tl papil odemesi olacak.

Bunu borcla degil sermaye artirimi ile yapacaktir.

Kasada ki parayi sermayeye aktarmak isterse en az yuzde 150 bedelsiz olacaktir.

Daha fazla artirmak isterse yuzde 350 ye kadar yolu var.

Bu haber geldiginde herkes siraya girecek.

Millet ayikamadi daha��

13 nisandan sonra hergun bu haberin gelme ihtimali artar.

Bakalim fiyat kac tl olacak��
    Ben de sermaye artışı bekliyorum. 18 ocakta 50 milyon liralık kayıtlı sermaye tavanı geçerlilik süresinin 2025 yilina kadar uzatılması ile ilgili başvuru yapılacağına dair Kap haberi gelmesine rağmen, hemen bir gün sonra yeni bir Kap haberi ile 200 milyon Tl kayıtlı sermaye tavanı olarak değiştirilerek müracaat edileceğinin açıklanması durumu izah ediyor. Demek ki yakın bir zamanda sermaye 50 milyonun da üstüne çıkacak. Ben bunu anladım. Bakalım ya nasip.
    Zaten şu anda, açık ara en ucuz yazılım şirketi. FK 16. Neredeyse ortalama bir sanayi şirketi gibi fiyatlanmış. 35.70 fiyat görüp anlamsız şekilde aşağı basılmış. Aslında sermaye tavanı artışı ile oldukça anlamlı bir düşüş.
    16 FK yazılım şirketi. Şaka olmalı.

3.  Alıntı Originally Posted by fatihrustu Yazıyı Oku
    Ben de sermaye artışı bekliyorum. 18 ocakta 50 milyon liralık kayıtlı sermaye tavanı geçerlilik süresinin 2025 yilina kadar uzatılması ile ilgili başvuru yapılacağına dair Kap haberi gelmesine rağmen, hemen bir gün sonra yeni bir Kap haberi ile 200 milyon Tl kayıtlı sermaye tavanı olarak değiştirilerek müracaat edileceğinin açıklanması durumu izah ediyor. Demek ki yakın bir zamanda sermaye 50 milyonun da üstüne çıkacak. Ben bunu anladım. Bakalım ya nasip.
    Zaten şu anda, açık ara en ucuz yazılım şirketi. FK 16. Neredeyse ortalama bir sanayi şirketi gibi fiyatlanmış. 35.70 fiyat görüp anlamsız şekilde aşağı basılmış. Aslında sermaye tavanı artışı ile oldukça anlamlı bir düşüş.
    16 FK yazılım şirketi. Şaka olmalı.
    Büyük haberin ilk mujdesi 12 nisanda ki genel kurul da alinabiliyormuş🙊

4. KAP DUYURUSU
    Özel Durum Açıklaması (Genel)
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi -
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Hayır (No)
    Bildirim İçeriği
    Açıklamalar
    Şirketimizin Siber Güvenlik alanındaki büyüme stratejileri doğrultusunda Siber Güvenlik ve Bilgi Güvenliğini destekleyici yerli ve milli
    projelerin geliştirilmesi, yeni sinerjilerin temini, rekabet avantajının yakalanması, yeni müşteriler kazanılması ve global bir oyuncu
    olma hedefiyle, siber güvenlik ürünlerinin bünyemize katılması için ilgili taraflarla görüşmelere başlanmıştır. Gelişmeler kamuoyuyla
    paylaşılacaktır.

5. Haber 17.58'de bile gelseydi tavan kapamıştık. Tuttular tam da karanlık oda fiyatı belli olduğunda gönderdiler. Çok manidar.

6.  Alıntı Originally Posted by fatihrustu Yazıyı Oku
    Haber 17.58'de bile gelseydi tavan kapamıştık. Tuttular tam da karanlık oda fiyatı belli olduğunda gönderdiler. Çok manidar.
    Bu haber tavan yapmaz ama ileriki gunler icin olumlu bir gelisme.Sirket buyume istedigini ve atilim yapacagini gosterdi.

Guzel gunler uzakta degil.Tahtanin oyun kurucusu icinde muazzam bir ortam olustu.Cok fazla kisi kesfetmis degil.

Kesfettiginde 60-70 tl olur zaten.Rahatca yukariya surecektir bu surecte ayak bagi cok yok borcoguda 30-35 arasinda dokulur maliyete gelince.

7.  Alıntı Originally Posted by Royalci Yazıyı Oku
    Bu haber tavan yapmaz ama ileriki gunler icin olumlu bir gelisme.Sirket buyume istedigini ve atilim yapacagini gosterdi.

Guzel gunler uzakta degil.Tahtanin oyun kurucusu icinde muazzam bir ortam olustu.Cok fazla kisi kesfetmis degil.

Kesfettiginde 60-70 tl olur zaten.Rahatca yukariya surecektir bu surecte ayak bagi cok yok borcoguda 30-35 arasinda dokulur maliyete gelince.
    Tavan olur, olmaz; sert yukarı yapıp ,aşağı gelir ,gelmez elbette bilemeyiz ama hemfikir olduğumuz konu artık spek daha fazla baskılayamaz . Hisse zaten yazılım sektörünün en ucuzu idi ve iştirakleri ile potansiyel bir cevherdi. Logo'dan sonra en yüksek ciroya sahip yazılım şirketi. Siber güvenlikte dünyada oyuncu olmak hedefi fazlasıyla iddialı ve bu bile artık bu fiyatlardan uzaklaşmasına yeterli . Açıkça bir şirketin siber güvenlik ürünlerinin satın alınmasi
    için görüşüldüğü açıklanmış.

8.  Alıntı Originally Posted by fatihrustu Yazıyı Oku
    Tavan olur, olmaz; sert yukarı yapıp ,aşağı gelir ,gelmez elbette bilemeyiz ama hemfikir olduğumuz konu artık spek daha fazla baskılayamaz . Hisse zaten yazılım sektörünün en ucuzu idi ve iştirakleri ile potansiyel bir cevherdi. Logo'dan sonra en yüksek ciroya sahip yazılım şirketi. Siber güvenlikte dünyada oyuncu olmak hedefi fazlasıyla iddialı ve bu bile artık bu fiyatlardan uzaklaşmasına yeterli . Açıkça bir şirketin siber güvenlik ürünlerinin satın alınmasi
    için görüşüldüğü açıklanmış.
    Evet karmasisin ürünleri vardi demek ki bir ya da birkaç sirketin daha urununu alip disbritor gibi de calisacaklarini gosteriyor.

Çok degisik bir alana dogru gidiyor kafein.

Hem yazilim hem siber guvenlik hem de diger firmalarin urunlerinin disbrutorlugu.

Bir holding gibi olacak goruntusu var.

Haberler arka arkaya gelecektir diye dusunuyorum.

Sayfa 468/504 İlkİlk ... 368418458466467468469470478 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •